Strona głównaCelebryciKuba Kubaoxo Armada - ile ma lat, wzrost, waga, kim jest?

Kuba Kubaoxo Armada – ile ma lat, wzrost, waga, kim jest?

Życzliwy, pozytywny, uroczy i zabawny. Tak właśnie o Kubie „Kubaoxo” Armadzie wypowiadają się jego fani. Jednak jest on postacią stosunkowo mało znaną.  Mimo rzeszy obserwujących na Instagramie i TikToku nadal niewiele osób wie, kto to jest. Być może jesteś tu, by dowiedzieć się, kim jest nowa twarz opublikowana na stronie Prime MMA Show, jako przeciwnik McKsięcia. Ostatnio większość osób wybieranych do pojedynków jest dla większości zainteresowanych niezbyt znana. Spróbujmy więc poznać Kubę i dowiedzieć się wszystkiego, co tylko uda się znaleźć. Interesuje Cię to, ile ma lat, jego wzrost i waga, a także to, gdzie mieszka? Nie mogłeś/aś trafić lepiej. W tym artykule dowiesz się tego wszystkiego. A jeśli czujesz szczególne zainteresowanie tym, czy jakaś dziewczyna skradła serce Kuby i w tym aspekcie zaspokoję Twoją żądzę wiedzy. 

Sprawdź też:

Kuba Kubaoxo Armada – kto to? Kim jest Kubaoxo?

Zacznijmy od podstaw, czyli tego, kto to w ogóle jest Kuba Armada i z czego zasłynął (choć być może niewystarczająco mocno) w Internecie. Możesz znaleźć o nim naprawdę mało informacji, jeśli nie jesteś w temacie pierwszego Teamu X. Ma on aż 209 tysięcy obserwujących na Instagramie i ponad 312 tysięcy obserwujących na TikToku. 

Kim jest? Z zawodu technikiem informatykiem. Prywatnie – bliskim przyjacielem takich osobistości internetowych jak Marcin Dubiel, Stuart, czy Lexy. Wiele osób, które nie lubią tej trójki, nazywa Kubę „przydupasem Dubiela”. Jest on jednak naprawdę miłą i łagodną osobą, która jest niemal znana z tego, że z nikim nie ma żadnych dram. 

Dużą wagę miała dla niego znajomość ze Stuartem, który wciągnął Kubę w świat influencerów i który przyczynił się do wzrostu zainteresowania Armadą. Z początku Kubaoxo był operatorem Stuu i pierwszego Teamu X, gdzie mieszkał z resztą uczestników. Jednak po jego pojawieniu się na kilku filmikach, publiczność z miejsca go polubiła i zaczął on tworzyć swój własny kontent. Z wiekiem porzucił studia i przeniósł się do działalności w mediach społecznościowych, szczególnie na Youtuba i TikToka.

Jeśli chodzi o jego osobowość, to jest on spokojną, życzliwą i łagodną osobą. Można go określić mianem najlepszego przyjaciela, który zawsze będzie dla swoich przyjaciół, gdy będą go potrzebować. W związku z tym może on się niektórym hejterom wydawać marionetką, czy pionkiem w rękach sławniejszych znajomych. Jednak ocena tego, kim jest Kuba – „przydupasem”, czy dobrym przyjacielem – należy do każdego z nas indywidualnie.

Kuba Kubaoxo Armada – wiek, wzrost, waga

Wiesz już kto to jest Kuba Kubaoxo Armada i skąd się wziął w Internecie. Jeśli przykuł on Twoją uwagę i rozbudził chęć dowiedzenia się dosłownie wszystkiego, czas na szczegóły, które znają tylko najlepsi przyjaciele i wierni fani, takie jak wzrost, waga, gdzie mieszka, a nawet to, jak nazywała się jego pierwsza dziewczyna. Gotowi?

Pierwszą informacją będzie to, ile ma lat Kuba, a nawet jego dokładna data urodzenia. Jest to 3 listopada 1998 roku, z czego można łatwo wyliczyć, że jest on w wieku 24 lat, chociaż jeszcze nieskończonych. Jego ostatnio zarejestrowany wzrost – 189 cm, ale nie wiadomo, czy chłopak nie urósł od tamtego czasu. Tego dowiemy się, dopiero kiedy zostanie zmierzony przed walką.

Chcesz więcej? Mam tego jeszcze trochę. Na drugie imię ma Mateusz, jego oczy są koloru piwnego, ma brata – Łukasza – i psa maltańczyka, który wabi się Scrappy. Jest uczulony na kakao i nikiel (rodzaj metalu), ma lęk wysokości i arachnofobię. Jego rozmiar buta to 44 i 44 ½. Nie lubi pomidorów. Jego ulubiona liczba to 3, a jego pierwsza dziewczyna miała na imię Paulina.

Pewnie się zdziwisz, ale wśród wszystkich tych informacji, nie pojawiła się i nie pojawi waga. Dlaczego? Ponieważ nigdy jej nie podał do informacji publicznej. Może to się wiązać z jego największym kompleksem (brzuchem), chociaż osobiście uważam, że nie ma się czego wstydzić. Jako że weźmie udział w pojedynku na Prime MMA, niedługo również jego waga zostanie przed nami odkryta.

Wiemy już, ile ma lat, a nawet dokładny numer buta Kuby. Czy z ciekawostek zostało nam coś jeszcze?  Chyba nie dlatego przejdźmy teraz do kolejnego punktu dzisiejszego artykułu – kim jest jego dziewczyna i gdzie mieszka Kuba.

Kuba Kubaoxo Armada – dziewczyna, gdzie mieszka, co o nim wiemy?

Po tej fontannie informacji, z której mam nadzieję udało Ci się wyciągnąć te fakty, które są dla Ciebie najważniejsze, sprawdźmy co słychać w życiu prywatnym Kuby. Czy jakaś dziewczyna skradła jego serce w ostatnim czasie? O co chodzi z tym konfliktem z McKsięciem? Gdzie mieszka obecnie Kuba Armada? Po kolei.

W kwestiach miłosnych wiele osób podejrzewało go o zauroczenie Lexy, jednak para określa się jednoznacznie mianem przyjaciół. Oprócz Uli – dziewczyny Pawła Swinarskiego – i Lexy w bliskim towarzystwie Kuby nie widać żadnej żeńskiej postaci. Wygląda na to, że obecnie żadna dziewczyna nie gości w sercu młodego influencera, ale patrząc na jego pozytywną osobowość, to może się szybko zmienić.

W sprawie pojedynku z McKsięciem trudno tu doszukiwać się jakichś konfliktów, które panowie mieliby chcieć rozwiązywać na ringu. Kuba jest bezproblemową osobą, która podchodzi pozytywnie do wszystkich. McKsiążę ma za to pewne napięcie z Marcinem Dubielem, ale Kubę lubi i szanuje. Stąd wzięło się podejrzenie, że cała walka jest pomiędzy McKsięciem i Dubielem, który wysłał Kubę, jako swojego pionka. Patrząc na to, jak miły i przyjacielski, ale też bezproblemowy jest Kubaoxo, ciężko się z tym nie zgodzić. Zwłaszcza, że – przechodząc do tego, gdzie mieszka Kuba – jest on współlokatorem Marcina, a także jego pracownikiem. 

Wiesz już, kto to Kuba Kubaoxo Armada, jego wiek, wzrost i wiele innych ciekawostek, które idealnie się nadadzą do zrobienia o nim quizu. Równie trudne do wyszukania smaczki, z pewnością udowodnią wszystkim niedowiarkom, kto najbardziej zna Kubę. 

Jeśli chodzi o dziwne relacje pomiędzy nim a McKsięciem i Dubielem, to trudno cokolwiek jednoznacznie określić. Pojedynek Kuby wydaje się mocno naciągany i ciężko doszukiwać się jakiegokolwiek konfliktu z jego „przeciwnikiem”. Czy jest tylko marionetką Marcina? Jego pionkiem? 

Pachnie to trochę dziecinadą, patrząc na to, ile ma lat i że jest już dorosłym mężczyzną, ale nie wiadomo, jak sytuacja wygląda naprawdę. Nikt z nas nie zna relacji zza kulis ani tego, co się dzieje u wszystkich trzech za zamkniętymi drzwiami. Musimy pamiętać, że wiemy tylko tyle, ile oni pozwalają nam zobaczyć, a niestety większość kreowana jest tylko po to, by ludzie zwracali na nich uwagę. Tak już działa świat influencerski. Tak długo, jak jesteśmy tego świadomi, możemy cieszyć oczy naszymi internetowymi ulubieńcami bez nerwów.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne