Strona głównaCelebryciFreak FightyMateusz „Haribo” Gąsiewski – rodzice, wiek, waga, wzrost, kto to, Wikipedia, dziewczyna,...

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – rodzice, wiek, waga, wzrost, kto to, Wikipedia, dziewczyna, siostra

W związku z ogromną popularnością freak fightów w Polsce, internauci doszukują się informacji o biorących w nich udział zawodnikach. W tym artykule przedstawimy garść faktów na temat Mateusza „Haribo” Gąsiewskiego, który zawalczy na gali HIGH League 6 w dniu 18 marca 2023 roku. Jego przeciwnikiem będzie Roger Salla – mąż modelki Karoliny Pisarek. Jeśli zastanawiacie się kto to jest Mateusz „Haribo” Gąsiewski, kim są jego rodzice i siostra, czy ma dziewczynę, jaki jest jego wiek, ile ma wzrostu, ile wynosi jego waga i co na jego temat wie Wikipedia – tutaj znajdziecie odpowiedzi. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz: Michał Cichy – wiek, wzrost, waga, kto to, Wikipedia, kim jest, żona, dzieci

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – kto to? Wiek, wzrost, waga

Kto to jest Mateusz Gąsiewski? To przede wszystkim aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy. Urodził się 17 listopada 1996 roku, więc jego wiek to 26 lat. W sztukach walki, oprócz techniki, spore znaczenie mogą mieć warunki fizyczne zawodnika, takie jak wzrost i waga. Wzrost Mateusza to około 185 cm, natomiast waga to mniej więcej 90 kg.

Mateusz, zapytany w jednym z wywiadów skąd pomysł na pseudonim „Haribo”, odpowiedział, że jak był młodszy zagrał w reklamie żelków Haribo i w szkole koledzy zaczęli tak na niego wołać i tak już zostało.

Mateusz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @matek_haribo, gdzie zgromadził ponad 77 tysięcy obserwujących. Często wstawia zdjęcia z podróży i zdjęcia z rodziną.

Gąsiewski zdecydował się na wkroczenie w świat freak fightów 2 lata temu. Jego pierwsza walka odbyła się na gali Fame MMA 10 w dniu 15 maja 2021 roku. Przeciwnikiem był kontrowersyjny twórca internetowy Amadeusz „Ferrari” Roślik i to on wygrał to starcie poprzez techniczny nokaut w 2 rundzie.

Źródło: instagram.com/matek_haribo/

Mateusz „Haribo” Gąsiewski tym razem zdecydował się na przyjęcie propozycji walki od federacji HIGH League. W związku z tym, jego drugi pojedynek w karierze odbędzie się na gali HIGH League 6 w katowickim Spodku już niedługo, bo 18 marca 2023 roku. Jego przeciwnik to Roger Salla. Zdaniem bukmacherów nieco większym faworytem przyszłego starcia jest mąż modelki Karoliny Pisarek, jednak nie jest to zdecydowana przewaga i pojedynek powinien być wyrównany. Walka zostanie przeprowadzona na zasadach MMA, w 3 rundach po 3 minuty.

27 lutego 2023 roku odbyła się pierwsza konferencja gali HIGH League 6, na której Mateusz „Haribo” Gąsiewski nie mógł być obecny osobiście, ponieważ przebywał na wakacjach z rodziną w Tajlandii, jednak połączył się ze studiem przez internet. Mateusz Gąsiewski i Roger Salla nie znają się osobiście i nie mają ze sobą żadnego konfliktu. Salla przyznał, że widział walkę „Haribo” z Amadeuszem Roślikiem i chłopak zrobił na nim dobre wrażenie, pozytywnie ocenia umiejętności Mateusza. Mateusz „Haribo” Gąsiewski powiedział, że bardzo się cieszy, że będzie miał okazję zaprezentować się przed dużą publicznością i wyraził nadzieję, iż treningi, na których teraz się skupia, pozytywnie wpłyną na rezultat walki z Rogerem. O tym, kto zwycięży pojedynek i czy Mateusz po walce zyska nowych fanów i sympatię widzów HIGH League, dowiemy się już niebawem.

Źródło: instagram.com/matek_haribo/

Zobacz: Edward Dymek – kiedyś i dziś, bezdomny, nie żyje, córka, żona, zdjęcia i grób, czyli wszystko co powie ci o nim wikipedia oraz znacznie więcej!

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – co nam powie Wikipedia?

Co na temat Mateusza wie Wikipedia? W artykule na jego temat znajdziemy listę filmów i seriali, w których wystąpił. Gąsiewskiego możemy kojarzyć z filmów „Ciacho” oraz „1920 Bitwa Warszawska”. Zagrał w serialach, takich jak m.in. „Rodzina Zastępcza”, „Ojciec Mateusz” czy „Komisarz Alex”. Od 2012 roku młody aktor wciela się w rolę Dominika Kamińskiego w popularnym serialu „Na Wspólnej”. Ponadto z Wikipedii możemy dowiedzieć się, iż Mateusz wystąpił w wielu reklamach telewizyjnych.

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – czy ma dziewczynę?

Skoro wiemy już kto to jest Mateusz „Haribo” Gąsiewski, pora na odpowiedzenie na pytanie, które zapewne najbardziej interesuje jego fanki, czyli czy aktor ma dziewczynę. Mateusz oficjalnie nie potwierdził żadnego związku, a na jego Instagramie nie znajdziemy zdjęć z wybranką. Trudno więc powiedzieć, czy ma dziewczynę.

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – rodzice, rodzina, siostra

Jak wygląda życie rodzinne Mateusza? Mateusz jest najstarszy z czwórki rodzeństwa Gąsiewskich. Ma dwie siostry o imionach Wiktoria i Nicole. Brat nosi imię Oskar. Siostra Mateusza, Wiktoria Gąsiewska, to znana aktorka. Zagrała w wielu serialach, takich jak „Rodzina Zastępcza”, „Rodzinka.pl”, „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość” i innych. Cały czas możemy oglądać ją w serialu „Barwy szczęścia”, gdzie od 2016 roku wciela się w postać Oliwki.

Kim są rodzice całej czwórki? Nie uczestniczą oni w show-biznesie i rzadko pozują do zdjęć. Wiadomo tylko, że mama ma na imię Aneta i ma profil na Instagramie, gdzie od czasu do czasu zamieszcza zdjęcia swoich dzieci. Rodzina Gąsiewskich jest ze sobą bardzo zżyta, często spędzają razem czas i jeżdżą wspólnie na wakacje. Rodzice na pewno z dumą patrzą na dokonania swoich pociech.

Zobacz: Tamara Arciuch – dzieci, wiek, młoda, jako Anna German, ile ma lat, rodzice, wiek, rodzina

Sprawdź jeszcze

Popularne