Strona głównaCelebryciMasza Graczykowska - wiek, wzrost, skąd pochodzi? Prawdziwe nazwisko, Wikipedia

Masza Graczykowska – wiek, wzrost, skąd pochodzi? Prawdziwe nazwisko, Wikipedia

Masza Graczykowska to inflencerka i mukbankerka, która w ostatnim czasie wróciła na języki portali plotkarskich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego kim jest Masza, skąd pochodzi, jakie jest jej prawdziwe nazwisko i czy ma narzeczonego jesteś w dobrych rękach. 

Zobacz: Fagata i Masza – streszczenie dramy. Nagranie

Jak dowiedzieliśmy się niedawno już 10 grudnia, na gali High League 5 Masza zmierzy się z aktywistką i publicystką Maja Staśko. Dla Maszy będzie to jej pierwsze starcie w klatce, dlatego specjalnie z tej okazji sprawdzamy informacje na temat jej wagi, wzrostu i wieku. Walka z pewnością będzie emocjonująca, ale czy na tyle by zapisać się na kratach Wikipedii? Opowiemy wam o jej życiu prywatnym, o tym jak wyglądała przed operacjami plastycznymi i czy w jej życiu jest miejsce na miłość i narzeczonego.

Źródło: instagram. Masza słynie ze swojej szczupłej sylwetki, co widać po jej twarzy.

Masza Graczykowska – kto to? 

Z wypowiedzi Maszy o mamie można by sądzić, że jest on zodiakalną Wagą. Nic bardziej mylnego. Nic bardziej mylnego! Niech nie zwiedzie was jej czuły stosunek do własnej rodzicielki. Masza to zodiakalny Skorpion – zarówno jej wypowiedzi, jak i działania są “bez filtra” i niektórzy mają z tym problem. Jak sama przyznaje w wywiadzie dla Pudelka “jestem odbierana jako zły charakter”. Broni się jednak dodając, że nie chce i nie zamierza nikogo udawać, a w świecie ciągłych youtubowych dram i spisków bycie sobą jest bardzo hot. 

Masza i jej unapologetic charakter najlepiej dał się poznać po dramie jaka wybuchła między nią a Fagatą – influencerką i byłą dziewczyną Stuu. Masza, niczym Sherlock Holmes youtubam, zamieściła w internecie filmiki kompromituje dawną przyjaciółkę. Waga konfliktu między dziewczynami była ogromna i wszyscy zastanawiali się, czy ich konflikt nie zostanie rozwiązany w oktagonie. Od tamtego czasu wzrost popularności Maszy jest wprost proporcjonalny do spadków zasięgów Fagaty. W związku z upublicznionymi przez Maszę nagraniami z rozmów, Fagata straciła zaufanie nie tylko swojego niedoszłego narzeczonego, ale również całej społeczności internetowej. 

Masza Graczykowska – wiek, wzrost, waga

Wiele osób myśli, że wiek Maszy to około 30 lat. Jak sama przyznaje, już od 14 roku życia bardziej przypominała bardziej młodą dorosłą niż nastolatkę. Jeśli jakiś potencjalny narzeczony był do tej pory niepewny tej informacji, to zapewniamy – Masza skończyła w bieżącym roku 21 lat!  Obecnie jest bardzo wrażliwa na punkcie tego na ile lat wygląda i jak sama mówi “zawsze wyglądałam na starszą, a tak w ogóle to kobiety o wiek się nie pyta”. Jeśli chodzi o zainteresowanie wzrostem i wagą Maszy, jest to oczywiście związane z nadchodzącą walką. 

Zobacz: Agata Fąk Fagata – wiek, wzrost, waga, Wikipedia, urodziny, rodzice

Wiele osób się zgadza, że High League osiągnąłby największy wzrost popularności, gdyby walka odbywała się pomiędzy Maszą a Fagatą. Nie wiadomo jednak czy dziewczyny mogłyby walczyć ze sobą ze względów technicznych. W oktagonie liczy się nie tylko napięcie i niechęć pomiędzy walczącymi ale przede wszystkim ich wzrost i waga. 

Fagata to mikroskopijna dziewczynka w porównaniu do Maszy.  Masza ma 180, a Fagata zaledwie 163 cm wzrostu, a zatem dziewczyny różni prawie 20 cm wzrostu! A to przecież nie koniec różnic. Najważniejszym wskaźnikiem w dobieraniu przeciwników w sportach kontaktowych jest ich waga. Oficjalne ważenie przed walką odbędzie się tradycyjnie na dzień przed nią, a do tego czasu musimy zadowolić się osobistymi spekulacjami na temat wagi Maszy. Hej, w końcu kobiety ani o wiek ani o wagę się nie pyta! 

Masza Graczykowska – prawdziwe nazwisko, skąd pochodzi?

Obco brzmiące imię Maszy nie jest przypadkowe. Ludzie często pytają o jej prawdziwe nazwisko i to skąd pochodzi. Ciekawska część internetu nie myliła się gdy podejrzewała, że Masza mieszkała kiedyś w innym państwie. Influencerka urodziła się na terenie Rosji, a jej prawdziwe nazwisko również jest rosyjskie. W wyniku perypetii rodzinnych jej mama wraz z nowym partnerem (Polakiem) zamieszkała wraz z małą córką w Polsce.

Masza w jednym ze swoich filmików przyznaje, że jej prawdziwe nazwisko było powodem szykan ze strony rówieśników. To skąd pochodzi było głośno debatowane na szkolnych korytarzach i bardzo przygnębiało Maszę w dzieciństwie. Z tego powodu jej rodzice zdecydowali się na zmianę jej prawdziwego nazwiska na nazwisko ojczyma – stąd polskie nazwisko Graczykowska i rosyjskie imię Masza. Influencerka nie utożsamia się jednak zbytnio ze starym nazwiskiem, mówiąc że jej prawdziwym nazwiskiem jest właśnie Graczykowska. Zapewne kiedyś dogłębniej poruszy ten temat ze swoimi fanami – może przy okazji jednego ze swoich mukbangów? 

Masza Graczykowska – jak wyglądała kiedyś? Czy miała operacje? Co nam powie Wikipedia? 

Wygląd Maszy kiedyś i dziś to dwa zupełnie różne obrazki. Wikipedia nie powie nam za dużo w tym temacie, natomiast sama zainteresowana już tak. Mukbankerka nie ukrywa, że jest stałą klientką klinik odnowy estetycznej. W swoim życiu przeszła również dwie poważne operacje plastyczne. PIerwszą z nich była korekcja biustu, a drugą liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo. Więcej informacji o tych zabiegach znajdziecie na portalu Wikipedia, ale my zdradzimy wam, że oba zostały wykonane poprzez pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub na przeniesieniu jej. Nie wiemy jednak czy influencerka zdecydowała się na ten zabieg w okolicach brzucha, boczków, ramion, czy może od wewnętrznej strony ud? Przed operacjami jej ciało było porównywanie szczupłe do obecnej figury. Jej przyszły narzeczony z pewnością doceni to poświęcenie, jednakże na razie żadnego księcia na biały rumaku nie widać na horyzoncie.

Masza na jednym ze swoich filmików zamieściła zdjęcia z dzieciństwa. Oglądając je musimy przyznać – wygląd Maszy kiedyś i dziś kompletnie się różni. Ciekawe jest tylko na ile jest to wynikiem dorastania a na ile wzrostem ilości zabiegów medycyny estetycznej. Przed operacjami cało Maszy wciąż było bardzo szczupłe. Możliwe, że to właśnie rodzaj contentu produkowanego przez Maszę (mukbanki polegają na jedzeniu dużych porcji niezdrowych potraw), zmusiły ja do podjęcia tych drastycznych środków. Przed kolejnymi operacjami powstrzymywać ją może potrzeba treningów i przygotowania się do walki w oktagonie. Przed operacjami i zabiegami medycyny estetycznej niewskazany jest intensywny trening, a już na pewno nie walki w klatce. Kto wie, może kiedyś porzuci na dobre korygowanie swojego wyglądu?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne