Strona głównaCelebryciFreak FightyKasjusz Don Kasjo Życiński - majątek, samochód, dziewczyna, więzienie, rekord, wiek, wzrost,...

Kasjusz Don Kasjo Życiński – majątek, samochód, dziewczyna, więzienie, rekord, wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Wraz z popularnością MMA, rośnie zainteresowanie celebrytami, którzy biorą w nim udział za bajońskie stawki. To z kolei sprawia, że chętnych do stoczenia pojedynków nie brakuje i zapraszane są osoby z różnych kręgów – youtuberzy, tiktokerzy, byli uczestnicy reality-show, a nawet tzw. pato-celebryci. Oprócz zarobienia sporej ilości pieniędzy, rosną im także zasięgi na wszelkiego rodzaju mediach społecznościowych, co z kolei wpływa na ich atrakcyjność dla potencjalnych reklamodawców. Walki MMA okazały się niezłą maszynką do zarabiania pieniędzy. 

Czy kojarzycie kto to Don Kasjo? Zapewne część z Was tak, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest na bieżąco z poczynaniami osób ze świata show-biznesu i wydarzeniami, w których biorą udział. Nie musicie korzystać z Wikipedii, ponieważ z pomocą przychodzi nasza redakcja. W jakim wieku jest mężczyzna, skąd pochodzi i czy ma brata? A może chcielibyście się dowiedzieć więcej szczegółów, dotyczących wzrostu, wagi, samochodu, dziewczyny, a nawet majątku? O co chodzi z wyrokiem i odsiadką w więzieniu? Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo właśnie w tym artykule chcemy przybliżyć Wam osobę Dona Kasjo.

Zobacz: Michał Boxdel Baron – wiek, wzrost, dziewczyna, zęby, wikipedia, waga

Kasjusz Don Kasjo Życiński – kto to? Jaki ma bilans walk? Skąd pochodzi?

Kasjusz Życiński, a może Don Kasjo? Kto to jest i skąd pochodzi? Kasjusz Życiński aka Don Kasjo jest polskim bokserem, zawodnikiem MMA, a także celebrytą. Co więcej, mężczyzna może pochwalić się brązowym medalem Mistrzostw Polski w Boksie 2014 w kategorii wagi półciężkiej (do 81 kg). Nie możemy pominąć jego udziału w kilku programach rozrywkowych takich jak: Top Model (2016), Ex na plaży (2018) i Warsaw Shore (2019-2021), dzięki którym znacznie zyskał na rozpoznawalności mimo młodego wieku. 

Don Kasjo podczas wygranej walki

Jeśli chodzi o jego rekord, to nie jest jeszcze bardzo imponujący, ze względu na niewielkie doświadczenie w MMA. Dotychczas celebryta stoczył tylko siedem walk. Najświeższy rekord Dona wygląda następująco:

  • wygrane walki: 5
  • przegrane walki: 2
  • zremisowane walki: 0

Oczywiście warto wziąć pod uwagę, że z każdym kolejnym pojedynkiem bilans ten będzie się zmieniał. 

Iława, skąd pochodzi Don Kasjo, jest 33 tysięcznym miasteczkiem położonym w województwie warmińsko-mazurskim, natomiast nieoficjalnie mówi się, że aktualnie mieszka w Gdańsku. W jakim wieku jest mężczyzna? Kasjusz urodził się 1 stycznia 1992 roku, więc jest w wieku 30 lat, a jego znak zodiaku to Koziorożec. Ponadto warto wspomnieć również o jego wzroście czy wadze, które są bardzo istotne dla zawodników MMA. W przypadku Dona wzrost wynosi aż 189 cm przy wadze 89 kg. Przy tak korzystnych parametrach, ma spore szanse na zwycięstwo, które korzystnie wpłynęłoby na jego rekord.

Sprawdź: Wojtek Gola – wiek, wzrost, waga, dziecko, partnerka, operacja, Wikipedia 

Kasjusz Don Kasjo Życiński – życie prywatne, Wikipedia, brat, rodzice 

Częściowo odpowiedzieliśmy już na pytanie Kto to jest Don Kasjo?, jednak warto wspomnieć co nieco o jego bracie, dzieciństwie czy dziewczynie. Na próżno jednak czegokolwiek szukać na Wikipedii, ponieważ tych informacji tam nie znajdziecie. Jak się okazuje, Kasjusz nie miał łatwego i beztroskiego dzieciństwa jak wielu jego rówieśników. Sam stwierdził, że wychowywał się w totalnej patologii i nie raz miał problemy w szkole, zatargi z rówieśnikami czy prawem. Wiele zapytań dotyczy jego rodzeństwa, a zwłaszcza brata. W jednym z wywiadów powiedział, że ma 2 starsze siostry, 3 starszych i 3 młodszych braci. Do Iławy, skąd pochodzi, wraca rzadko, ponieważ jak przyznaje, nie zależy mu na utrzymywaniu kontaktu ze starymi znajomymi. Dodaje również, że wyjechał stamtąd w wieku zaledwie 15 lat. Mimo niełatwego startu jako dorosły, udało mu się zaistnieć w show-biznesie. 

