Strona głównaCelebryciFreak FightyMichał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk - wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Gale typu Fame MMA, czy Prime MMA są bardzo popularne. Ich organizatorzy zarabiają na nich kupę kasy, a zawodnicy zyskują dzięki nim sławę w sieci. Polacy uwielbiają tego typu rozrywkę – kto nie lubi usiąść przed lapkiem z popcornem i patrzeć, jak ludzie się tłuką i obrażają? Kochamy dramy i nie ma w tym nic złego – wszyscy mamy swoje guilty-pleasure i Prime MMA jest jedną z nich. Michał „Bagietka Michael’’ Gorzelanczyk – kim jest nowy zawodnik? 

Michał „Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – kto to?

Michał „Bagietka Michael’’ Gorzelanczyk – kto to? Kolejny zawodnik Prime Show MMA. Sam o sobie mówi, że prawą się bije, a lewej się „kurde” boi. Z czego jest najbardziej znany na gali? Z nienawiści, którą darzy Jasia Kapelę, który również bierze udział w walkach. Jaś Kapela poza oktagonem jest poetą. Jego postać jest dość kontrowersyjna – zainteresowanie jego osobą wystrzeliło w kosmos po wywiadzie na Kanale Sportowym, który prowadził Krzysztof Stanowski. Rozmowy wysłuchało ponad 5 mln ludzi!

Za co Bagieta nie lubi Kapeli? Chyba za wszystko. Na jednej z konferencji pobił go poza oktagonem. Powodem tego był m.in. tatuaż poety. Michał „Bagieta Michael” Gorzelanczyk jest katolikiem, pochodzi z głęboko wierzącej rodziny. Zawodnik nie akceptuje tatuażu Kapeli, który na piersi ma hasło JP2GMD – Bagieta rzucił się na Jasia, kiedy ten odsłonił koszulkę z tym napisem. Co ciekawe tatuaż ten jest powodem zgłoszenia Kapeli do prokuratury przez polityka Tomasza Bartosiaka. 

Co jeszcze można powiedzieć w temacie Michał „Bagietka Michael’’ Gorzelanczyk – kto to? Mężczyzna na co dzień pracuje przy remontach – głównie z tego się utrzymuje. Na gali wyznał, że ma problemy finansowe. Bagieta znany jest również ze swojego specyficznego sposobu wypowiadania się. Aktywny jest na Twitchu i Instagramie – jego social media cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Michał „Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek

W jakim wieku jest Michał „Bagietka Michael” Gorzelanczyk? Wielu widzów Prime MMA się nad tym zastanawia – dużo osób uważa, że mężczyzna wygląda już dość staro. Jego ostatni rywal Jan „Pacio” Patecki jest od niego młodszy o 16 lat – Bagieta ma 35 lat, a Pacio 19. Wiek zawodników zawsze jest fajną ciekawostką – wiemy wtedy, ile lat dzieli osoby, które stają w oktagonie.

W Prime MMA walczą naprawdę różni ludzie – młodzi, starzy, religijni, ateiści, lewicowcy, budowlańcy, gwiazdy reality-show, tiktokerki. Właśnie dlatego gale te są tak popularne. Ludzie z różnych środowisk inaczej podchodzą do życia i do walk- jest to częstym powodem spin i dram, które mają miejsce na konferencjach. Oczywiście motywatorem do bycia drama queen są głównie pieniądze – jeśli budzisz zainteresowanie, to ludzie Cię oglądają, a przez to federacja podpisuje z Tobą nowe kontrakty. 

Bagieta – Prime MMA, walka, wojsko, Instagram i inne

Z kim na Prime MMA walczył Michał „Bagietka Michael” Gorzelanczyk? Z Janem Pateckim, który bardziej znany jest pod pseudonimem „Pacio” – możesz go kojarzyć z serialu Barwy Szczęścia. Na spotkaniu przed walką, na którym zawodnicy Prime MMA stają przed sobą twarzą w twarz, Bagieta rzucił się na Pacia. Był on podminowany wcześniejszą aferą z Jasiem Kapelą – Bagieta powiedział, że jeśli Janek Patecki nie zabierze mu z oczu Kapeli, to dostanie na jutrzejszej walce za niego. Poza trudnościami w opanowaniu agresji Bagietę i Pacia dzieli 7 kg – Bagieta jest trochę większy od rywala. 

Podsumowując temat Prime MMA – Bagieta jest zadymiarzem, lubi kręcić afery i rzucać się na innych zawodników poza oktagonem. Jednak najwidoczniej umie się on bić, bo ostatnią walkę z Janem Pateckim wygrał. Podobno na następnej, trzeciej gali Prime MMA w Radomiu, również go zobaczymy. Czy stanie naprzeciw Kapeli? Jeszcze nie wiadomo – karta walk pojawi się wkrótce.

Czy Bagieta był w wojsku? Wiele osób googluje ten temat, jednak nie mamy pewności, czy Bagietka Michael w wojsku rzeczywiście był. Ma on na Instagramie zdjęcie w mundurze wojskowym – nie wiemy jednak, czy nie jest to jakaś zagrywka. 

Pod jakimi nickami znajdziesz Bagietę na Instagramie, Twitchu i Discordzie? 

  • Instagram: bagietka.michael
  • Twitch: BagietkaYT
  • Na Discordzie miał kanał, ale chyba już go usunął. 

Treści, które tworzy, to głównie różne challenge – jednym z popularniejszych jest ten z piciem syropu malinowego na czas. Shoty z jego streamów mają prawie 200 tysięcy wyświetleń.

Bagieta dopiero się rozkręca. Widać, że walki w oktagonie to coś dla niego – facet się spełnia. Wcześniej prowadził normalne życie – czas spędzał na budowie, Twitch i YouTube. Jak zmieni go sława? Zobaczy! Kolejne Prime MMA 1 października 2022 roku – będziesz oglądał/a? Daj znać w komentarzu!

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne