Strona głównaCelebryciDaria Zawiałow - życie prywatne, rozwód, mąż, ile ma lat, wiek, wzrost,...

Daria Zawiałow – życie prywatne, rozwód, mąż, ile ma lat, wiek, wzrost, nagrody

Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, a od zeszłego roku również dziennikarka muzyczna w Radia 357 – Daria Zawiałow, jeden z najciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, osoba, która w swoje życie prywatne rzadko wpuszcza kogokolwiek z zewnątrz. Ile ma lat Daria Zawiałow? Jaki jest jej wzrost? Czy ma już za sobą rozwód?

Zobacz: Tristan Tate – majątek, Wikipedia, wiek, wzrost, waga, więzienie

Daria Zawiałow – życie prywatne, wiek, wzrost

Gdy była mała, nie marzyła od razu o tym, by śpiewać. Wiek dziecięcy u Darii Zawiałow to czas ruchu, zabaw, fikołków i tańca towarzyskiego. W szkole podstawowej poszła na pierwsze zajęcia taneczne. Te szybko stały się pasją, która przyniosła jej trzecie miejsce na mistrzostwach Europy. Niefortunny upadek z trzepaka, połamane trzy kręgi i długi czas rekonwalescencji niestety zamknęły artystce tę drogę dalszego rozwoju. Wtedy właśnie śpiew wyszedł na pierwszy plan.

Ta urodzona 18 sierpnia 1992 roku Koszalinianka już jako dziecko marzyła o tym, aby mieszkać w Warszawie. Brała udział w konkursach wokalnych oraz chodziła do ogniska muzycznego w swojej rodzinnej miejscowości. Gdy była w wieku 16 lat rozpoczęła naukę w liceum o profilu muzycznym w Warszawie, gdzie mogła lepiej rozwijać swój talent.    

W 2009 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces, który otworzył jej drogę do występu na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Krótko po tym została przyjęta do zespołu chórzystek Maryli Rodowicz. Daria Zawiałow wspomina, że była to dla niej prawdziwa szkoła życia. Była w wieku 16-17 lat i już musiała nauczyć się godzić szkołę z pracą. Szczególnie, że autorka “Małgośki” wymagała pełnego zaangażowania. 

Źródło: materiały prasowe TVN

Bogatsza w nowe doświadczenia i wzbogacony warsztat, Daria Zawiałow próbowała nadal swych sił w muzyce. W 2011 roku dotarła do półfinału Mam talent, a w 2013 i 2014 uczestniczyła w programie X Factor. Sukcesy artystki nie skończył się na tym. W 2016 roku została okrzyknięta “objawieniem festiwalu” po swoim występie w ramach festiwalu Enea Spring Break. Tego samego roku w czerwcu wystąpiła na LIII Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu z piosenką “Malinowy chruśniak”, za którą otrzymała Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Polskiego Radia. Zwycięski utwór przez 11 tygodni utrzymywał się na liście przebojów radiowej Trójki, a stworzony do niego teledysk miał 5 milionów odsłon.

Od momentu, gdy pierwszy raz widzieliśmy Darię Zawiałow minęło wiele lat. Teraz artystka jest w wieku 30 lat i ma za sobą wiele doświadczeń, sukcesów, ale też metamorfoz scenicznych. Artystkę widujemy zarówno w ekstrawaganckich i nonszalanckich kreacjach, jak też tych minimalistycznych, bardziej eleganckich. Wielu patrząc na artystkę, która niejednokrotnie wygląda, jak zawodowa modelka,  zastanawia się, jaki jest jej wzrost. Wspomniano już, że Daria Zawiałow rzadko porusza tematy zahaczające o życie prywatne. Z tego tytuły nie jest znany wzrost artystki. Można go jednak oszacować po fotografiach, na których stoi obok niej Dawid Podsiadło. Wiemy, że wzrost piosenkarza to 183 centymetry. Daria Zawiałow jest od niego niższa. Przedział, w jakim mieściłby się jej wzrost to 170-175 centymetrów.

Zobacz: Izabella Krzan – mąż, w ciąży, partner, ma dziecko, wzrost, wiek, rodzice, romans, ojciec, tomasz kammel, bez makijażu

Daria Zawiałow –  mąż

21 maja 2016 roku Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek zdecydowali się iść dalej przez życie jako mąż i żona. Para poznała się na planie programu X-Factor w 2014 roku. Daria Zawiałow uczestniczyła w nim jako solistka, którą poprowadziła Ewa Farna. Z kolei jej przyszły mąż był członkiem zespołu Cała Góra Barwinków, który pod swoje skrzydła wziął Kuba Wojewódzki. Dwa lata później para wzięła ślub, a Tomasz Kaczmarek dołączył do zespołu Darii Zawiałow. Para wspólnie grała i jeździła w trasy koncertowe. Daria Zawiałow jako artystka podpisuje się swoim panieńskim nazwiskiem. Jeśli chodzi o jej życie prywatne, to postanowiła nosić nazwisko takie, jak mąż. Ile lat ma Tomasz Kaczmarek? Muzyk ma 39 lat. 

Daria Zawiałow – rozwód

Od stycznia 2021 roku po sieci krążyły plotki, że Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek nie są już razem i czeka ich rozwód. Artystka starym zwyczajem nie pozwalała nikomu na wgląd w jej życie prywatne. Milczenie w tej sprawie przerwała dość spontanicznie. Na swoim instagramie Daria Zawiałow opublikowała zdjęcie z Katarzyną Borkowską, na którym się obejmują. Podpis pod zdjęciem to: tylko ja i moja przyszła żona”. Jeden z internautów skomentował zdjęcie pytaniem, co na to jej mąż. W odpowiedzi artystka napisała, że jest singielką. Czy parę czeka rozwód? 

W lipcu tego roku sprawa się częściowo wyjaśniła. Artystka rzeczywiście nie jest już razem ze swoim mężem. Czy mają rozwód za sobą, jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że układa sobie życie z nowym partnerem. Okazuje się, że miłość czaiła się tuż za rogiem, bo aktualnie artystka jest z Piotrem Rubikiem (Rubens), członkiem jej zespołu. Ile ma lat nowy partner artystki? Gitarzysta ma 35 lat.

Źródło: Instagram zavialovd

Daria Zawiałow – nagrody

O artystce ostatnio zrobiło się głośno po tegorocznej gali rozdania nagród Akademii Fonograficznej, na której otrzymała nagrodę w kategorii artystka roku, deklasując tym samym Kaśkę Sochacką, Mery Spolsky, Sanah i Young Leosie. Nie był to jednak pierwszy raz, gdy Daria Zawiałow została dostrzeżona przez jury. W 2018 wygrała nagrody w kategoriach “Fonograficzny debiut roku” oraz “Album roku alternatywa”. Kolejne lata 2019, 2020 oraz 2021 również obrodził w nominacje i nagrody.

Nim artystka zdobyła swojego pierwszego Fryderyka, również była zauważana na licznych konkursach. Jeszcze jako mało znana artystka, wygrała w konkursie Pejzaż bez Ciebie na interpretację piosenki Marka Jackowskiego w 2014 roku. Publiczność zdobyła utworem Wyjątkowo zimny maj. 2016 rok przyniósł jej zwycięstwo w konkursie Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy “Serca Bicie”, który odbył się w Bydgoszczy. Tamto wystąpienie nie tylko spodobało się jurorom, ale również publiczności, od których otrzymała nagrody. Niedługo po tym dostała Grand Prix w Toruniu na Przeglądzie Piosenki i Ballady Filmowej, a to i tak nie wszystkie nagrody i wyróżnienia, które ma na swoim koncie Daria Zawiałow.  

Daria Zawiałow jest też zauważana za granicą. Już trzy razy była nominowana do nagrody MTV Europe Music Awards, a w ubiegłym roku wygrała w kategorii Best Polish Act

Źródło: Instagram zavialovd

W grudniu artystka kończyła swoją trasę koncertową “Metropolis… wojen nie będzie”, która stanowiła symboliczne pożegnanie z fanami na czas planowanej przez nią przerwy w działalności artystycznej. Daria Zawiałow nigdzie nie zadeklarowała ile dokładnie pauza będzie trwać. Miejmy nadzieję, że ten czas będzie obfity w nowe pomysły i da piosenkarce energię na następne fantastyczne płyty.  

Zobacz: Anna Oberc – dzieci, mąż, partner, wiek, filmy, wzrost

Sprawdź jeszcze

Popularne