Strona głównaCelebryciFreak FightyJarosław pasha Jarząbkowski - wiek, wzrost, gdzie mieszka, dzieci, żona

Jarosław pasha Jarząbkowski – wiek, wzrost, gdzie mieszka, dzieci, żona

Jarosław pasha Jarząbkowski to zawodnik MMA w federacji High League. Ma za sobą jedno zwycięstwo, a na marcowej gali w katowickim spodku (18.03.2023 r.) wystąpi w walce wieczoru. Jego przeciwnikiem będzie youtuber, Marcin Dubiel, utytułowany zawodnik High League, który typowany jest na zwycięzcę. 

Sprawdźmy:

 • kim jest Jarosław Jarząbkowski, gdzie mieszka i skąd pochodzi,
 • czy ma rodzinę: żona, dzieci,
 • jak wyglądała jego dotychczasowa kariera w sportach walki,
 • co robił, zanim zajął się sportami walki – jego dotychczasowa kariera jest odmienna od tej, którą pochwalić mogą się inni zawodnicy. 

Zobacz: Denis Labryga – wikipedia, wiek, waga, wzrost, gdzie mieszka, kto to

Jarosław pasha Jarząbkowski – kim jest? Wiek, wzrost, waga

Jarosław Jarząbkowski, znany też jako pasha albo pashabiceps to jeden z najpopularniejszych zawodników w dziedzinie e-sportu. Choć w Polsce ta dziedzina ciągle raczkuje i wiele więcej wiedzą o nim fani w Azji, udało mu się sporo zarobić. Media szacują, że jest najlepiej zarabiającym Polakiem w tej branży. Próżno szukać bardziej utytułowanego zawodnika w Polsce. 

W 2010 roku związał się profesjonalnie z e-sportem i dołączył do drużyny Frag eXecutors. W latach 2014 – 2019 związany był z ekipą Virtus.pro. W całej swojej karierze wygrał kilkanaście prestiżowych turniejów, choć, o czym piszemy poniżej, początki nie były łatwe. Ma na swoim koncie m.in. wygraną w:

 • World Cyber Games 2011
 • EMS One Katowice 2014
 • Copenhagen Games 2015
 • CEVO Professional Season 7 Finals 2015
 • ESL ESEA Dubai Invitational 2015
 • SL i-League Invitational #1 2016
 • DreamHack Masters Las Vegas 2017
 • Adrenaline Cyber League 2017

W 2017 roku został także utytułowany mianem e-sportowego gracza roku plebiscytu Polish Esport Awards. Jest organizatorem Pasha Gaming Camp. To obozy dla dzieci, w których chce zaszczepić zdrową miłość do grania w gry. W czasie wyjazdu młodzi ludzie grają w gry 3 godziny dziennie, a resztę czasu spędzają na aktywnościach fizycznych – trenują sztuki walki i jeżdżą na rowerach. Zależy mu na tym, by pokazać im zdrowy balans pomiędzy światem gier i rzeczywistością, w której żyjemy. Jest przykładem na to, że nawet kilkanaście godzin przed komputerem nie jest usprawiedliwieniem dla braku ruchu. Co więcej, to właśnie wtedy ten ruch jest szczególnie ważny i przyczynia się do zachowania zdrowia. 

Źródło: instagram.com/pashabiceps/

Z MMA związał się całkiem niedawno, bo dopiero w 2021 roku. Pierwszy pojedynek bokserski stoczył 5 lutego 2022. Wygrał go przez nokaut techniczny – pokonał Michała Owcę WK Owczarzaka, jednego z twórców kanału Ekipa Warszawskiego Koksa. Znawcy chwalili jego umiejętności techniczne i z niecierpliwością czekali na kolejne starcie Jarząbkowskiego. Za niespełna dwa miesiące będzie jednym z bohaterów walki wieczoru High League w katowickim spodku – 28 lutego poznaliśmy zestawienie wszystkich zawodników kolejnego High League.

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje na jego temat:

wiek: Jarząbkowski urodził się 11 kwietnia 1988 roku, ma 35 lat

wzrost: 182 cm

waga: 88 kg

Zobacz: Tomasz Szalony Reporter Matysiak – kto to, wiek, wzrost, waga, żona, dzieci, Wikipedia

Jarosław pasha Jarząbkowski – gdzie mieszka, gdzie się urodził? 

Jarosław pasha Jarząbkowski urodził się w Nasielsku, 50 km od Warszawy. Prawdopodobnie to tam mieszka ze swoją rodziną (żona i dwoje dzieci), o której więcej piszemy poniżej. 

Jarosław pasha Jarząbkowski – dzieci, żona

W czasie jednego z wywiadów pasha wspomniał, że na początku jego kariery, to żona Kinga zarabiała na dom. Granie w gry nie przynosiło mu sporych dochodów i to na niej spoczął obowiązek utrzymania rodziny. Zajmowała się sprzedażą butów i jej dzień pracy rozpoczynał się już o 5 rano. Pierwsze pieniądze pashy to raptem 300 zł. 

W czasie, gdy przygotowywał się do turniejów, spędzał na graniu 8-12 godzin dziennie. Wszystkie domowe obowiązki spoczęły na jego żonie. 

W Dzień dobry TVN, gdzie żona wystąpiła u jego boku, przyznali, że ich życie nie było usłane różami, ale udało im się przetrwać trudności, które się wtedy pojawiały. Mimo przytyków rodziny, że nie ma normalnej pracy, wiedział, że e-sport to jego przyszłość. Teraz po latach widzi, że była to właściwa droga. 

Jarosław pasha i jego żona mają dwoje dzieci. Sportowiec stara się zaszczepić w nich miłość do aktywnego trybu życia, ale nie izoluje ich od komputera. Wraz z innymi dziećmi grają podczas organizowanych przez Jarząbkowskiego obozów. 

Źródło: instagram.com/pashabicpes/

Jarosław pasha Jarząbkowski – walki

Sport towarzyszył Jarząbkowskiemu od zawsze. Mimo godzin spędzanych przed komputerem nie zapominał o odświeżaniu głowy, uprawiając tradycyjny sport.To sprawiło, że występy w MMA są dla niego naturalną drogą. 

Pojedynek Jarząbkowskiego z Owcą był niezwykle spektakularny. Stoczyli go na zasadach boksu w rękawicach, więc w marcu pasha zaliczy swój prawdziwy debiut MMA. Przeciwnik pashy, Marcin Dubiel, ma za sobą 6 pojedynków, w tym 4 zwycięskie. Walka zapowiada się więc bardzo ciekawie. Na dziś obstawiający w zakładach typują zwycięstwo Dubiela, ale nie brak głosów, że pasha będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i solidnie przygotowuje się starcia. 

Zobacz: Paweł Tyburski – dziewczyna, wzrost, wiek, operacje plastyczne, walki

Sprawdź jeszcze

Popularne