Czy Don Kasjo ma dziewczynę? Nie można zaprzeczyć, że były członek Warsaw Shore przykłada wagę do swojej formy fizycznej. Nic więc dziwnego, że ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Nie jedna fanka zastanawia się pewnie, czy uczestnik Prime Show MMA ma dziewczynę. Niestety, nie mamy dobrej wiadomości dla wielbicielek Kasjusza. Od dłuższego czasu jego dziewczyną jest Paulina Paprota. Obydwoje wspierają się i tworzą szczęśliwy związek. 

Zobacz: Tomek Olejnik – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, rodzice, mama, kto to?

Kasjusz Don Kasjo Życiński – więzienie, wyrok, o co chodzi? 

W poprzednim akapicie wspomnieliśmy o problemach z prawem, które miał Don Kasjo. Wiele osób wykazuje zainteresowanie wyrokiem, więzieniem i odsiadkę w nim. Co się wydarzyło? Otóż jak wyznał Życiński, sprawa zaczęła w Iławie, gdzie bawił się na imprezie z jednym ze swoich fanów. Nic nie wskazywało na to, że dopiero co poznany mężczyzna rzuci się z pięściami na celebrytę. Kasjusz, który ćwiczył już wtedy od lat, wiedział jak się bronić i odpowiedział tym samym. Zaatakowany zawodnik MMA nie spodziewał się, że po kilku godzinach wspólnej zabawy, ktoś postanowi rozpocząć bójkę. Niestety Don został ukarany wysoką grzywną (niestety nie udało nam się ustalić, ile dokładnie wynosiła), a ponadto został skazany na areszt domowy, co przekłada się na ograniczoną możliwość wychodzenia z domu. Całe zajście mogło się różnie zakończyć. Mimo różnych plotek, Kasjuszowi nie groziła odsiadka w więzieniu, a wyrok okazał się nie aż tak surowy, jak mógłby być. 

Kasjusz Don Kasjo Życiński – majątek, samochód, na freak fightach zarobił miliony? 

Zarobki celebrytów budzą skrajne emocje wśród zwykłych zjadaczy chleba. Jedno jest pewne – nie należą do najniższych. Oprócz pieniędzy znane osoby czerpią korzyści z różnego rodzaju benefitów, oferowanych przez sponsorów czy reklamodawców. Don Kasjo w rodzimym show-biznesie funkcjonuje już od kilku dobrych lat i na brak popularności nie może narzekać. Jakiej wielkości majątku zdążył się dorobić? Czy jest czego pozazdrościć? Krążą pogłoski, że na jednej walce w ramach MMA można zgarnąć nawet kilkaset tysięcy złotych. Oczywiście im zawodnik jest bardziej rozpoznawalny, tym większy wzrost jego wartości. Na swoim Instagramie, Kasjusz pokazał swoim obserwującym kartkę z 2019 roku, na której m.in. zapisał, że w ciągu trzech lat zdobędzie niezależność finansową oraz zostanie milionerem. Dodał przy tym, że wszystkie cele zrealizował, co wskazuje na to, że majątek mężczyzny przekroczył upragnioną sumę. 

Mając na swoim koncie tak pokaźną ilość pieniędzy, można założyć, że zawodnik MMA nie wozi się byle jakim samochodem. Jak donoszą serwisy plotkarskie, Życiński ma w swoim posiadaniu Mercedesa-Benz Klasy E (W213). Bardzo prawdopodobne jest, że jeździ również innymi samochodami. Brakuje jednak potwierdzonych informacji na ten temat, a zależy nam na podawaniu tylko rzetelnych faktów. 

To wszystkie najważniejsze wiadomości o Donie Kasjo, których nie znajdziecie na Wikipedii. Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Wam jego osobę. A co Wy o nim uważacie? Myślicie, że bokserowi uda się poprawić swój rekord? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne