Strona głównaCelebryciFreak FightyBaton Fame MMA - gdzie kupić? Skład, cena, opinie, czy jest zdrowy?

Baton Fame MMA – gdzie kupić? Skład, cena, opinie, czy jest zdrowy?

Na początku wszyscy celebryci wypuszczali swoje t-shirty. Wraz z pandemią przyszedł czas na dresy – wiadomo, zdalne studia i praca, nie było gdzie wychodzić, więc wszyscy chodzili w tzw. ciuchach po domu. Od jakiegoś czasu jest szał na jedzenie, które umówmy się, z mody nie wychodzi nigdy. Były Kizzersy i Sukcesiliana od Kizo, płatki śniadaniowe od Team X, lody i pączki Ekipy. Teraz przyszedł czas na coś od Fame MMA. Baton od federacji freak show fight jeszcze nie wyszedł, a huczy o nich cały Internet. Ile będzie miał kcal? Czy jest zdrowy? Jaki ma skład? Jaka będzie cena batona od Fame MMA? Gdzie kupić? Sprawdzamy!

Baton Fame MMA – gdzie kupić? W Biedronce od 28 lipca

Wszyscy znamy już datę premiery batona od Fame MMA – gdzie kupić? W Biedronce, wiadomo. To właśnie ten supermarket ma najczęściej w ofercie produkty od znanych osób. Biedronka zrobiła duży progres wizerunkowy. Kiedyś uznawana była za tani sklep, który ma średniej jakości produkty, a teraz chodzenie do biedry jest normą. Przyczyniły się do tego w dużej części właśnie popularne produkty od influencerów, które Biedronka ma w asortymencie jako pierwsza, a nawet jako jedyna. Batona od Fame MMA kupisz tylko w Biedronce.

Baton Fame MMA – skład. Czy jest zdrowy? 

Fame MMA jest federacją, na której uprawia się sportowe sztuki walki – na przykład MMA. Większość osób spodziewała się więc, że baton od Fame MMA skład będzie miał dobry. Czy jest zdrowy rzeczywiście? 

Baton ma 37 g i ma smak czekoladowy. Czy jest zdrowy? Skład batona od Fame MMA to: wafel z kremem kakaowym (31 g), nadzienie (17 g) oraz czekolada mleczna (52 g). Lista składników użytych do wyprodukowania wafelków, polewy i nadzienia jest dosyć długa. Wiele osób jest zawiedzionych, ponieważ w składzie batona od Fame MMA jest np. olej palmowy i cukier – 16 g w jednym batonie. Negatywne komentarze odnoszą się również do małej ilości białka. Jednak federacja nie obiecywała, że będzie to fit baton, dlatego nie można mieć pretensji do Fame MMA. 

Baton Fame MMA – opinie, ile ma kcal?

Liczba kcal batona od Fame MMA jest już znana! W 100 g produktu jest 541 kcal – rozkład makroskładników to (w 100 gramach produktu!):

  • tłuszcz: 34 g (w tym 17 g kwasów tłuszczowych nasyconych)
  • węglowodany: 52 g (w tym 44 g cukru)
  • białko: 6,1 g

Oznacz to, że jeden baton (37 g) ma 200 kcal. Coraz więcej osób zaczyna liczyć kalorie i makro. Baton Fame MMA nie jest wcale mało kaloryczny – dla przykładu Kinder Bueno (całe, dwie części) ma jedynie 44 kcal więcej! 

Opinie o batonie są mocno zróżnicowane – część osób uważa jest bardzo dobry i o wiele lepszy od Kizzersa, a część wręcz odwrotnie. W jednej z opinii na wykopie przeczytać można, że ma mocno mleczny smak, co dla tej osoby jest zdecydowanie na plus. Jego struktura jest porównywana bardzo często do batona od Kizo. Kilka osób porównało smak batona Fame MMA do KitKata. 

Wiele osób zaskoczyła cena batona Fame MMA – kosztuje 2,99 zł. Większość osób spodziewała się, że będzie on droższy. Możliwe, że federacja wypuściła go w przystępnej cenie, żeby ludzie, którzy nie są ich fanami, ale gdzieś im świta, o co chodzi z tym całym Fame MMA, też go kupili. 

Fame MMA 15 – co wiemy o gali?

Kolejna gala już 26 sierpnia! Gwiazdą wieczoru będzie weteranka Fame MMA, czyli Marta Linkiewicz. Co więcej, będzie ona walczyć z Lil Masti, z którą w oktagonie biła się podczas 4. gali Fame MMA w 2019 roku. Influencerki stoczą rewanżowy pojedynek o pas królowej. Wtedy zwyciężyła Marta Linkiewicz – jak będzie teraz? Napisz w komentarzu komu kibicujesz – Lili Masti czy Linki Master? 

Kto jeszcze stanie w oktagonie? Franio i Paramaxil, czyli dwaj streamerzy, o których w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Mają oni niezłą spinę – 20 lipca odbyła się konferencja, na której influencerzy ostro się kłócili. Naprawdę całkiem sporo osób śledzi Frania – wszystko co dzieje się wokół jego osoby, jest szeroko komentowane na wielu forach. Jego związek z Lizą i spina z Paramaxilem sprawiły, że jego popularność wystrzeliła w kosmos. Nienawiść jaką się darzą na pewno podkręci walkę – dużo osób przewiduje, że będzie to jeden z ciekawszych pojedynków na 15. gali Fame MMA. Kojarzysz tych streamerów? Jeśli tak – jak myślisz,  kto wygra? Daj znać w komentarzu 🙂

Jak będziesz już po testowaniu batona od Femme MMA, to daj znać, jak Ci smakował – lepszy od Kizzersa? Czekamy!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne