Strona głównaCelebryciFreak FightyMcKsiąże - kto to? Imię i nazwisko, waga, wiek, wzrost, gdzie mieszka,...

McKsiąże – kto to? Imię i nazwisko, waga, wiek, wzrost, gdzie mieszka, dziewczyna

Atencjusz, dziwak, „przydupas” Fagaty. To tylko kilka z określeń, jakie Internet używa, by opisać personę nazywającą siebie McKsiążę. Kim jest naprawdę i czy łatki te zostały mu doczepione słusznie? Spróbujemy się tego dowiedzieć. Jeśli wiesz już, kto to jest i masz o nim swoje zdanie, to z pewnością należysz do jednego z dwóch skrajnych obozów. Albo nienawidzisz go i chcesz, żeby już nigdy nie dostał tej atencji, której tak pragnie, albo uważasz, że wszyscy się mylą, a McKsiężę jest zupełnie niewinny. Osobiście nie opowiadam się po żadnej ze stron (na razie), więc przedstawię Ci wszystko, co o nim wiadomo w miarę obiektywny sposób. Poszukam informacji o tym, jak ma na imię i nazwisko, gdzie mieszka i czy w jego życiu jest jakaś dziewczyna.

Być może jesteś tu z powodu Prime MMA i próbujesz dowiedzieć się, kto to jest, bo zupełnie nic o nim nie wiesz. Wikipedia tutaj nie pomoże, a przecież podczas oglądania pojedynku, warto chociaż trochę poznać zawodników. W takim przypadku zainteresują Cię takie informacje jak wiek, wzrost i waga, a także jaki konflikt ma ze swoim przeciwnikiem. W końcu to właśnie afery są podstawą tych pojedynków. Drama musi być. Czy na pewno?

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

McKsiąże – kto to?

Zacznijmy od początku. Kim jest McKsiążę? Najbardziej wybił się na TikToku i Instagramie. Na tym pierwszym ma nieco ponad 218 tysięcy obserwujących, na drugim 153 tysiące. Znany jest przede wszystkim ze swojej kontrowersyjnej osobowości i afer z udziałem innych influencerów. Nie można mu odmówić tego, że jest ekscentryczny. Sam z resztą o sobie mówi, że jest atencjuszem, choć zapiera się, że nie robi tego dla pieniędzy. Jest bezpośredni i obcesowy, przez co łatwo zraża do siebie ludzi. 

Z Instagrama można zauważyć, że ma do siebie dystans, ale nie toleruje hejtu. Od młodego wieku walczył z nadwagą i chciał zostać modelem. Wzrost popularności przyniosły mu sesje zdjęciowe, które dotychczasowi fani bardzo polubili. Jego postawa może wydawać się brutalna, ale jest w niej coś naturalnego. Czy ma rację? To zależy od naszego kompasu moralnego i odczucia, ale póki nikogo nie krzywdzi, to nie ma w tym nic złego.

Jednak szczególny wzrost popularności przyniosła mu przyjaźń z kontrowersyjną Fagatą i wzajemna niechęć do Marcina Dubiela. Dołączył nawet do Dubiela i jego znajomych, we wspólnie wynajmowanym lokum, gdzie mieszkał przez krótki czas. Obaj panowie nie lubili się i cała współpraca musiała szybko się zakończyć. W dodatku przyjaźń z Fagatą wywołała dla niego więcej szkód niż dobra. Szczególnie w ostatnim czasie, waga tej znajomości, przygniotła McKsięcia i wywołała wokół niego wiele kontrowersji. 

Dla szybkiego kontekstu. Niedawno cały Internet uznał Fagatę za okrutną manipulantkę i dwulicową pozorantkę. McKsiążę opowiedział się w całym konflikcie w imię przyjaźni po jej stronie, co jednak jedynie pogorszyło wizerunek ich obojga. Jest to jednak bardzo skomplikowany temat, choć nieszczególnie ciekawy, dlatego zdaj się na to streszczenie sytuacji lub prześledź całą aferę samodzielnie. My tymczasem zabieramy się za samego McKsięcia.

Sprawdź: Kasjusz Don Kasjo Życiński – majątek, samochód, dziewczyna, więzienie, rekord, wiek, wzrost, waga, Wikipedia

McKsiąże – wiek, wzrost, waga

Wiesz już, kim jest McKsiążę, przynajmniej powierzchownie. Z informacji, jakie przydadzą Ci się, jeśli chcesz ze zrozumieniem obserwować walkę Kubaoxo vs McKsiążę, kluczowy jest wiek, waga i wzrost. Chociaż nie ma na to jeszcze oficjalnych danych na stronie Prime MMA, już teraz można oszacować dwa aspekty. Po pierwsze wiek. McKsiążę na swoim Instagramie w opisie ma „odznaka swagu w latach 1999-2022”. Oznacza to, że prawdopodobnie jest w wieku 23 lat. To czy żart się udał, czy nie, nie ma dla nas w tej chwili znaczenia, bo jest to jedyne źródło informacji, na jakim możemy się opierać. Jak wspominałam, Wikipedia nic nam nie powie. 

Jak wygląda sprawa ze wzrostem? To jest już trudniejsze i mniej dokładne. Możemy jedynie zgadywać, że McKsiążę jest niewiele niższy od swojego rywala Kubaoxo, który ma 189 cm wzrostu. Ciężko na takiej podstawie podać dokładną liczbę, ale możemy zgadywać, że ma on około 185-188 cm wzrostu. Jedyne czego nie jesteśmy w stanie wydedukować to waga. Informację o tym dostaniemy zapewne dopiero na dzień przed wydarzeniem.

McKsiąże – dziewczyna, gdzie mieszka, jakie ma imię i nazwisko?

Wiesz kim jest McKsiążę i znasz detale, które przydadzą się podczas oglądania walki na Prime MMA. Ale chodźmy dalej. Interesuje Cię, jak ma naprawdę na imię i nazwisko McKsiążę? A może zastanawiasz się, gdzie mieszka? Albo jeszcze lepiej. Jakiej jest orientacji? Wikipedia Ci w tym nie pomoże. Ale ja tak.

McKsiążę to pseudonim artystyczny, pod którym kryje się podobna logika co pisanie na Facebooku w miejscu pracy „szlachta nie pracuje”. Co ciekawe chłopak nigdy nie wyjawił tego, jak ma na imię i nazwisko i bardzo chroni tych informacji. Podobno Marcin Dubiel, z którym to się nie lubią, ma zdjęcie jego dowodu osobistego, czyli zna jego prawdziwą tożsamość. Marcin jednak, na razie, nie wyjawił tej informacji, a sam McKsiążę ma do swojego imienia ekscentryczne podejście. Otóż każdemu dniu tygodnia przypisuje inne imię, którym się wtedy przedstawia. Poniżej spis owych imion:

  • Poniedziałek – Wincent
  • Wtorek – Bruno
  • Środa – Kewin
  • Czwartek – Nikodem
  • Piątek – Marcel
  • Sobota – Maks
  • Niedziela – Iliya

Co jeszcze ciekawsze, można poznać jego imię i nazwisko z profilu na Facebooku, jeśli umie się dobrze szperać w Internecie. Ale jeśli w Twoich żyłach płynie stalking Twoich ulubieńców, to z pewnością niczym Cię dzisiaj nie zaskoczę. Mimo to spróbuję wyjawić ten sekret, który do tej pory miało zaszczyt poznać niewielu. Pełne imię i nazwisko McKsięcia to… Iliya Dzhybladze.

Sekret się wydał, czas więc przejść do tego, gdzie mieszka McKsiążę. Tutaj też pewnie Cię nie zaskoczę, wszystkie sławne osoby w Polsce koniecznie muszą tam być. Jest to jak Hollywood w Ameryce. Gdzie mieszka McKsiążę? Oczywiście w Warszawie.

No to na koniec została gratka, która spodoba się fanom TikTokera. Jakiej jest orientacji i czy jest w związku z jakąś dziewczyną? To sekretem nie jest, bo McKsiążę od dawna powtarza, że identyfikuje się jako osoba aseksualna. Z tego, co możemy posłuchać w wywiadzie z nim, był do tej pory z czterema dziewczynami i jednym chłopakiem. Obecnie nikogo nie ma.

Jak widzisz, Wikipedia nieszczególnie się tu przydała. Mimo to wiemy, że nasza dzisiejsza postać jest ekscentryczna i kontrowersyjna. Wielu posądza go o bycie fałszywym atencjuszem i „przydupasem” Fagaty, inni uważają, że jest sobą i dalej go lubią. Przedstawiłam Ci możliwie obiektywnie, kim jest, ale osobiście nie potrafię opowiedzieć się po żadnej ze stron, dlatego ocenę McKsięcia pozostawiam Tobie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne