Strona głównaCelebryciFreak FightyDawid Narożny - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Dawid Narożny – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Coraz więcej intryguje postać Dawida Narożnego. Waga, wzrost oraz pochodzenie interesują przede wszystkim płeć piękną. O wykonawcy disco polo jest coraz głośniej również ze względu na występ na gali Prime Show. Będzie to pierwszy występ Dawida Narożnego w MMA. Pora dowiedzieć się o nim nieco więcej. 

Dawid Narożny – kto to jest?

Wiele osób zastanawia się czym zajmuje się Dawid Narożny, kto to jest i w jaki sposób zdobył sławę. Choć imię i nazwisko dla niektórych może brzmieć tajemniczo, Dawid jest znaną postacią w branży disco polo. Wokalista pochodzący z Łomży jest współtwórcą zespołu „Piękni i Młodzi”, który zdobył w Polsce wielką popularność. O Dawidzie Narożnym na Wikipedii może przeczytać właśnie w kontekście grupy „Piękni i Młodzi”. Piosenkarz pokazał się szerszemu gronu odbiorców w 2014 roku w programie „Must Be The Music”, docierając aż do finału z zespołem disco polo, co było ewenementem dla tego programu. By odpowiedzieć sobie na pytanie, co robi Dawid Narożny i kim jest ta osoba, wystarczy wejść na portal youtube.pl. Utwory takie jak „Niewiara”, czy „Ona jest taka cudowna” dotarły do wielu milionów odbiorców w kraju i za granicą. Artysta w swoim singlu „Nosiłem kwiaty Ci” zdobył 4 miliony wyświetleń. 

Obecnie muzyk prowadzi solową karierę. O Dawidzie Narożnym na Wikipedii możemy przeczytać, że rozstał się z zespołem w atmosferze skandalu. Mimo rozpoczęcia działań muzycznych w pojedynkę artysta nie może narzekać na brak popularności i zainteresowania ze strony fanów. Aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy w branży disco polo, a poza estradą możemy spotkać Dawida Narożnego w MMA.  

Dawid Narożny i dziewczyna piosenkarza

Wiemy już czym zajmuje się zawodowo Dawid Narożny, kto to jest i gdzie można znaleźć jego twórczość. Entuzjaści dopytują o to kim jest jego dziewczyna. Magda Narożny – wokalistka i liderka zespołu „Piękni i Młodzi” jest byłą żoną muzyka. Razem mają oni córkę Gabrysię oraz całą masę hitów, które ciągle biją rekordy popularności. Fani jednak dopytują, z kim spotyka się Dawid Narożny? Dziewczyna muzyka wywołuje wiele emocji. Jego partnerką jest Joanna Narożny – żona i matka ich syna Marcela oraz Gabrysi z poprzedniego związku. Dawid Narożny z dziewczyną, a w zasadzie z żoną nie ujawniają kulis swojego życia w mediach i realizują swoje nowe cele na polu muzycznym i sportowym.

Dawid Narożny – kiedy walczy w Prime Show?

Wiele osób interesuje postać Dawida Narożnego, kiedy zawalczy w klatce i jakie ma aspiracje związane z tym sportem? Dawid Narożny w MMA zawalczy po raz pierwszy. Zatem kiedy dojdzie do walki Dawida Narożnego i  kim jest jego przeciwnik? Piosenkarz stanie w szranki z Adrianem Salamonem – youtuberem o pseudonimie Meduza. Gala Prime Show z udziałem obu tych zawodników odbędzie się 19 lutego 2022 roku. Z doniesień wiemy, że mimo iż będzie to debiut Dawida, od kilku lat trenuje on sztuki walki. Jeśli chodzi o parametry zawodnika ma on 181 cm wzrostu i waży 88 kg.

Dawid Narożny – Instagram

O tym, jakie życie prowadzi Dawid Narożny Instagram odpowie nam w przeciągu sekundy. Na profilu piosenkarza znajdziemy wiele informacji dotyczących życia prywatnego, premier jego klipów oraz przygotowań do walki. Jeśli chodzi o Dawida Narożnego Instagram to miejsce, w którym łączy życie rodzinne z muzycznym i ze sportowym. Dzięki portalowi społecznościowemu możemy przyjrzeć mu się nieco bliżej i poznać jego oblicze także poza estradą. Warto więc dowiedzieć się więcej na temat Dawida Narożnego. Kim jest i jak spędza wolny czas oraz zobaczyć jego zdjęcia w gronie najbliższych. Zachęcamy do odwiedzenia jego profilu.

Ile lat ma artysta? Dawid Narożny – wiek 

Zastanawiasz się gdzie znaleźć informacje o Dawidzie Narożnym? Wikipedia to świetne miejsce do poszerzenia swojej wiedzy. Wiele osób zastanawia się ile piosenkarz ma lat. Dawid Narożny wiekiem przekroczył magiczną barierę trzydziestki. Artysta ma obecnie 32 lata, a w 2022 roku skończy 33 lata. Wokalista urodził się 12 października 1989 roku. Mimo że Dawid Narożny wiekowo „wyprzedził” wiele gwiazd disco polo, wiele wskazuje na to, że będzie się on udzielał zarówno w muzyce, jak i w sporcie. Pozostaje więc czekać na jego nowe dokonania.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne