Strona głównaCelebryciYoutuberzyPiotr Popo Węgrzyn - wiek, wzrost, waga, kim jest?

Piotr Popo Węgrzyn – wiek, wzrost, waga, kim jest?

Piotr Popo Węgrzyn to osoba, która bez wątpienia interesuje internautów, którzy wciąż pytają o jego wzrost, wiek, ważenie, o to, za co dostał bana i gdzie mieszka. Jak pewnie się już domyślacie Piotr Popo Węgrzyn to streamer, który od dłuższego czasu aktywnie działa na platformie Twitch. Walczył on także na Fame MMA, a jego rywalem był ex członek Ekipy, Mixer.

Twitch to obecnie wylęgarnia influencerów, patoinfluencerów i celebrytów. Osoby chcące zarobić duże pieniądze grają zazwyczaj w przeróżne gry, oglądają filmiki z YouTube lub tiktoki i dostają za to pieniądze. Wierni fani chętnie dzielą się z nimi swoim majątkiem i wspierają ulubionych streamerów. Nie brzmi to zbyt ambitnie, ale mimo wszystko ludzie są chętni, by dalej ich oglądać. 

Jakiś czas temu Twitch zaczął zaostrzać politykę bezpieczeństwa tego serwisu i coraz mniej rzeczy jest tam dozwolone. Jest to szansa dla platformy, która może zyskać więcej sponsorów i reklamodawców, ale streamerzy są negatywnie nastawieni do całej sprawy. Na Twitchu nie można powielać informacji, które mogą siać dezinformację oraz pokazywać intymnych części ciała kobiet i mężczyzn. Jest to jednak tylko część zakazów. 

Jak myślicie, co zrobił Gruby Popo, że dostał bana? Poniżej przybliżymy wam jego sylwetkę i dowiecie się, ile ma lat i gdzie mieszka jeden z najlepszych streamerów w Polsce.

Popo – wiek, wzrost, waga

Wiek, wzrost i waga to podstawowe informacje, jakie interesują fanów Popo. Niestety, o ile możemy się dowiedzieć, ile ma lat Gruby Popo, to nie mamy wiedzy na temat jego wzrostu i wagi. 

Piotr Popo Węgrzyn urodził się w 2000 roku, ma więc obecnie 22 lata. Jest on dosyć masywnym chłopakiem. Pomimo tego, że walczył w Fame MMA, ważenie nie jest nigdzie udostępnione, wiadomo tylko tyle, że Popo i Mixer mieli się spotkać w limicie wagowym 82 kg. Mixer musiał wtedy znacznie przytyć, a Popo schudnąć, a wiele osób zastanawiało się, kto to wymyślił. Można więc stwierdzić, że waga Popo to ponad 80 kg. Jego dokładna sylwetka i wzrost nie są znane.

Warto przypomnieć, że Popo wygrał z Mixerem w drugiej rundzie walki Fame MMA. Techniczny nokaut uniemożliwił Mixerowi dalszą walkę. Gruby Popo był także faworytem bukmacherów, którzy stawiali grube pieniądze na jego wygraną. Niestety ważenie i informacje, na temat tego, jak dokładnie wyglądała sylwetka chłopaków przed samą walką Fame MMA, nie są dostępne w Internecie.

Popo, czyli Piotr Węgrzyn – kim jest?

Kto to Popo? Popo, nazywany też Gruby Popo, to po prostu Piotr Węgrzyn. Wiecie już, ile ma lat, więc teraz przyszedł czas na coś więcej. Od dłuższego czasu jest on związany z Xayoo Industries, czyli pierwszą e-sportową ekipą, która działa głównie na Twitchu. Blisko związany jest również z samym Xayoo. Na platformie Twitch dostępne są statystyki dotyczące konta tego streamera. W lipcu 2022 zajął 9 miejsce w ogólnym rankingu streamerów. Jego największa liczba widzów to prawie 17 tysięcy, a czas oglądania to ponad 546 godzin. Ten wynik robi wrażenie. 

Gruby Popo pochodzi z Mielca i można powiedzieć, że w jakiś sposób wypromował to miasto, ale lokalna prasa nazywa go patostreamerem. Piotr nie ukrywa, że ma o to żal, ponieważ chciałby być pozytywnie postrzegany przez mieszkańców rodzinnego miasta. Gdzie mieszka Popo obecnie? Z tego, co nam wiadomo mieszka on w Warszawie – taką właśnie informację można znaleźć na jego Instagramie. Ma on tam wiele znajomych, dlatego na pewno korzystniej wychodzi na tym, że nie musi cały czas dojeżdżać do stolicy.

Popo – ban. Za co dostał bana?

Zastanawiacie się, za co Gruby Popo dostał bana w 2021 roku? Popo dodał streama z browarami, a po 2 tygodniach dostał bana – niestety nie otrzymał on konkretnej informacji na pytanie, za co dostał bana. Udało mu się ustalić tylko tyle, że chodzi o sytuacje, kiedy wyszedł z pokoju, a ktoś z jego kolegów coś zrobił. Chłopak nie mógł sobie przypomnieć, o co może chodzić. 

Można podejrzewać, że wszystko przez to, że podczas streama pokazany został alkohol, a trzeba przyznać, że tego typu kontent często ogląda młoda, a nawet bardzo młoda widownia. Prawdopodobnie był to pierwszy ban Popo.

Popo – Instagram, Twitch

Popo ma konto na Instagramie, choć nie dodaje tam zbyt często postów. Znajdziecie go pod nazwą @popo_667. Instagram raczej nie jest ulubioną platformą streamera, ale obserwuje go tam aż 207 tysięcy osób. Gruby Popo zdecydowanie najlepiej czuje się na Twitchu i cieszy się tam popularnością. Regularnie dodaje streamy, a najwierniejsi fani nie opuszczają żadnego z nich.

Już wiesz, kto to jest Popo, została ci przybliżona jego sylwetka i to, czym się zajmuje. Popo działa głównie na Twitchu, ale znajdziecie go też na Instagramie. Chłopak wybił się w młodym wieku, a duże zasięgi zapewnił sobie jako członek Xayoo Industries. Nas najbardziej ciekawi to, czy Gruby Popo zawalczy ponownie na Fame MMA, a jeśli tak, to z kim się zmierzy… bo chyba nie ma bana na walki.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne