Strona głównaCelebryciEtiennette Anna Wiśniewska - wiek, wzrost, rodzeństwo, kto to, córka Wiśniewskiego i...

Etiennette Anna Wiśniewska – wiek, wzrost, rodzeństwo, kto to, córka Wiśniewskiego i coming out

Dzieci osób z show-biznesu nie mają lekko. Od najmłodszych lat są wystawione na hejt w Internecie. Obecnie na celowniku jest Etiennette Anna Wiśniewska. Kto to? Dlaczego od kilku dni jest na jej temat tak głośno? Jeśli jesteś ciekawy/a, to zapraszam do lektury!

Etiennette Anna Wiśniewska – kto to? Wiek, wzrost, waga

Etiennette Wiśniewska – kto to? Jest to córka Michała Wiśniewskiego – jedna z dwóch ze związku z Anną Świątczak. Wokalista Ich Troje ma łącznie pięcioro dzieci z trzema ex żonami (obecnie jest w piątym związku małżeńskim). Kim jest rodzeństwo Etiennette? Dziewczyna ma młodszą o dwa lata siostrę – Vivienne Vienna. Jeśli chodzi o przyrodnie rodzeństwo, to Michał Wiśniewski ma dwoje dzieci z Mandaryną – Fabienne Martę i Xaviera Michała – oraz rocznego syna Falco Amadeusa z Polą Wiśniewską. Takie patchworkowe rodziny nie są już niczym dziwnym, ludzie się rozstają i nie zawsze ma to rujnujący wpływ na psychikę dzieci. Nie wiemy jakie stosunki ma Etiennette z przyrodnim rodzeństwem. 

W jakim wieku jest Etiennette? Dziewczyna urodziła się w 2006 roku – obecnie ma więc 16 lat. Etiennette próbuje swoich sił jako piosenkarka. Wspólnie z tatą wydała kawałek pt. JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką, który na YouTube ma prawie 700 tysięcy wyświetleń. Wystąpili oni wspólnie również na koncercie z okazji dnia dziecka, który organizował Polsat.

etiennette wiśniewska z dziewczyną
Źródło zdjęć: INSTAGRAM. Para wygląda uroczo!

Etiennette Anna Wiśniewska – czy znamy jej wzrost i wagę? Nie – dziewczyna nie podzieliła się nigdy w sieci takimi informacjami. Na zdjęciach na Instagramie, Etiennette wygląda, jak całkiem typowa nastolatka. Ciężko określić jej wzrost i wagę.

Etiennette Anna Wiśniewska – kolejna lesbijka w show biznesie

Od dwóch dni Internet jest pełen artykułów i wątków na forach w stylu: Córka Wiśniewskiego lesbijką!, Etiennette Anna Wiśniewska w związku…z dziewczyną!, Córka Wiśniewskiego – coming-out. Wszystko za sprawą zdjęcia, które nastolatka wrzuciła na swojego Instagrama. Była na nim z dziewczyną i dodała naklejkę: National Girlfriend Day, czyli Międzynarodowy Dzień Dziewczyny. 

Nie wiemy, czy na pewno jest to coming-out i czy córka Wiśniewskiego jest lesbijką. Nawet jeśli, to nie ma w tym nic dziwnego. Czytając komentarze pod jednym z artykułów dotyczących coming-outu Etiennette, czułam się, jakbym cofnęła się co najmniej do czasów średniowiecza. Na córkę Wiśniewskiego wylała się tam ogromna fala hejtu. Wszystkie te wywody były tym, co w nas ludziach, jest najgorsze. Brak tolerancji, obrażanie innych za to, jak wyglądają, wyśmiewanie nastolatków za szukanie swojego ja, mają się w Polsce (i nie tylko) świetnie. Uważam, że w Internecie nie wszyscy powinni mieć prawo głosu – szkoda, że dodawane komentarze nie przechodzą przez jakąś weryfikację.

Za to jedno zdjęcie Etiennette oberwała potężnym linczem, który może na niej odcisnąć znaczące piętno. Może i córka Wiśniewskiego lesbijką jest, ale dlaczego ludzie uzurpują sobie prawo do krytykowania jej w tak obrzydliwy sposób? Nie mam pojęcia. Do idealistki mi daleko i wiem, że w Polsce homoseksualiści jeszcze długo będą określany niewybrednymi epitetami. Jeśli był to prawdziwy coming-out, to podziwiam Etiennette, bo w naszym kraju taki gest wymaga ogromnej odwagi. 

Etiennette Anna Wiśniewska – z kim jest Etiennette?

Z kim jest Etiennette Wiśniewska? Nie wiemy, czy córka Wiśniewskiego jest z dziewczyną ze zdjęcia. Już wcześniej udostępniała z nią fotki, na których się całują. Nastolatki nie wstydzą się takich rzeczy i często dają sobie na TikTokach czy InstaStory buzi z przyjaciółkami, więc ciężko stwierdzić, czy dziewczyny są w związku. Etiennette jest w wieku, w którym tworzą się pierwsze mniej i bardziej poważne relacje romantyczne, więc całkiem możliwe, że Etiennette i Maria są razem.

Jeśli Etiennette rzeczywiście dokonała coming-outu to brawo za odwagę. Takie gesty są potrzebne, bo normalizują to, że po ziemi nie chodzą tylko heteroseksualni ludzie. Wszystkim hejtującym Etiennette polecam doedukować się w kwestii orientacji, bo to nie homoseksualizm jest chory, a hejt, który codziennie zatruwa życie krytykowanych osób.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne