Strona głównaCelebryciFreak FightyWeronika Woszczek - kim jest? Wiek, wzrost, chłopak, OnlyFans?

Weronika Woszczek – kim jest? Wiek, wzrost, chłopak, OnlyFans?

Kobiety są pełne sprzeczności i nigdy nie wiemy, co kryje się w ich głowach. Hailee Steinfeld śpiewa w jednej ze swoich piosenek, że większość dziewczyn jest mądra, silna i piękna, większość dziewczyn pracuje ciężko, zmierza daleko i jest nie do zatrzymania – dlatego chce być jak większość dziewczyn. Wydaje się, że w opis ten idealnie wpasowuje się Weronika Woszczek, która jest kobietą wielu talentów. Kiedy czytamy, czym zajmuje się nowa dziennikarka Fame MMA, zaczynamy się zastanawiać, jak to możliwe. 

Już niedługo słysząc “Weronika Woszczek” nie będziesz się musiał zastanawiać kto to i kim jest ta piękna dziewczyna. Ku naszemu zdziwieniu Weronika to nie tylko ładna buzia, ale też osoba pracowita, która nie boi się wyzwań i ciągle stawia przed sobą nowe cele.

Przeczytaj ten artykuł i poznaj odpowiedzi na nurtujące cię pytania – kto to Weronika Woszczek? ile ma lat? jakiego jest wzrostu? czy ma OnlyFans i pokazuje się tam nago? jak nazywa się na TikToku? kim jest jej chłopak?

Weronika Woszczek – kim jest? Ile ma lat? Wiek, wzrost

Weronika Woszczek jest nową postacią w mediach. Możemy ją podziwiać na konferencjach Fame MMA, bo prowadzi wywiady z gwiazdami tego show. Woszczek przyznaje, że długo przygotowuje się do każdej rozmowy, bo zależy jej na tym, by wypaść jak najlepiej i by jej pytania były ciekawe. W zależności od osoby potrzebuje od 2 do nawet 8 godzin na research i dodatkowy czas na opracowanie pytań. To dość niespotykane podejście w kuluarach Fame MMA.

Kim naprawdę jest Weronika Woszczek? Dziewczyna ma 3 braci i mieszka w Tomaszowie Mazowieckim. Studiowała teleinformatykę i bardzo dobrze zna język francuski – pierwszą pracę w branży zaczęła właśnie dlatego, że akurat potrzebowali kogoś, kto umie mówić po francusku. Weronika pracowała jako fronted developer. Kto to taki? W tym zawodzie zajmowała się między innymi tworzeniem szablonów na strony internetowe. Teraz dziewczyna zawodowo zajmuje się kierowaniem projektami, jest IT project managerem.  

Sześć lat temu Weronika Woszczek rozpoczęła swoją przygodę z tańcem na rurze, pracowała też jako instruktorka tego właśnie sportu. TikTok i Instagram to platformy, na których dziewczyna pokazuje, jak tańczy i co potrafi robić na rurze… my jesteśmy pod wrażeniem! Po obejrzeniu jej filmików na TikToku możemy się tylko domyślać, ile pracy musiała włożyć w to, by osiągnąć taki efekt. Weronika porusza się bardzo płynnie i zmysłowo, a dodatkowo tańczy na bardzo, bardzo, bardzo wysokich obcasach! Jeśli chcecie zobaczyć, jak Weronika wywija, to obczajcie @weronikawoszczek na TikToku.

Wiemy, że gdy czytacie to wszystko, to interesuje was wiek i wzrost Weroniki Woszczek. Dziewczyna ma 26 lat! Nie musicie już pytać, kto to i ile ma lat, ale co ze wzrostem? Dziennikarka Fame MMA jeszcze niedawno nie była tego pewna, ale obecnie podaje, że ma 168 cm wzrostu.

Chcecie poznać ciekawostkę na temat Weroniki? Kobieta przyznaje, że była bardzo upartym dzieckiem i boi się pająków! Girl, rozumiemy cię…

Weronika Woszczek na OnlyFans?

Weronika to bardzo ładna dziewczyna, a jej uśmiech jest zaraźliwy. Zachwyca swoją figurą i zmysłowym tańcem, to wszystko sprawia, że wiele osób (w szczególności mężczyzn) zastanawia się, czy Weronika Woszczek ma konto na OnlyFans i czy pokazuje się nago. Co ciekawe, to nie jest kwestia, która interesuje jedynie jej fanów. Co mamy na myśli? Weronika prowadzi wywiady na Fame MMA i to właśnie tam mężczyźni pytają ją o konto na OnlyFans. 

Weronika Woszczek prowadziła wywiad z Takefunem po konferencji Fame MMA 14 i to właśnie wtedy mężczyzna spytał ją, czy chciałaby spieniężyć swoją działalność w Internecie i założyć OnlyFans, dziewczyna była temu stanowczo przeciwna. Nie chciałaby pokazywać się nago przed obcymi ludźmi.

Jakiś czas później Woszczek rozmawiała z Mateuszem Kaniowskim i zapytała go, czy wolałby być totalnie biedny czy mieć dziewczynę, która będzie zarabiać na OnlyFans i mieć z nią z tego 100 tysięcy złotych. Jak się okazało, Kaniowski jest przeciwnikiem sprzedawania swojego ciała i zarabiania na pokazywaniu się nago. Spytał on jednak Weronikę, czy sama nie ma konta na OnlyFans, bo nie chciał jej w żaden sposób urazić. Również w rozmowie z Kaniowskim, Woszczek zaprzeczyła, by miała konto w tym serwisie i jeszcze raz powiedziała, że nie chciałaby zarabiać, pokazując się nago w Internecie.

Weronika Woszczek – chłopak

Weronika Woszczek ma chłopaka – są razem już prawie 2,5 roku, a partnera nazywa swoim “wymarzonym facetem”. Chłopak jest jej największym fanem i bardzo ją wspiera. Można podejrzewać, że są razem bardzo szczęśliwi. Kim jest chłopak Woszczek? Tego się niestety w najbliższym czasie nie dowiemy, jej chłopak woli pozostać anonimowy w Internecie. Na TikToku nie dodają żadnych wspólnych filmików, a na Instagramie są tylko zdjęcia, gdzie widoczna jest, np. jedynie dłoń chłopaka. Nie wiemy też, ile ma lat ten tajemniczy mężczyzna. 

Nagły wzrost popularności Weroniki nie powinien nikogo dziwić. Dziewczyna zgłosiła się na casting u Wardęgi i tak została dziennikarką na kanale Wspaniałe Wywiady. Nie musicie już pytać, kto to jest ta cała Weronika, a dzięki nam poznaliście jej historię – ambitna kobieta, mimo młodego wieku nie boi się szukać kolejnych wyzwań i spełniać swoich marzeń, ciekawe co jeszcze wymyśli Weronika Woszczek i gdzie zobaczymy ją za jakiś czas.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne