Strona głównaCelebryciYoutuberzyBoxdel ma własny klub - Afterki. Gdzie jest?

Boxdel ma własny klub – Afterki. Gdzie jest?

Jesteś fanem Boxdela? A może imprezowiczem szukającym fajnej miejscówki, gdzie można zabalować przy dobrej muzie? Kim byś nie był/a koniecznie obczaj klub Afterek i zdjęcia na ich stronie. Gdzie jest? Od ilu lat jest wstęp, a także opinie innych. To właśnie w tym miejscu dostaniesz odpowiedzi na wszystkie te pytania i poznasz lokalizację tego sławnego miejsca.

Klub Boxdela – gdzie jest? Adres, lokalizacja

Michał Boxdel Baron to znana w internecie osobistość. Trudno opisać go w kilku słowach, ale spróbuję. Youtuber, bo od niego wszystko się zaczęło, raper, włodarz Fame MMA, które szczególnie wybiły jego imię. Oprócz tego zna się na marketingu w social mediach i zarabia sporą kasę. Widać, że ma smykałkę do wprowadzania nowości, bo każdy jego kontent – czy ten na Youtubie, czy na płytach, które sprzedaje – cieszy się sporym zainteresowaniem. No ale chyba czas przejść do tego, co nowe w jego życiu, a wraz z tym wkracza nowa inicjatywa – klub Afterek.

opinia o aferkach
opinia o afterkach

Od ilu lat istnieje ten klub? Pod nazwą Afterek niecały rok, bo został oficjalnie otwarty w listopadzie zeszłego roku, ale wcześniej w tej lokalizacji znajdowały się dwie inne dyskoteki. Najpierw byłą to “Havana”, a następnie “Fabrytka Muzy”. Adres, pod którym możemy znaleźć ów klub z niewielkim stażem, ale za to bogatą historią to: Żabia 19c, 42-400 Zawiercie. 

Odbywają się tam różne wydarzenia takie jak urodziny miasta, czy tematyczne imprezy, jak Czwartkowe Karaoke. Niektóre wejścia w klubie Boxdela są za darmo, inne trochę kosztują (chociaż głównie facetów i są wyjątki). Po imprezie można obczaić zdjęcia swoje i swoich znajomych, które możemy znaleźć w linku pod postem na Facebooku lub na oficjalnej stronie klubu. 

Afterki – od ilu lat wejściówka? Jakie są opinie

Kwestia tego od ilu lat można wchodzić do klubu, zależy od wydarzenia. Niektóre są już od 16+ ale na inne trzeba uważać, bo wstęp może być dopiero od 18 lat. Wszystkie te informacje możesz sprawdzić na stronie internetowej klubu Afterek. Są tam też opisy wydarzeń, daty i godziny rozpoczęcia danej imprezy (godziny te nie zawsze są takie same, więc warto sprawdzać). Cennik też może różnić się w zależności od tego, co to za rodzaj wydarzenia lub tego, kto będzie wtedy gościem.

Z wielu komentarzy po imprezach, które można znaleźć na Instagramie, od razu widać, że ludzie dobrze się bawią. Wszyscy jednogłośnie chwalą super muzę i występy różnych artystów, którzy zaglądają do klubu Afterek. Widać też, że organizatorzy popisują się pomysłowością i wymyślają coraz to nowsze wydarzenia, na których można brać udział w konkursach i wygrywać fajne nagrody. Są to przede wszystkim drinki lub wejściówki na inne wydarzenia, ale kto by nie chciał dostać czegoś takiego za darmo. Drink zawsze ugasi pragnienia (nawet ten bezalkoholowy w wersji dla niepełnoletnich), a wejściówka to kolejne konkursy do wygrywania. Z komentarzy i zdjęć widać, że warto. 

Zawsze lepiej polegać na opinii innych niż słowach organizatorów, a zdjęcia na stronie pokażą Ci dokładnie to, jak bawią się pozostali imprezowicze. W tym wypadku jednak wydaje się, że ludzie są naprawdę zadowoleni. Różnorodność wydarzeń pozwoli Ci wybrać coś specjalnie dla Ciebie i Twoich znajomych. Być może lubicie śpiewać swoje ulubione piosenki podczas karaoke, a może jesteście wariatami, którzy wybiorą się do klubu w strojach kąpielowych? Coś na pewno przypadnie Wam do gustu! Wpadajcie pod adres Żabia 19c, 42-400 Zawiercie i dajcie znać, jak Wam się podobało.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne