Strona głównaCelebryciFreak FightyWiola Kotelecka - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Wiola Kotelecka – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Karty walk Prima Show MMA zostały odkryte. Jedną z zawodniczek, która zawalczy w oktagonie jest Wioletta Kotelecka. Kto to taki  i dlaczego jest sławna? Takie pytania zadają sobie fani freak fightu w Polsce. Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje na temat zawodniczki. 

Wiola Kotelecka – kto to jest?

Nie każdy wie czym zajmuje Wioletta Kotelecka i kto to właściwie jest.  Wioletta zdobyła złą sławę po głośnym filmie na YouTube, w którym kobieta razem z Kamerzystą i Puszbarberem znęcali się nad niepełnosprawnym chłopakiem. Dziewczyna kazała chłopakowi jeść kocie odchody i robić wiele innych uwłaczających mu rzeczy. Ofiara zgadzała się na nie dobrowolnie, w zamian za ustalone wynagrodzenie. 

Więcej na temat Puszbarbera i sprawy w prokuraturze przeczytasz tutaj:
Puszbarber – zdradzamy wagę, wzrost oraz skąd jest i kiedy zawalczy w MMA

Nie wiemy wiele więcej na temat Wioli Koteleckiej. Kim jest poza pracą. Wiadomo jednak, że jest ona influencerką, która niegdyś współpracowała z Kamerzystą. Wiemy ponadto, że Wiola jest osobą impulsywną, o czym dowodzą konferencje z jej udziałem.

Wiola Kotelecka – kim jest jej przeciwniczka?

Podczas konferencji Prime Show MMA doszło do bójki między nią a kuzynką Klaudii Kamińską – jej przeciwniczką. Szarpaninę poprzedziła ostra wymiana zdań na tematy prywatne. Na gali Prime Show MMA czeka nas więc gorące widowisko. Klaudia Kamińska to modelka, która publicznie przyznaje się do bliskich relacji z Kamerzystą. Warto dodać, że w perspektywie walki Kamińska nie uchodzi za faworytkę ze względu na mniejszą wagę i mniejszy wzrost.

Wiola Kotelecka – wiek, wzrost, waga

Jeśli chodzi o Wiolę Kotelecką – wiek, wzrost i waga zostały podane na stronie Prime Show MMA. Zawodniczka ma 21 lat, waży 79 kg i mierzy 176 cm. Jest więc o 3 cm wyższa i cięższa aż o 28 kg od Klaudii Kamińskiej.  

Wiola Kotelecka prime mma zadyma

Wiola Kotelecka na Instagramie

Wioletta Kotelecka udziela się w social media. Na profilu Wioli Koteleckiej na Instagramie znajdziemy wiele jej zdjęć. Wiola ma obecnie 395 000 obserwujących i wiele wskazuje na to, że ta liczba wzrośnie po gali Prime Show MMA. Na profilu nie ma jednak informacji o przygotowaniach do walki. Wiemy, że Wiola ma chłopaka, ale mimo to publikuje zdjęcia z wieloma mężczyznami na swoim koncie. Zachęcamy do śledzenia Wioli Koteleckiej na Instagramie. 

Wiola Kotelecka na wykopie

Wiele osób szuka informacji o influencerce na portalu wykop.pl. Wiola Kotelecka na wykopie zdobyła złą sławę. Internauci jednak potępiają jej zachowania związane z aferą z niepełnosprawnym chłopakiem. Kotelecka na wykopie jest otwarcie krytykowana, głównie ze względu na fakt, że to ona namawiała niepełnosprawnego kolegę do poniżających czynów.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne