Strona głównaCelebryciFreak FightyPiotr Szczurek - wiek, wzrost, skąd pochodzi, Fame MMA

Piotr Szczurek – wiek, wzrost, skąd pochodzi, Fame MMA

Piotr Szczurek to trener personalny, który chętnie pojawia się w telewizji. Próbował swoich sił, pokonując tor przeszkód w programie Ninja Warrior Polska, a później szukał miłości w reality show Love Island Wyspa Miłości. Możecie go też znać z Instagrama, gdzie działa pod pseudonimem Miejski Drwal i chętnie dzieli się wskazówkami na temat tego, jak poprawnie trenować. Na instagramowym profilu Piotrka motywacji na pewno nie brakuje.

Mężczyzna wziął udział w 3 edycji programu Love Island i tam właśnie zyskał największą popularność. Dużo się o nim mówiło w kontekście tego reality, ale czy to dobrze? Zależy czy wyznajesz zasadę “nieważne, jak mówią, ważne, żeby mówili”. Podczas udziału w popularnym show Polsatu, Piotrek nie pokazał się z najlepszej strony. Od początku aż do finału trzymał się z jedną partnerką, Stellą Staniszewską, ale widownia zarzucała mu brak szczerości i chęć dominacji nad partnerką. To samo zauważyli inni uczestnicy programu, którzy martwili się o Stellę i nie chcieli, by tkwiła w toksycznym związku. Para nie zważając na słowa zmartwionych obserwatorów i kolegów próbowała walczyć o miłość, ale ostatecznie rozstali się kilka miesięcy po wyjściu w willi Love Island.

Fanów Piotra Szczurka interesuje między innymi jego wzrost, wiek i to, skąd pochodzi. Przeczytaj ten artykuł, by poznać odpowiedzi na nurtujące cię pytania i dowiedzieć się, jak wyglądała przygoda Piotrka z Ninja Warrior i Fame MMA. 

Piotr Szczurek – wiek, wzrost, skąd pochodzi

Piotr Szczurek ma 37 lat, lecz sam podkreśla, że wiek nie ma dla niego dużego znaczenia. Treningi i zbilansowana dieta pozwalają mu zachować sprawność psychiczną i fizyczną na wysokim poziomie. 

Wiek Piotra wzbudził też wiele emocji wśród fanów Love Island, którzy dziwili się, że w programie pojawi się osoba 35+. Było to jednak miłe zdziwienie – widzowie słusznie zauważyli, że miłości nie szukają tylko młodzi ludzie i warto pokazywać w telewizji różne osobowości.

Z tego, co wiemy, Miejski Drwal ma 179-180 cm wzrostu, można powiedzieć, że nie należy od do najwyższych mężczyzn. Wzrost nie ma jednak znaczenia, kiedy w grę wchodzą umiejętności, a te Piotrek zdecydowanie posiada. Obecna waga Szczurka nie jest znana, ale mówi się, że może on ważyć około 82-85 kilogramów.

Skąd pochodzi Piotr Szczurek? Obecnie mieszka on w Warszawie, jednak pochodzi z Tuchowa. Tuchów to małe miasto w województwie małopolskim. Mężczyzna podkreśla, że jego droga do Warszawy nie była usłana różami – zanim zdecydował się zostać trenerem personalnym, podejmował się najróżniejszych prac, które nie miały nic wspólnego z przyszłym zawodem, ale na pewno nauczyły go pokory i cierpliwości. Szczurek wykładał towar w sklepach, pracował w hurtowni spożywczej i na stoisku rybnym. Miejmy nadzieję, że wielkomiejski styl życia nie uderzy mu do głowy i Piotrek nie zapomni o tym, skąd pochodzi.

Piotr Szczurek – Fame MMA

Można powiedzieć, że Love Island otworzyło Szczurkowi drzwi do sławy i do Fame MMA. Z drugiej strony, może to zasługa jego pracy na Instagramie. Widać, że mężczyzna wkłada dużo serca w budowanie swojej marki osobistej, swego czasu prowadził własny kanał na YouTubie, ale teraz skupia się na Instagramie. Na owej platformie obserwuje go 109 tysięcy osób. Szczurek reklamuje się tam między innymi jako zawodnik Fame MMA i trener personalny, podaje też link do strony, gdzie znaleźć można jego ebooki. Jeśli chcecie obczaić Piotrka i jego reelsy na Instagramie, to znajdziecie go pod nazwą @miejski_drwal_insta.

Ale co z tym Fame MMA? Miejski Drwal dostał propozycję, by zawalczyć na Fame MMA 10 i oczywiście się na to zgodził. Mężczyzna zmierzył się z Dawidem “Ambro” Ambroziakiem i wygrał ten pojedynek. Podczas gali Szczurkowi towarzyszyła ówczesna partnerka, Stella – wspólnie udzielali wywiadów i cieszyli się z wygranej, jednak po ich rozstaniu mężczyzna potwierdził, że ma żal do kobiety. Z informacji wynika, że Stella nie wspierała Piotra bezpośrednio przed walką, zamiast tego skupiała się na własnych aktywnościach.

Myślicie, że Piotrek pojawi się jeszcze na Fame MMA? W końcu na swoim profilu na Instagramie wymienia, że jest zawodnikiem tej federacji. Kto według was mógłby zostać nowym przeciwnikiem Miejskiego Drwala?

Piotr Szczurek w Ninja Warrior

Piotr Szczurek jeszcze przed udziałem w Fame MMA i Love Island próbował swoich sił w Ninja Warrior. Na jego Instagramie nie znajdziemy za wiele informacji na ten temat, ale wiemy, że startował on w 3 i 4 edycji Ninja Warrior Polska. Po raz pierwszy poinformował o swoim udziale w programie w sierpniu 2020 roku, zwracając uwagę na to, że ma na celu pokazać, że można być sprawnym po 35 roku życia. To dowód, że wiek nie ma znaczenia! 

Piotr Szczurek wytrzymał na torze przeszkód ponad 4 minuty, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. W kolejnym sezonie Ninja Warrior mężczyzna chciał pokazać, że stać go na więcej. Odpowiednio się do tego przygotował – założył spodenki, które miały przypominać te z filmu Rocky Balboa i rękawice bokserskie! Chciał pokazać swoją determinację i bojowy nastrój, niestety nie wszystko poszło po jego myśli. Piotr Szczurek zamoczył nogę w wodzie już w pierwszych sekundach pojedynku i tak skończył się jego udział w programie!

Bez wątpienia Piotr Szczurek lepiej radzi sobie na Fame MMA niż w Ninja Warrior.

Piotr Szczurek to mężczyzna, któremu nie brakuje determinacji i chętnie podejmuje się wyzwań. Zdecydowanie ciągnie go do telewizji, a otoczka medialna sprawia, że czuje się jak ryba w wodzie. Jesteśmy ciekawi, gdzie trener personalny spróbuje swoich sił następnym razem. Na pewno poinformuje o tym na swoim Instagramie, pozostaje więc tylko czekać!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne