Strona głównaOff-topicKarolina Rosińska - mąż, co robi dziś, dzieci

Karolina Rosińska – mąż, co robi dziś, dzieci

Aktorka Karolina Rosińska to jedna z artystek, które nie do końca odnalazły się na rynku filmowym. Mimo udanych występów w filmach takich jak “Uprowadzenie Agaty” czy “Poranek Kojota” ułożyła swoje życie zupełnie inaczej. Sprawdźmy więc co robi Karolina Rosińska obecnie. Jak ułożyło się jej życie? Co robi Karolina rosińska z dziećmi?

Artykuł jest o: 

  • Co teraz robi Karolina Rosińska? 
  • Pierwszy mąż, obecny mąż, dzieci, wzrost, czyli o życiu prywatnym

Istnieje wiele aktorek, które swego czasu były na ustach całej Polski i wróżono im gigantyczną karierę. Jedną z nich była bez wątpienia Karolina Rosińska. Wzrost oraz wyjątkowa uroda tej kobiety sprawiły, że grała ona nie tylko w filmach w kraju, ale również za granicą. I to właśnie od amerykańskiej produkcji, filmu “Escape” rozpoczęła się jej kariera. Rozpędu nabrała jednak po premierze filmu Marka Piwowskiego „Uprowadzenie Agaty”. To właśnie on sprawił, że młoda, zaledwie 17 letnia Karolina Rosińska zdobyła uznanie krytyków. Fanów interesowało wszystko: wiek, miejsce zamieszkania, pasje a nawet wzrost Karoliny Rosińskiej. Niestety, wraz z popularnością zaczęły się również plotki. Złośliwi twierdzili, że ma ona romans z Piwowskim, co sprawiło, że aktorka na długi czas wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Próbowała tam kontynuować karierę filmową, jednak agent, z którym współpracowała kierował ją głównie na castingi reklamowe. Ona zaś nie chciała być modelką. Jak jednak wygląda życie Karoliny Rosińskiej obecnie?

Karolina rosińska teraz. Co robi dzisiaj? 

Wiele osób pamięta wspaniałą aktorkę Karolinę Rosińską i nie może zapomnieć jej ciekawych ról. Musimy bowiem wiedzieć, że poza wspomnianą rolą w “Uprowadzeniu Agaty” Karolina Rosińska grała również w “Poranku Kojota”. Rolę tę otrzymała po powrocie do Polski, kiedy to nawiązała relację z Olafem Lubaszenko. Niestety obecnie Karolina Rosińska nie tylko nie jest z Lubaszenką, ale również ze swoim drugim mężem. Teraz Karolina Rosińska z dziećmi – córką Vivian i synem Melchiorem toczą spokojne życie z dala od blasku fleszy. Karolina Rosińska obecnie ma 48 lat i zajmuje się nauką języka angielskiego. Poza byciem nauczycielką aktywnie zajmuje się również wolontariatem. Zdarzają się jej jednak epizodyczne role w serialach. Zobaczyliśmy ją między innymi w “Klanie”, “Pierwszej miłości” czy “Na dobre i na złe”. Nie da się jednak ukryć, że ostatni raz zobaczyliśmy ją w 2017 roku i nic nie wskazuje na to, że szybko się to zmieni.

Karolina Rosińska – mąż 

Wiele osób jest ciekawych nie tylko wieku czy wzrostu Karoliny Rosińskiej ale również tego jak potoczyło się jej życie uczuciowe a w szczególności relacja Karolina Rosińska – mąż. Po zakończeniu relacji z Olafem Lubaszenko aktorka wyjechała ponownie do Stanów Zjednoczonych, gdzie poznała instruktora nurkowania Piotra Bukowieckiego. Para szybko zbliżyła się do siebie i zdecydowała się na powrót do Polski oraz wzięcie ślubu. Karolina Rosińska i jej mąż zamieszkali w Szczecinie, gdzie też na świat przyszły ich dzieci. Niestety, w związku dość szybko pojawiły się rysy. Para rozstała się po kilku latach a mąż Karoliny Rosińskiej związał się z Dorotą Gardias. Ten jego związek również nie przetrwał próby czasu. Obecnie Karolina Rosińska nie jest w związku małżeńskim.

Karolina Rosińska pierwszy mąż 

Mówiąc o związkach Karoliny Rosińskiej warto wspomnieć o tym, że małżeństwo z Bukowieckim nie było jedynym. Pierwszy mąż Karoliny Rosińskiej pochodził ze Stanów. Para związała się po tym, jak Karolina zdecydowała się na wyjazd do USA w związku z plotkami na swój temat. Co ciekawe, pierwszy mąż Karoliny Rosińskiej był jednym z producentów jej debiutanckiego filmu “Escape”. Para rozstała się z winy Karoliny, która zdecydowała się na powrót do Polski kiedy to otrzymała propozycję zagrania w firmie “Bajlando”. To właśnie tam poznała wspomnianego już Olafa Lubaszenkę, który skradł jej serce na tyle, że zdecydowała się na zakończenie związku z Amerykaninem.

Jak więc widzimy, kariera Karoliny Rosińskiej teraz przystopowała. Nie dziwi to ponieważ nie była ciągłym pasmem sukcesów. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie zdecydowała się pójść inną ścieżką, która pozwala jej się spełniać zawodowo. Nie sposób nie zauważyć również, że Karolina Rosińska z dziećmi wiedzie obecnie bardzo szczęśliwe życie.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne