Strona głównaCelebryciKinga Sawczuk - wiek, chłopak, wzrost, kto to, Wikipedia

Kinga Sawczuk – wiek, chłopak, wzrost, kto to, Wikipedia

Kinga Sawczuk – kto to? Jest to jedna z bardziej popularnych tik tokerek z Polski. Zaczynała od YouTube, jednak to na TikToku najbardziej się wybiła. Co o niej wiemy? Ile ma lat influencerka? Kim jest dla niej Jakub Lipowski? Czy Kinga Sawczuk ma rodzeństwo? Kim jest jej chłopak?

Kinga Sawczuk – kto to?

Kinga Sawczuk – kto to? Jest to znana youtuberka i tik tokerka. Oczywiście ma ona również konto na Instagramie, na którym jest bardzo aktywna. Pierwszy film na YouTube opublikowała 7 lat temu – nazywa się on Get ready with me. Jej pierwsze materiały związane były głównie z pomysłami na fryzury do szkoły, pokazywaniem przyborów szkolnych oraz malowaniem się. Wtedy Kinga Sawczuk znana była jako Kompleksiara

Dzięki regularnemu tworzeniu treści, pomysłowości, śledzeniu trendów i szkoleniu swoich umiejętności w nagrywaniu, Kinga Sawczuk stała się jedną z najpopularniejszych twórczyń na YouTube. Miała TikToka, zanim to było modne, bo nagrywała na nim w czasach, w których portal nazywał się Musically. Kinga doskonale wie, co się tam podoba ludziom, dlatego dzisiaj ma tam ponad 5 milionów obserwatorów. Na Instagramie śledzi ją milion osób. 

Dziewczyna wydała książkę pt. Jak zaistnieć w necie i być sobą? oraz zagrała w dwóch filmach: #JestemM. Misfit oraz Czarna Owca. W jednym z wywiadów powiedziała, że bardzo chciałaby iść do szkoły aktorskiej. 

Kinga Sawczuk – wiek, wzrost, waga

Widzowie Kingi Sawczuk są ciekawi, jaki jest jej wzrost, wiek i waga. Informacji o znanych osobach ludzie szukają przeważnie na Wikipedii. Jednak w przypadku Kingi, nie znajdziesz na Wikipedii nic – nikt jeszcze nie stworzył tam o niej zakładki. Jednak Wikipedię tworzą ludzie, więc całkiem możliwe, że wkrótce jakiś fan czy fanka dziewczyny zbierze o niej informacje i wrzuci je na ten portal. 

Ile ma lat influencerka? Youtuberka ma 21 lat – jej dokładna data urodzenia to 12 marca 2001 roku. Nad tym, ile ma lat tik tokerka zawsze debatuje X osób w komentarzach pod jej filmikami – dlaczego? Ponieważ sporo ludzi uważa, że wygląda ona jak dziecko. Kinga ma tzw. baby face, jednak według nas nie wygląda ona jak dziecko, a jak młoda dorosła, którą dziewczyna przecież jest. Ma ona dopiero 21 lat, więc ciężko, żeby wyglądała na super dorosłą osobę.

Jaki jest wzrost i waga Kingi? Nie wiemy, jakie dokładnie cyferki pokazują się na jej wadze – jednak dziewczyna jest szczupła i wielu osobom podoba się jej sylwetka. Podobno wzrost Kingi to 165 cm, ale nie jest to potwierdzona informacja. 

Kinga Sawczuk – chłopak, rodzeństwo, dziecko, rodzina

Czy Kinga Sawczuk ma chłopaka? Tak – dziewczyna związana jest z Michałem Chmielińskim. Chłopak Kingi nie pochodzi ze świata show-biznesu. Wiemy o nim tylko tyle, że ukończył studia w Głównej Szkole Handlowej w Warszawie. 

Wiele osób zastanawia się, czy Kinga coś studiuje – jak na razie nie. W swoim filmie na YouTube: MOJE WPADKI w 2021 roku…. podzieliła się tym, że w 2020 roku nie zdała matury z matematyki. Jej widzowie podziwiali ją, że miała odwagę o tym powiedzieć publicznie. Matura jest ważna, ale jej oblanie to nie jest koniec świata i da się ją poprawić – Kinga podeszła drugi raz do egzaminu i zdała go. 

Wiele osób interesuje się życiem prywatnym influencerki. Najwięcej pytań na forach dotyczy tego, czy Kinga Sawczuk ma rodzeństwo. Tak, youtuberka ma o 4 lata starszego brata. Na forach padają również pytania o to, czyje dziecko pokazuje Kinga na swoim Instagramie – na pewno nie jest to jej pociecha. Jest to po prostu jakieś dziecko z rodziny influencerki – możliwe, że jest to córka jej brata. Ciekawostką o Kindze jest to, że jest ona bardzo wkręcona w tematy związane z ekologią. Wiemy również, że dziewczyna uwielbia zwierzęta – sama ma kota i psa. 

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski 

Kim dla Kingi Sawczuk jest Jakub Lipowski? Otóż był on jej partnerem w Tańcu z Gwiazdami. Zarówno ona, jak i on byli wtedy debiutantami w tym programie. Jakub Lipowski jest w nim oczywiście profesjonalistą – wielokrotnie był mistrzem Polski, a nawet wicemistrzem świata w tańcach latynoamerykańskich. 

Głośno o Jakubie Lipowskim zrobiło się, gdy był on w Tańcu z Gwiazdami parterem Wiktorii Gąsiewskiej. Zostali oni przyłapani na wspólnym wyjściu, na którym przytulali się i chodzili za rękę. Po tym, jak aktorka ogłosiła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim, z którym była przez 5 lat, w mediach krążyły plotki, że to Jakub Lipowski był przyczyną rozpadu ich relacji. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a portale plotkarskie przez długi czas rozsiewały o mężczyźnie również inne nieprawdziwe informacje – np. że flirtuje on z Oliwią Bieniuk, która była rywalką Kingi. Tik tokerka zapytana o to w jednym z wywiadów, powiedziała, że Jakub Lipkowski ma dobre relacje ze wszystkimi uczestnikami, co przecież nie równa się wcale z flirtem. Kinga Sawczuk o Jakubie Lipkowskim zawsze wypowiadała się bardzo ciepło.

Już wiesz, czy Kinga Sawczuk ma rodzeństwo, kim jest dla niej Jakub Lipowski i ile ma ona lat. Daj znać w komentarzu, gdzie odkryłeś/aś influencerke – na TikToku czy na YouTube. Który portal bardziej lubisz?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne