Strona głównaCelebryciFreak FightyPatryk Robalini Śliwa - wiek, wzrost, gdzie streamuje, kto to?

Patryk Robalini Śliwa – wiek, wzrost, gdzie streamuje, kto to?

Jest piękny, ciepły, ale nie upalny dzień. Wracasz do domu po ciężkim dniu pracy i nagle obok Ciebie przebiega Twoje małe bobo. Patrzysz na pociechę z uśmiechem, a ten mały potwór jedyne czego od Ciebie chce, to żebyś sobie poszedł/a, bo ono ogląda teraz swojego idola na Youtubie. Myślisz sobie, no cóż i już chcesz odejść w kierunku kuchni, gdy nagle słyszysz z laptopa pociechy serenadę przekleństw. Oczywiście Twój brzdąc reaguje na to gromkim śmiechem szaleńca, jakby usłyszał najzabawniejszą historię świata, która jednak nie jest dostępna dla wszystkich.

 Z przerażeniem biegniesz w stronę pociechy, ale dźwięki szybko milkną, a ekran przedstawia tylko czysty pulpit. Prosta sztuczka, opanowana do perfekcji przez małych geniuszy zła. Myślisz sobie „kara na komputer”, ale co z tego, skoro dziecię, wróci do tej samej czynności, kiedy tylko nie będziesz patrzeć. Próbujesz więc łagodnie wypytać o imię i nazwisko tego, kto tak krzyczał, jeszcze przed chwilą, ale z marnym efektem. 

Bobo jest sprytne i nie da się wkręcić, nawet jeśli używasz miłego tonu. Możesz spróbować wtedy udać, że sobie idziesz, a w rzeczywistości podsłuchać, kto to tak krzyczy. Patoinfluencerów nie brakuje, ale istnieje spora szansa, że jeśli nagranie przypomina rozmowę przez telefon, to Twoim obiektem zmartwień jest Robalini. Wyrazy współczucia. 

Teraz pewnie we wściekłości szukasz wszystkich informacji na Internecie, jakie tylko możesz znaleźć. Wikipedia odpalona, wszystkie strony w przeglądarce pootwierane, a Ty tropisz imię i nazwisko, wiek, skąd jest, gdzie streamuje, gdzie mieszka, wzrost, waga, rozmiar buta. Musisz wiedzieć wszystko o tym, kto to jest i jak go powstrzymać. Choć nie obiecuję, że dzięki temu artykułowi Twoja pociecha wróci do oglądania słodkich, różowych koników i odkrywania mocy przyjaźni, to pozwól, że przybliżę Ci postać, którą obecnie tak wielbi. 

Patryk Śliwa Robalini – wiek, wzrost, waga

Twoja dobra przyjaciółka Wikipedia tym razem nie pomoże. Jesteś skazany/a na mękę przegrzebywania Internetu w pojedynkę. Co ciekawe, równie znany Youtuber, co Robalini, nie wypuścił do sieci wiele informacji o sobie. Jego wzrost i waga pozostają zagadkami, których nie nade jest ani mi, ani Tobie odkryć. Możemy za to dowiedzieć się już z jego konta na Instagramie, że choć jego wyczyny i wątpliwe poczucie humoru, wskazują wczesny wiek młodzieńczy, w rzeczywistości ma on ukończone 20. 

Co do pytań o to, skąd jest i gdzie mieszka, przejdziemy do nich za chwilę, a ja przymknę chwilowo oczy na Twoich zastanawiających i zatrważających pytań. Skupmy się najpierw na o wiele ważniejszej rzeczy. Gdzie streamuje Robalini? Kiedy poznasz tę informację, będziesz mógł/mogła na własne oczy i uszy przekonać się, co ogląda Twoje niewinne bobo, gdy nie patrzysz.

Robalini – gdzie streamuje?

Głównym pytaniem o tego patoinfluencera jest właśnie „gdzie streamuje”. Czy chcesz go zablokować, czy też ciekawi Cię, co mądrego ma do powiedzenia, warto znać na nie odpowiedź. Jego głównym kanałem komunikacji, gdzie streamuje, jest Youtube, pod nazwą Robalini Live. Ma tam aż 62,2 tysiące subskrypcji. Jego poprzedni kanał został zablokowany, ale na nim też ma zatrważającą liczbę obserwujących (ponad 90 tysięcy). Zapewne myślisz, że teraz każdy, a już zwłaszcza patoinfluencerzy, mają setki kanałów na wszystkich portalach, gdzie się da. W tym przypadku jednak Robalini jest jedynie na Youtubie, gdzie streamuje, a także na Instagramie, gdzie wrzuca swoje mniej lub bardziej udane zdjęcia z równie kreatywnymi podpisami.  

Robalini – gdzie mieszka, Wikipedia, informacje

Robalini zyskał ogromną sławę wśród bardzo młodej publiczności (a przynajmniej tak to wygląda po poziomie komentarzy i odpowiedziach na różne wypowiedzi innych). Jednak jest on nadal stosunkowo niewielkim kontem. Można zakładać, że nadal się rozwija, a całą swoją „twórczość” traktuje jak niewinną zabawę. Wszystkie informacje o nim znajdziesz nie na Wikipedii, a na jego kanale, gdzie w bardzo łagodny sposób opisuje swoją działalność, jako ocenianie kanałów i śmieszne telefony. Brzmi to naprawdę niewinnie, ale jak już wiesz po steku wyzwisk zasłyszanych na komputerze swojej pociechy, rzeczywistość wygląda nieco inaczej. 

Wiesz już, kto to jest Robalini, czas więc przejść do kolejnych faktów. Z racji szarpiącej Tobą złości i chęci pokazania konsekwencji jego działań albo nauczenia Youtubera kultury, powstrzymam się przed wyjawieniem tego, gdzie mieszka, a także skąd jest. Mogę jednak z czystym sumieniem wyjawić Ci jego imię i nazwisko, w razie, gdyby umknęło Twojej uwadze przy pierwszych nagłówkach. Nasz jakże zabawny Youtuber znany pod ksywami takimi jak Robalini, Szef, czy Kret, naprawdę ma na imię i nazwisko Patryk Śliwa. 

Choć odmawiam Ci odpowiedzi na pytania, skąd jest i gdzie mieszka (wcale nie dlatego, że zwyczajnie nie wiem, bo nigdzie nie ma podanych takich informacji), pozwól, że zwrócę Twoją uwagę na to, jak często zdarza mu się jeździć po Polsce. Na Instagramie ma zdjęcia z takich miejscowości jak Poznań, Toruń, a także Warszawa. Być może ma w planach pojawić się i w Twoim mieście.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne