Strona głównaCelebryciFreak FightyDenis Labryga - wikipedia, wiek, waga, wzrost, gdzie mieszka, kto to

Denis Labryga – wikipedia, wiek, waga, wzrost, gdzie mieszka, kto to

Denis Labryga to sportowiec, który trenuje sztuki walki. W swoim mediach społecznościowych wśród zainteresowań wskazuje tajski boks, MMA, fitness oraz crossfit.  Ma za sobą sukcesy w kickboxingu. Na 6 gali High League 18 marca zadebiutuje w oktagonie i jest to debiut, którego dziennikarze generalnie się spodziewali. Wcześniejsze wywiady Labrygi wskazywały, że jest zainteresowany wstąpieniem do federacji. Wcześniej stoczył dwa pojedynki w ramach organizacji Wotore, gdzie walczy się na gołe pięści. Publiczność była zachwycona jego występami. Na to samo liczą organizatorzy High League. 

Sprawdź z nami, czy wiadomo coś więcej na jego temat: kto to i co pisze o nim Wikipedia. Poniżej piszemy też więcej o jego sukcesach na ringu oraz w życiu prywatnym. Czy wiadomo gdzie mieszka i kim jest jego dziewczyna? Wszystkiego dowiesz się poniżej. 

Zobacz: Tomasz Szalony Reporter Matysiak – kto to, wiek, wzrost, waga, żona, dzieci, Wikipedia

Denis Labryga – kto to? Wiek, wzrost, waga 

Denis Labryga lata temu trenował kickboxing. W 2014 roku zdobył dwa wyróżnienia: Mistrzostwo Polski Juniorów K1 i Puchar Świata w K1. Następnie związał się z federacją Wotore, gdzie w 2022 roku stoczył dwa spektakularne pojedynki. 

Dwukrotnie zmierzył się z Piotrem Więcławskim i dwa razy go pokonał. W pierwszym starciu wielokrotnie leżał na deskach i nic nie wskazywało zwycięstwo, jednak za każdym razem wstawał. Ostatecznie, decyzją sędziego, zwyciężył. Walka bardzo spodobała się widzom i była szeroko komentowana w branżowych mediach. Denisa Labrygę uznano za odkrycie – wola walki, skupienie na przeciwniku i wysokie umiejętności techniczne wróżyły mu dużą karierę. 

Z uwagi na ogromną popularność, którą Labryga zyskał po pierwszym pojedynku, federacja zaproponowała zawodnikom rewanż. Tym razem zwycięstwo Denisa Labrygi było o wiele bardziej pewne. Media zapowiadały zresztą krwawe starcie pomiędzy zawodnikami. Więcławski chciał zwycięstwa. Labryga zamierzał potwierdzić, że jest lepszy. Tak też się stało – pokonał Piotra Więcławskiego już w pierwszej rundzie, wykorzystując wszystkie słabe strony przeciwnika. 

Z uwagi na to, że już startował w walkach, odstawowe dane: wiek, waga, wzrost są znane.

wiek: Denis Labryga urodził się w 1995 roku, ma 28 lat

wzrost: 190 cm

waga: 105 kg, ale aktualna waga zawodnika będzie podana podczas prezentacji przed galą. 

Źródło: instagram.com/denis_labryga/

Denis Labryga – co nam powie Wikipedia?

Choć Wikipedia prezentuje sylwetki wielu zawodników Fame MMA, akurat o Denisie Labrydze nie pisze niczego. 

Wiele osób publicznych decyduje się na prezentację swojej biografii właśnie łamach Wikipedii. Można tam znaleźć informacje o niejednym aktorze, sportowcu lub influencerze, np. gdzie mieszka i jakie są jego dotychczasowe osiągnięcia. 

Zobacz: Mateusz „Haribo” Gąsiewski – rodzice, wiek, waga, wzrost, kto to, Wikipedia, dziewczyna, siostra

Denis Labryga – gdzie mieszka? skąd pochodzi? jaki klub reprezentuje? 

Denis Labryga sportowo związany jest z klubem “Legion” Głogów. Nie udziela informacji na temat tego, gdzie mieszka i skąd pochodzi. O jego życiu prywatnym nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że ze sportem związany jest od wielu lat i odniósł parę sukcesów. Jakie są jego szanse w starciu z Konradem Karwatem? 

Walka zakontraktowana jest na 3 rundy po 3 minuty. Zdania fanów MMA na temat tego, kto ma większe szanse na zwycięstwo, są podzielone. Wielu zwraca uwagę na to, że Karwat jest świetnie przygotowany i w poprzednich pojedynkach poradził sobie bez problemu. Ten były strongman z klubu Zenith Łódź ma za sobą dwie zwycięskie walki, choć nie wszyscy znawcy MMA dawali mu szansę na zwycięstwo. W pierwszym starciu odniósł zwycięstwo w 2. rundzie. Pokonał Mateusza „Tarzana”Leśniaka. Pierwotnie do pojedynku miał z nim stanąć „Super Mario”, czyli Mariusz Sobczak. Jednak wycofał się z pojedynku na kilkanaście godzin przed nim z powodu kontuzji. 

We wrześniu ubiegłego roku potrzebował jedynie 74 sekund, by położyć na deski Radosława Słodkiewicza przez TKO. 

Widać, że przeciwnik Denisa Labrygi jest świetnie przygotowany technicznie i czuje się bardzo pewnie na ringu. To jednak wcale nie przesądza, że pokona utytułowanego kickboxera. 

Zwolennicy Denisa Labrygi przypominają wszystkim, którzy wątpią w jego umiejętności, że ten w federacji Wotore radził sobie bardzo dobrze i jest równym przeciwnikiem dla Karwata. Mimo mocnej budowy ciała, świetnie panuje nad ruchem w ringu. Potrafi też odpowiednio rozłożyć siły. Jest świetnie przygotowany technicznie.  

Źródło: instagram.com./daniel_labryga/

Panowie (póki co) nie są z sobą skonfliktowani, można zatem spodziewać się czysto sportowego pojedynku. Jeśli podczas ważenia i prezentacji nie dojdzie między nimi do słownego starcia, możemy liczyć na ciekawe starcie w oktagonie. 

Zobacz: Michał Cichy – wiek, wzrost, waga, kto to, Wikipedia, kim jest, żona, dzieci

Denis Labryga – dziewczyna

Czy za sportowymi sukcesami Denisa Labrygi stoi jakaś dziewczyna? W mediach społecznościowych zawodnika nie pojawiają się żadne informacje na ten temat. W swoich postach na Instagramie pokazuje treningi i zawody. Na żadnym ze zdjęć, które opublikował nie znajduje się żadna dziewczyna. Z jego najnowszych wypowiedzi wynika, że jest sfokusowany na karierze i chce pokazać, że w MMA poradzi sobie nie gorzej niż w federacji Wotore. 

Sprawdź jeszcze

Popularne