Strona głównaOff-topicOliwka Brazil - wiek, pochodzenie, kto to? Czyli polska Cardi B

Oliwka Brazil – wiek, pochodzenie, kto to? Czyli polska Cardi B

Na scenie muzycznej wiele się dzieje ostatnimi czasy. Pojawia się wiele nowych, młodych, bardzo charyzmatycznych oraz charakterystycznych twarzy. Nowe postaci, takie, jak tajemnicza raperka Oliwka Brazil, to świeży powiew, którego zdecydowanie trzeba polskiej muzyce. Co takiego wiemy o Oliwce Brazil – wieku, pochodzeniu? Dlaczego porywa tysiące ludzi? Jaki jest jej sekret?

Oliwka Brazil na Instagramie jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych postaci. Przebój w duecie Oliwka Brazil i Smolasty to z kolei numery najczęściej odtwarzane w sieci w ostatnim czasie. Najwyższa pora odpowiedzieć na pytanie: Oliwka Brazil – kto to jest?

Oliwka Brazil – kto to i dzięki komu zaszła tak daleko?

Pytanie – Oliwka Brazil – kto to? Przez długi czas pozostawało ono bez odpowiedzi. Wszystko przez to, że dziewczyna niechętnie zdradzała szczegóły związane z jej osobistym, życiem. W końcu jednak raperka co nieco ujawniła – wiemy więc, że pochodzenie Oliwki Brazil to podwarszawska wieś Marki, a wiek Oliwki Brazil to obecnie 19 lat. Wiemy również, że dzięki swojej nieposkromionej naturze, frywolności i ostremu językowi osiągnęła na raperskiej scenie muzycznej naprawdę wiele – chodzi nie tylko o szczyty list przebojów, ale także o ilość fanów. Jej najnowszy teledysk, w którym udział wzięła obok samej Oliwki Brazil też Young Leosia, ma już kilka milionów odsłon. Karierę zaś artystka zawdzięcza wspólnym nagraniom ze znanym i cenionym raperem – Smolastym.

Polska Cardi B – co o niej wiemy?

Jeśli polska raperka w krótkim czasie wspina się na sam szczyt rapowej listy Euro Rap Queens w tak popularnym miejscu, jak muzyczny serwis Tidal, to musi mieć ona talent. Nazywana polską Cardi B Oliwka Brazil zyskuje na popularności – jak widać – nie tylko na polskiej scenie muzycznej. O dziewczynie wiemy przede wszystkim, że zyskuje większe uznanie i rozgłos niż jeszcze niedawno Young Leosia – Oliwka Brazil szokuje słuchaczy jeszcze bardziej. Jest bezkompromisowa, o czym najlepiej świadczą teksty jej numerów. Jej piosenki mówią o pieniądzach, ale i seksie. Jak dla tak młodej osoby – Oliwka Brazil jest w wieku 19 lat – to dość odważne wystąpienia.

Początki kariery – Oliwka Brazil i Smolasty

To właśnie dzięki dwóm nagranym wspólnie numerom ze Smolastym Oliwka Brazil zyskała tak ogromną popularność. Mowa tu oczywiście o takich hitach, jak Oh, Daddy oraz Playboy. Obie piosenki w dość oczywisty sposób ukazują, w którą stronę kariera młodej artystki prawdopodobnie będzie się rozwijać. Dziewczyna jest odważna i pewna siebie, a także swojego talentu i przekazu – najlepiej widać to po jej samodzielnych klipach, mających obecnie ponad sześć milionów odbiorców w popularnych serwisach muzycznych. Chociaż niejako przyćmiła i zastąpiła Young Leosię, Oliwka Brazil postanowiła zagrać z nią w duecie w kolejnym przeboju – Big Mommy. W tej chwili w serwisach muzycznych dostępny jest teledysk nowego przeboju artystki – Kokieterka. To kolejny naprawdę mocny utwór, który na długo zostaje w pamięci. Wszystkie najnowsze wyczyny tej wyzwolonej, wybuchowej artystki, można śledzić na Instagramie – Oliwkę Brazil można znaleźć pod łatwym do zapamiętania adresem @oliwka_brazil.

Fenomen Oliwki Brazil

W jej przypadku młody wiek i dość skromny jak na razie muzyczny dobytek nie przeszkadza w robieniu zawrotnej i błyskawicznej kariery. Nasza polska Cardi B już w tej chwili podpisała kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych – Warner Music Group. A to oznacza, że w najbliższym czasie fani mogą spodziewać się większej ilości dobrych, mocnych bitów. Przeglądając Instagram Oliwki Brazil można stwierdzić jeszcze jedno – dziewczyna na pewno lubi pozowanie do zdjęć. Jednym z jej ulubionych motywów jest wyciągnięty do aparatu… środkowy palec. Jej  teledyski są tak samo mocne i wulgarne jak teksty jej piosenek, jednak to właśnie wyróżnia ją na tle innych młodych artystek – raperek. W polskim środowisku muzycznym trudno znaleźć drugą taką artystkę – odważną i bezkompromisową. Dlatego trzymamy kciuki za rozwój jej dalszej kariery.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie