Strona głównaCelebryciFreak FightyKamil Hassan - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, pochodzenie, rodzice, kim jest, kto...

Kamil Hassan – wiek, wzrost, waga, dziewczyna, pochodzenie, rodzice, kim jest, kto to, wikipedia

Kamil Hassan to freak fighter, o którym przez ostatnie dwa lata było dosyć cicho. Znany głównie z występów w FAME MMA, wystąpi już niedługo na gali High League 5. Zmierzy się tam z Wojciechem “Rekordzistą” Sobierajskim. Podczas jego dłuższej przerwy, sporo ludzi mogło o nim zapomnieć, dlatego w poniższym artykule podamy wszystkie najistotniejsze informacje o zawodniku. Odpowiemy na pytanie “kto to?”, jaki jest jego wzrost, wiek i waga. Czy ma dziewczynę? Kim są jego rodzice? Skąd pochodzi? Co na jego temat znajdziemy w Wikipedii? Zapraszamy do lektury!

Zobacz: Malik Montana – żona, rozwód, pochodzenie, gdzie mieszka, syn

Kamil Hassan – kto to? Wiek, wzrost, waga

Jak mówiliśmy Hassan od swojej ostatniej walki zaliczył 2-letnią przerwę. Wiele osób oglądających freak fighty od niedawna, mogą zastanawiać się kim w ogóle jest Hassi. Przed jego pierwszym występem na gali FAME MMA 3, nikt tak właściwie go nie znał. Jak sam powiedział w wywiadzie dla Onetu, na gali pojawił się dzięki życzliwości Adriana “Polaka” Polańskiego, który przedstawił go włodarzom organizacji.

Poznali się się dość przypadkowo, na jednej z imprez. Posiadali jednak wspólne zainteresowania: sport, trening, sztuki walki, więc od początku nadawali na tych samych falach. W którymś momencie Polak zaproponował mu wzięcie udziału w na jednej z gali, na co kamil z chęcią się zgodził.

Poza “kim jest?” warto zadać sobie pytanie jaką osobą jest Kamil. Zazwyczaj bardzo spokojnie podchodzi do swoich walki. Stara się nie mieszać w różnego rodzaju “beefy” z innymi zawodnikami, woli by jego walki miały wymiar czysto sportowy. W naszych oczach jest pozytywną postacią, wiemy, że Hassi chce na następnej gali dać jak najlepsze show i z tego powodu mocno mu kibicujemy.

Jego wiek, wzrost i waga nie są dla nas żadną tajemnicą, jako, że są to raczej standardowe parametry zawodnika, podawane przed każdą walką. Kamil mierzy 178 cm, waży 74 kg i ma 23 lata.

Jest na 3 roku fizjoterapii i obecnie pochłonięty jest przygotowaniami do walki. Nie ma zbyt wiele czasu dla siebie, a jego aktualne życie opiera się głównie na treningach i uczelni. Czy przy ciągłym biegu ma czas dla najbliższych – rodziców, rodzeństwa i być może dziewczyny? O tym za chwilę!

Kamil Hassan na konferencji

Kamil Hassan – rodzina, siostra, rodzice, pochodzenie

Kamil pochodzi z Krosna i to tam się wychował. Wraz z wzrostem jego popularności, wiele osób zadaje sobie pytanie o jego rodzinę: rodziców i rodzeństwo. 

Zawodnik nie kryje przed publicznością swoich mieszanych korzeni. Jego ojciec z pochodzenia jest Sudańczykiem, a mama rodowitą Polką. Jak mówi, rodzice poznali się w Polsce i to tu postanowili wychować swojego syna.

Kamil jest wierzącym muzułmaninem. W swoim ostatnim wywiadzie zapytany o swoją religię, wolał powstrzymać się od wypowiedzi. Jednak, jak twierdzi, jego siostra mogłaby na ten temat opowiedzieć znacznie lepiej i przede wszystkim więcej, niż on sam. Siostra jest aktywistą, która zajmuje się tematami religijnymi i przynależy do Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP. Jaki jest jej wiek? Niestety Hassi nie zdradził nam niczego więcej. 

Być może zobaczymy ich razem przy okazji jego następnego występu? Dziennikarze z pewnością mieliby do nich masę pytań. Przejdźmy jednak do tego, co na temat Kamila ma do powiedzenie Wikipedia.

Zobacz: Krystian Wilczak Krycha UFC – wiek, wzrost, Wikipedia, wykształcenie, kto to?

Kamil Hassan – czego nie powie nam Wikipedia

Wikipedia, to miejsce, na którym zazwyczaj możemy znaleźć sporo informacji. Mówimy zazwyczaj, ponieważ w przypadku Hassiego jest całkowicie odwrotnie. Wszelkich sprawdzonych informacji możemy doszukiwać się jedynie w wywiadach, których naprawdę wiele znajduje się na YouTubie. Być może wraz z rozwojem jego kariery i wzrostem popularności, dorobi się opracowania swojego życiorysu przez wikipedię.

Dobrze, Wikipedia Wikipedią, jednak przejdźmy do bardziej gorętszego tematu – czy Kamil ma dziewczynę?

Kamil Hassan – dziewczyna

Jak twierdzi sam Kamil, jest aktualnie zbyt zajęty, żeby znaleźć czas dla dziewczyny. Opowiadając wszystkim zainteresowanym – nie, Hassi nie jest w związku. Jednak, gdy jedna z dziennikarek powiedziała mu o wzroście popularności u płci pięknej, Kamil wydawał się być tym faktem mocno zadowolony. Znamy, też najważniejsze cechy idealnej wybranki zawodnika. Przede wszystkim musi być dziewczyną z wartościami, która jest skromna, lojalna i uczciwa. Czas pokaże, czy będzie mu dane kogoś takiego poznać, miejmy nadzieje, że będzie miał dla nie wówczas trochę więcej czasu.

Podsumowując Kamil Hassan to freak fighter z krwi i kości, który wybił się na jedynie na swoich walkach. To spokojny 23 latek, który ponad połowę swojego życia spędził na treningu sztuk walki. Stara się być bezkonfliktowy, co chyba, że ktoś zajdzie mu za skórę. Jego przyszła walka z Rekordzistą zapowiada się na bardzo interesujące wydarzenie, na które z niecierpliwością czekamy.

Wszystkie najważniejsze informacje o zawodniku:

Kto to: freak fighter, student 3 roku fizjoterapii

Wiek: 23 lata

Wzrost: 178 cm

Waga: 74 kg

Pochodzenie: Krosno

Aktualna dziewczyna: brak

Rodzice: ojciec z pochodzenia Sudańczyk, matka to Polka

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne