Strona głównaCelebryciFreak FightyKuba Nowaczkiewicz - wiek, wzrost, więzienie, kto to, dziewczyna, kim jest, Fagata,...

Kuba Nowaczkiewicz – wiek, wzrost, więzienie, kto to, dziewczyna, kim jest, Fagata, wyrok, skąd pochodzi

Kuba Nowaczkiewicz to wschodząca gwiazda federacji High League. Nagrywa też rapowe kawałki i generalnie świetnie czuje się w social mediach. Poza tym streamuje również na platformie Twitch, choć ostatnio nie jest tam zbyt aktywny. W październiku udzielił dość głośnego wywiadu Żurnaliście. Odnajduje się też w biznesie. Zmonetyzował wzrost popularności i otworzył własny barbershop Fade Zone. Jego wspólnikiem w interesie jest Bartek Delawski. 

Poniżej przeczytasz, kim jest Kuba Nowaczkiewicz i co wiemy na jego temat (wiek, wzrost waga). Jeśli interesuje cię, kto to właściwie jest, skąd pochodzi i dlaczego upomniało się o niego więzienie (tak, ma na koncie wyrok), zostań z nami. Sprawdzamy, kim jest jego dziewczyna i co pisze na jego temat Wikipedia. 

Kuba Nowaczkiewicz – kto to? Wiek, wzrost, waga

Kuba Nowaczkiewicz to zawodnik znany z High League. Stoczył do tej pory trzy (zwycięskie) walki. Ich wyniki podaje między innymi Wikipedia, Możemy tam przeczytać o spektakularnych zwycięstwach z:

  1. Kolarczykiem – zwycięstwo przez TKO (niezdolność do dalszej walki)
  2. Dredziastym – zwycięstwo w drugiej rundzie (TKO)
  3. Nykielem – zwycięstwo w pierwszej rundzie (TKO)

Z uwagi na to, że jest sportowcem, wiemy jaka jest jego waga i wzrost. Takie informacje podawane są zawsze przed walką, ponieważ zawodnicy najczęściej mierzą się z sobą w określonych kategoriach wagowych. 

Metryczka Nowaczkiewicza prezentuje się następująco:

  • wiek: 25 lat (urodzony w 1997 roku)
  • wzrost 177 cm
  • waga 67,5 kg

Kuba Nowaczkiewicz jest aktywny w mediach społecznościowych. Ma tam całkiem spore grono fanów:

  • Instagram – 423 tys. obserwujących
  • Twitter – ponad 50 tys. obserwujących
  • Facebook – ponad 2 tys. znajomych, prawie 7 tys. obserwujących
  • You Tube – prawie 36 tys. subskrybentów

W ostatnim czasie Nowaczkiewicz diametralnie zmienił styl życia. Zrezygnował z używek oraz zaczął się zdrowo odżywiać. Ostatnio na Twitterze ogłosił, że przed nim pierwszy od lat Sylwester bez alkoholu i chętnie przyjmie jakieś propozycje na to, jak go spędzić. 

Można powiedzieć, że w ogóle sporo zmienia się w jego życiu. Od kilku tygodni mieszka w nowym mieszkaniu – pierwszy raz od lat będzie je wynajmował sam. Marzy też o tym, by mieć własny dom.  

Aktywny zawodnik Freak Fight

Kuba Nowaczkiewicz – więzienie, wyrok, za co siedział?

Kuba Nowaczkiewicz został zapytany podczas jednej z konferencji o więzienie i wyrok.  Odpowiedział na to pytanie, choć nie bez zakłopotania. Widać było wyraźnie, że waga tego pytania spowodowała u niego zdenerwowanie. Rzecz dotyczy bowiemstarej sprawy, kiedy Nowaczkiewicz był młody (jego wiek wtedy to 19 lat). Być może liczył na to, że nikt nie wyciągnie tego po latach, ale takie tematy zwykle wypływają przed walkami. Młody Nowaczkiewicz spowodował wypadek samochodowy i odpowiadał przed sądem za uszczerbek na zdrowiu pasażera (kolegi), którego wiózł.  

Dostał wyrok w zawieszeniu oraz grzywnę, choć groziło mu więzienie. Przyznał, że z uwagi na młody wiek, nie wiedział jak się zachować, co odpowiadać podczas rozprawy i do dziś czuje, że padł wtedy ofiarą sądowej machiny. 

Zobacz: Fagata i Masza – streszczenie dramy. Nagranie

Kuba Nowaczkiewicz – dziewczyna

Jakub Nowaczkiewicz nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. W jednym z wywiadów opowiedział, że zdarzyło mu się kiedyś, że siedział z dziewczyną a od przypadkowej internautki dostał roznegliżowane zdjęcie. Dziewczyna nie była zadowolona, ale Nowaczkiewicz nie ma żadnego wpływu na to, jakie wiadomości do niego docierają. Musiałby blokować media społecznościowe, a tego na pewno nie zrobi. 

Przed jedną z walk jego rywal Czarek Nykiel posądził go o to, że zdradził swoją dziewczynę. W historię miała być zamieszana Fagata. Później Nykiel zaczął się z tego wycofywać. Twierdził, że to jedynie plotki, które słyszał. Ani Nowaczkiewicz, ani Fagata, ani tym bardziej dziewczyna Nowaczkiewicza nie potwierdzili, że rzeczywiście tak było. Sprawa rozeszła się po kościach i już nikt do niej nie wracał. Najprawdopodobniej była to więc tylko plotka.

Kto to Fagata? Przypomnijmy, że Agata Fąk (Fagata) jest znaną influencerką, która w przeszłości była związana ze Stuu, założycielem Team X. W mediach pojawiała się też jako dziewczyna piłkarza, Kamila Jóźwiaka. Podcza 5. gali High League, która zaplanowana jest na 10 grudnia, w Łodzi, stoczy pojedynek z Natalią Natsu Kaczmarczyk. 

Zobacz: Agata Fąk Fagata – wiek, wzrost, waga, Wikipedia, urodziny, rodzice

Kuba Nowaczkiewicz – skąd pochodzi?

Na temat życia prywatnego Nowaczkiewicza nie wiemy wiele. W żadnym z wywiadów nie mówił, skąd pochodzi. Obecnie mieszka w Krakowie. Jest mocno związany ze swoją mamą, której zadedykował jeden z występów w oktagonie. 

Wspominał w wywiadzie, że była to walka z Czaro, który początkowo go zdominował, ale ostatecznie przegrał pojedynek. Nowaczkiewicz był wtedy rozproszony z powodu nokautu Maciasa, który jest jego przyjacielem, ale ostatecznie poradził sobie z tym stresem. Obecność mamy również była dla niego motywująca. 

Prywatnie zawodnik przyjaźni się z członkami Ekipy. Podcza walk czasem wspiera go Mateusz Tromba Trąbka. Wśród internautów pojawiają się spekulacje, że w ten sposób sam przygotowuje się do swojej pierwszej walki w ramach federacji.

Poniżej przeczytasz, co na temat  tego, kim jest Nowaczkiewicz, mówi Wikipedia. 

Kuba Nowaczkiewicz – co nam powie Wikipedia 

Wikipedia notuje informacje na temat tego, kim jest Nowaczkiewicz, ale nie w formie osobnego artykułu. O tym, kto to Kuba Nowaczkiewicz, jeszcze nie napisano. Jego nazwisko pojawia się w artykule, który opisuje, jakie walki rozegrane zostały w ramach High League. 

Być może w najbliższym czasie pojawi się jakaś informacja na temat tego, kim jest kolejny przeciwnik Nowaczkiewicza i jakie walki są przed nim. 

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne