Strona głównaOff-topicŚmieszne i rymowane życzenia na dzień nauczyciela. Zaskoczą niejednego

Śmieszne i rymowane życzenia na dzień nauczyciela. Zaskoczą niejednego

Dzień Nauczyciela już się zbliża i pewnie masz już pomysł na laurkę, którą wręczysz swoim nauczycielom. Wiadomo jednak, że nawet najpiękniejsza laurka nie może obyć się bez życzeń wpisanych do środka. Możesz iść na łatwiznę i wybrać najbardziej nieoryginalne, jakie istnieją, czyli gotowce ze sklepu, ale możesz też mieć chrapkę na nieco bardziej indywidualne, ale śmieszne rymowane życzenia na dzień nauczyciela. Jeśli tak, to nie mogłeś/aś trafić lepiej. Nie musisz już wysilać swoich zdolności jako wierszokleta i wyciskać ze swojego mózgu siódme poty, by wyprodukować śmieszne życzenia na dzień nauczyciela. Zdaj się na mnie i sprawdź świeżo wymyślone przeze mnie śmieszne rymowane życzenia na dzień nauczyciela, które na pewno Cię zaskoczą. Sprawdźmy więc, czy któreś z nich przypadną Ci do gustu.

Zobacz też:

Śmieszne życzenia na dzień nauczyciela

Na pierwszy rzut pójdą nieco łagodniejsze wersje, dla tych nauczycieli, którzy nie mają do siebie dystansu i z pewnością obraziliby się na te, które przygotowałam na później. 

Pierwszą propozycją na pomysł na śmieszne życzenia na dzień nauczyciela jest wierszyk dla panów nauczycieli. Nie jest to tak zabawne, jakby mogło być, ale spokojnie, dotrzemy tam. 

„Dziś świętujemy piękny dzień,

Pełen radości i spełnienia marzeń,

Trzymając się przykładnie planu,

Życzymy naszemu najlepszemu panu,

Szczęścia, zdrowia i uśmiechu,

By nie musiał żyć w pośpiechu,

Nigdy nie trafił na żadne przeszkody,

Miał na uczniów najlepsze metody,

I z uśmiechem szedł przez życie,

Nasz najlepszy nauczyciel”

Kolejnym pomysłem na śmieszne rymowane życzenia na dzień nauczyciela jest wersja dla pań nauczycielek, ale tylko w pierwotnej wersji. Możesz śmiało dopasować ją i do mężczyzny, jeśli uznasz, że jest odpowiednia.

„Dziś życzenia piękne składamy,

W końcu Dzień Nauczyciela mamy,

Życzymy naszej wspaniałej pani,

Byśmy zawsze do nauki byli rozgrzani,

Niech sprawdza z uśmiechem nasze literówki,

Niech radośnie przegląda kartkówki,

Życzymy dużo szczęścia i wielkich sukcesów,

I mało zmartwień z naszych ekscesów”

Jeśli żadna z tych opcji Cię nie zadowoliła, przejdźmy dalej i spójrzmy na śmieszne rymowane życzenia na dzień nauczyciela w nieco bardziej frywolnym stylu. Co więcej, mimo że pomysły podzielone są ze względu na płeć, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrany wierszyk przełożyć na taką, jaka będzie Ci odpowiadać. Nie zatrzymujemy się jednak, tylko idziemy dalej, w stronę pomysłów na śmieszne życzenia na dzień nauczyciela.

Śmieszne rymowane życzenia na dzień nauczyciela

Przed nami nieco bardziej uszczypliwe i naprawdę śmieszne rymowane życzenia na dzień nauczyciela. W pierwszym z nich jest odniesienie do kryzysu finansowego, dlatego trzymaj się krzesła, biurka i wszystkiego, co masz pod ręką, bo są one nawet odrobinę zbyt prawdziwe.

„W tym wspaniałym, pięknym  dniu,

Życzymy naszej pani ciepłej zimy w mieszkaniu,

Żeby ogrzewanie było proste i tanie,

I żeby grzyb nie pojawiał się na ścianie,

Żeby wszystko szło zgodnie z jej planem,

Żeby z uśmiechem budziła się nad ranem,

I radośnie przychodziła do szkoły,

Mimo że z nas takie tępe bawoły”

Jest to wersja napisana pod nauczycielkę (rodzaj żeński), ale jeśli życzenia te są w Twoim guście, to śmiało zmień odpowiedni słowa i wręcz je nauczycielowi (rodzaj męski). Życzenie ciepłej zimy z pewnością wielu ludziom się przyda, dlatego z pewnością Twój pedagog się ucieszy. A przecież fajnie jest dać coś oryginalnego i ciekawego, jeśli się kogoś lubi.

Kolejna pomysł na śmieszne życzenia na dzień nauczyciela jest pisany pod mężczyznę, ale już wiesz, że to Cię nie ogranicza, więc miłego czytania.

„Cóż to za blask naszą salę zalewa?

I do edukacji nasze umysły zagrzewa?

Toż to nasz pan nauczyciel najlepszy,

Świecący niczym diament najjaśniejszy,

W tym pięknym dniu najszczersze życzenia składamy,

I w myślach gorąco o dobre oceny błagamy,

Żeby był zawsze w najlepszym humorze,

Od jego gniewu uchowaj nas Boże”

Garść ironii, odrobina płacz przez łzy i szczypta zgrzytania zębami? To właśnie idealne życzenia dla surowych nauczycieli, którzy jednak mają, chociaż odrobinę dystansu do siebie. Z pewnością poprawi im to humor, rozbawi, a może nawet uchroni Ciebie i resztę klasy przed niezapowiedzianą kartkówką lub odpytywaniem przy tablicy na ocenę. Niczego nie mogę Ci tutaj obiecać i samodzielnie musisz podjąć decyzję, czy wybrana osoba dobrze przyjmie takie śmieszne rymowane życzenia na dzień nauczyciela. Z mojej strony życzę Ci dobrego wyboru. 

W zależności od tego, jakich życzeń potrzebujesz i czy faktycznie chcesz wszystkich zaskoczyć, czy myślisz jedynie, żeby skopiować byle co z Internetu i wrzucić do swojej laurki, tu znajdziesz odpowiednie życzenia w każdym z tych przypadków. Może nie jestem w stanie zapewnić Ci gwarancji jakości tych życzeń, ale za to daję Ci kompletną gwarancję oryginalności. Pamiętaj jednak, że same słowa też nie będą wystarczające i trzeba się pokusić o jakąś ładną i ciekawą laurkę. Wzorów jest mnóstwo, dlatego, jeśli masz siłę i ochotę, to z pewnością będzie dobry pomysł, który udobrucha niejednego nauczyciela.

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne