Strona głównaCelebryciFreak FightyZiemowit Kossakowski - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Ziemowit Kossakowski – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Wiele fanów freak fightu dopytuje o Ziemowita Kossakowskiego – kto to jest i skąd wzięła się jego popularność? Z całą pewnością ta postać budzi wiele kontrowersji, również przez wzgląd na występ na gali Prime Show MMA, organizowanej przez Don Kasjo. Zobacz z kim zawalczy Ziemowit Kossakowski na MMA oraz co warto o nim wiedzieć. Zdradzamy najciekawsze informacje.

Ziemowit Kossakowski – kim jest?

Ciężko jednym słowem opisać Ziemowita Kossakowskiego. Kim jest zatem ten człowiek? Swoją karierę zaczynał jako youtuber. Następnie znalazł pracę w telewizji, zatrudniony przez stację TVP, w której nie zagrzał miejsca na długo. Ziemowit Kossakowski to dziennikarz zawieszony w obowiązkach przez zastrzeżenie co do rzetelności jego materiałów. Według jego zwierzchników złamał on kodeks zasad etyki dziennikarskiej TVP. Powodem zawieszenia w obowiązkach był kontrowersyjny tekst o protestujących lekarzach. Ziemowit Kossakowski jako dziennikarz nie miał zahamowań. Równie kontrowersyjne były jego wywiady publikowane na kanale youtube – Piast.tv.

Jego rozgłos pojawił się kiedy spytał Bronisława Komorowskiego o emigrację polaków oraz jego rzekome kontakty z funkcjonariuszami KGB. Ziemowit Kossakowski jako dziennikarz skończył karierę w TVP po półtorarocznym okresie pracy. Aktualnie Ziemowit Kossakowski na Instagramie przyznał, że pełni rolę reportera w portalu „Życie Stolicy”. W przeszłości startował także w wyborach samorządowych z list PIS, ale nie zdobył wystarczającego poparcia. Na pytanie o Ziemowita Kossakowskiego kto to taki, odpowiedź brzmi – aspirujący polityk, dziennikarz, były youtuber oraz, jak sam o sobie mówi, prawicowy celebryta. 

Ziemowit Kossakowski w MMA

Wiele osób pyta o Ziemowita Kossakowskiego – kim jest jego przeciwnik? Na gali Prime Show MMA były dziennikarz TVP zmierzy się z Jasiem Kapelą, który zdobył większą popularność po występie w programie Hejt Park. Tym razem walka obu panów ma nie tylko podłoże sportowe, ale także polityczne, ponieważ Ziemowit Kossakowski reprezentuje prawicę, a Jaś Kapela lewicę. Obaj zawodnicy debiutują w klatce. W zestawieniu zawodników pod kątem parametrów przeważa Kossakowski. Ma on 183 cm wzrostu i 70 kg wagi, a Kapela 169 cm wzrostu i 62 kg wagi. Wiele wskazuje na to, że Ziemowit Kossakowski w MMA zmiażdży rywala, jednak historia pokazuje, że w walce niczego nie można być pewnym. Faktem jest, że Ziemowit przeważa w kwestii warunków fizycznych oraz kondycji. Gala Prime Show MMA odbędzie się już 19.02 o godzinie 20:00. Oto jak prezentuje się konfrontacja face to face obu zawodników.

Ile lat ma Ziemowit Kossakowski? Wiek i wiele więcej

Co ciekawe przeciwnik Ziemowita w pojedynku jest od niego o 10 lat starszy. Jeśli chodzi o  Ziemowita Kossakowskiego wiek zawodnika to 27 lat. Z kolei Jan Kapela ma 37 lat. Można stwierdzić, że jeśli bitwa ma charakter światopoglądowy, data urodzenia jest kwestią drugorzędną. Z całą pewnością w przypadku Ziemowita Kossakowskiego wiek działa na jego korzyść w pojedynku z Kapelą, któremu brak jest sportowego zaplecza.

Czy Ziemowit Kossakowski ma dziewczynę?

Wiemy już czym zajmuje się Ziemowit Kossakowski, kto to taki i z kim zawalczy w klatce. Wiele osób dopytuje o Ziemowita Kossakowski i dziewczynę reportera. Niestety nie ujawnia on żadnych informacji związanych z wybranką. Ziemowit Kossakowski na Instagramie publikuje tylko informacje związane z aktualnymi wydarzeniami. Wśród postów Ziemowita Kossakowskiego o dziewczynie nie ma żadnych informacji, choć na fotografiach znajdziemy również przedstawicielki płci pięknej. Możemy się więc tylko domyślać, że jedna z nich jest dla dziennikarza tą jedyną. Ziemowit Kossakowski na Instagramie dodaje wiele materiałów promujących jego walkę. Z całą pewnością będzie to wielkie wydarzenie, na którym być może pojawi się jego dziewczyna, by dopingować chłopaka.

Ziemowit Kossakowski na Wikipedii

Na temat Ziemowita Kossakowskiego na Wikipedii nie znajdziemy wiele informacji. Jedyne dane to raport z kontrowersyjnej sprawy dotyczącego artykuły opublikowanego przez TVP. Ta informacja pojawia się na profilu Samuela Pereiry – polskiego dziennikarza i publicysty. Według ustaleń zlecił on stworzenie tekstu Ziemowitowi Kossakowskiemu. Wikipedia podaje również informacje o walce MMA na profilu przeciwnika Kossakowskiego – lewicowego aktywisty Jana Kapeli. Z całą pewnością walka na tle politycznych to ewenement na skalę Europy, a może nawet świata. Tym bardziej pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcie walki. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne