Strona głównaCelebryciSzymon Nowowiejski Apteka - firma, wiek, wzrost, kto to, kim jest, dziewczyna,...

Szymon Nowowiejski Apteka – firma, wiek, wzrost, kto to, kim jest, dziewczyna, Tajlandia

Szymon ,,Apteka’’ Nowowiejski to postać mało znana w polskim internecie. Na jego temat można znaleźć jedynie poszczególne wzmianki w serwisie Wykop. Czasami jego nazwisko pada też w kontekście innej osoby, która jest z nim w jakiś sposób zaznajomiona. Najlepszym źródłem informacji na temat bohatera tego tekstu, wydaje się być jedynie jego Instagram, na który to dość regularnie Nowowiejski dodaje nowe treści.

Pomimo niewielkiej liczby informacji w internecie na temat Nowowiejskiego, postanowiliśmy zebrać wszelkie dostępne wieści na temat najczęściej padających haseł, jakie pojawiają się w kontekście Szymona. Sprawdzimy zatem, kto to w ogóle jest, jaki ma wzrost, wiek, kim jest jego dziewczyna, czy to prawda, że lombard jest firmą Nowowiejskiego, a także zweryfikujemy, co Szymon ma wspólnego z MMA, ,,Ferrari’’ i Tajlandią.

Zobacz: Kamil Łaszczyk – kto to? Wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Szymon Nowowiejski Apteka – kto to? Wiek, wzrost, waga 

Kto to jest Szymon Nowowiejski? Otóż jest to polski influencer, który ma na swoim Instagramie prawie 70 tysięcy obserwujących go osób. Na podstawie informacji napisanych na portalu ,,MMA – bądź na bieżąco’’ w 2020 roku wynika, że Nowowiejski urodził się w 1992 lub 1991 roku, jest zatem w wieku 30 lub 31 lat. Zgodnie z danymi przedstawionymi na wspomnianej stronie, wzrost Szymona wynosi 191 cm, a jego waga to 115 kg.

Szymon Nowowiejski Apteka – firma, lombard? 

Z Instagrama Nowowiejskiego można wywnioskować, że prowadzi on firmę – lombard. W kilku swoich postach Szymon zachęcał do korzystania z usług swojego przybytku, gwarantując jednocześnie, że w przypadku braku gotówki bez problemu można udać się do jego firmy i dogadać się tak, by obie strony były jak najbardziej zadowolone. Lombard ma oferować przyjazne ceny dla każdego. 

Mężczyzna dał się poznać też nieco wcześniej, gdy udało mu się złowić rekordowego suma. Zdjęcia z połowu obiegły nie tylko internet, ale i polską telewizje. Dzięki okazałej zdobyczy Szymon był nawet gościem ,,Pytania na śniadanie’’.

Szymon Nowowiejski Apteka – co jeszcze o nim wiemy? Dziewczyna, rodzina, Tajlandia 

Wiadomo, że Nowowiejski trenuje MMA. Swoje treningi szlifuje pod okiem Gabriela Skiby. Szymon jest reprezentantem klubów Bastion Tychy, kickboxingu Tychy oraz Tiger MT. Wszystkie trzy wymienione organizacje od dawna już szkolą coraz to nowych adeptów do walki w formule MMA.

Wiadomo, że w 2020 roku Nowowiejski szykował się do swojego debiutu dla federacji MMA Wotore, która dała się poznać, jako pierwsza polska organizacja w XXI wieku, która promuje walkę na gołe pięści. Wotore chwali się, że ich zawodnicy walczą bez zabezpieczeń, z pełnym spektrum technik, które zawierają w sobie kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy głową, łokciami, rękami oraz dźwignie na stawy, obalenia i rzuty. Reprezentant tyskich klubów nie mógł wziąć jednak udziału w wydarzeniu, ponieważ miał w międzyczasie wypadek na motorze, który uniemożliwił mu walkę w formule MMA.

Nie wiadomo nic na temat życia uczuciowego Nowowiejskiego, przez co trudno jest dowieść, kim jest jego dziewczyna i czy w ogóle Szymon ją ma. Na jednym z pierwszych opublikowanych postów na Instagramie jest on w towarzystwie pewnej kobiety (którą określa mianem ,,Loszki’’), niemniej nie wiadomo, czy osoba ze zdjęcia faktycznie była jego dziewczyną i kim jest dokładnie.

Pod koniec grudnia 2022 roku Szymon Nowowiejski gościł w Tajlandii, gdzie natknął się na pewnego zawodnika FAME MMA, znanego jako Amadeusz ,,Ferrari’’ Roślik. Doszło do awantury, ponieważ tychowianin sterroryzował hotelowy pokój, w którym ,,Ferrari’’ zatrzymał się wraz ze znajomymi.

Okazało się, że Nowowiejski został poproszony o interwencję przez jedną z Tajek. Dziewczyna przyszła do niego w nocy, by zawiadomić go, że w pokoju u Roślika odbywa się transmisja live, przez co jeden z goszczących u niego tzw. ,,ladyboyów’’ nie czuje się z tym dobrze. Szymon tłumaczył później, że zdenerwowało go podejście, jakie ,,Ferrari’’ ma wobec kogoś takiego, więc postanowił zainterweniować.

W swojej relacji Nowowiejski informował, że część tzw. ,,ladyboyów’’ w Tajlandii ma niekiedy kłopot przez swoje zachowanie i nie chce, by na przykład rodzina wiedziała, kim jest. Dlatego tym bardziej poruszyła go informacja od dziewczyny. Po całym zamieszaniu okazało się zaś, że przebywający z Roślikiem ,,ladyboy’’ nie wiedział nawet o tym, że był bohaterem transmisji, co w jeszcze gorszym świetle stawia to, co zrobił ,,Ferrari’’. Cała ta sytuacja wpłynęła na wzrost zainteresowania Szymonem w internecie.

Z tekstu można było dowiedzieć się mniej znanych informacji na temat Szymona Nowowiejskiego. Kto to jest, kim jest jego dziewczyna, jaki ,,Apteka’’ ma wzrost, jaki ma wiek, co robił w Tajlandii, czy lombard jest jego firmą.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne