Strona głównaCelebryciFreak FightyHecman - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Hecman – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Hecman jest jednym z bohaterów gali Prime Show MMA. Niewiele osób kojarzy Hecmana. Kim jest i dlaczego warto poznać go nieco bliżej? Zdradzamy ciekawe informacje na temat tego bohatera. Dowiedz się więcej na temat Heckmana – kto to taki i czym zdobył popularność.

Kim jest Hecman?

Wiele fanów freak fightu nie zna Hecmana. Kim jest zawodnik i co o nim wiemy? Pora odkryć wszystkie karty. Hecman, czyli Jakub Rygiel zajmuje się grafiką i pracuje na siłowni. Popularność zdobył podczas gal Punchdown, na których zawodnicy atakują siebie ciosami z otwartej dłoni. Rygiel pochodzi z Poznania i w przeszłości uprawiał lekkoatletyką, a dokładniej rzut dyskiem.

Heckman na wykopie

Wiemy już wiele na temat Heckmana, kim jest i czym się zajmuje. Warto sprawdzić również, co na jego temat piszą internauci. O Heckmanie na wykopie pisze się tylko w kontekście listy zawodników. Świadczy to o tym, że popularność jest wciąż przed nim. Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszy się, chociażby Stifler, czy Soroko. Wiele wskazuje na to, że o Heckmanie na wykopie publikacje pojawią się po samej gali. Polecamy również śledzić Heckmana na Instagramie, na którym promowana jest gala Prime Show MMA.

Prime Show MMA i rywal Heckmana – kto to taki?

Gala Prime Show MMA odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie  dnia 19.02.22. Walki dostępne są za pośrednictwem platformy payperview. Wiele mówi się o Heckmanie przez wzgląd na jego walkę. Pora więc poznać rywala Heckmana – kto to taki? Przeciwnikiem Jakuba jest Sebastian Nowak znany jako „Ztrolowany”. Youtuber jest masywnej postury, bowiem waży aż 110 kg i mierzy 190 cm. Szykuje się więc zacięty pojedynek w wadze ciężkiej. Do tej pory Heckman ma na koncie dwie wygrane i jedną przegraną.

Heckman – wiek, wzrost, waga

Były zawodnik Punchdown przeważa jeśli chodzi o warunki fizyczne. Jakub Rygiel waży 170 kg i mierzy 197 cm wzrostu. Jeśli chodzi o wiek Heckmana ma on 22 lata. 

Hecman z dziewczyną?

Wiele osób pyta o partnerkę Heckmana. Dziewczyna tego zawodnika pozostaje dla nas zagadką. Trudno jest zobaczyć wspólne zdjęcia Heckmana z dziewczyną, nawet na jego portalach społecznościowych. Heckman na Instagramie nie zdradza zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. Zawodnik skupia się jednak mocno na promocji swojej walki, tworząc show przy każdej możliwej okazji. Profil Heckmana na Instagramie odzwierciedla jego osobowość prezentowaną przed kamerą. Miejmy nadzieję, że w oktagonie zapewni nam godne zapamiętania widowisko.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne