Strona głównaCelebryciMarcin Hakiel – wzrost, wiek, metamorfoza, rodzice, ojciec, romans, zęby, czy jest...

Marcin Hakiel – wzrost, wiek, metamorfoza, rodzice, ojciec, romans, zęby, czy jest gejem, rozstanie, rodzeństwo

Marcin Hakiel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerzy. Postanowiliśmy sprawdzić kilka faktów na jego temat i zebraliśmy je wszystkie w poniższym artykule. Jaki jest jego wiek i wzrost? Kim są jego rodzice i rodzeństwo? Czym zajmuje się ojciec? Dlaczego zdecydował się na metamorfozę swojego wyglądu oraz czy zrobił sobie nowe zęby? Jak wyglądał kiedyś? Czy jest gejem? Co miało wpływ na rozstanie z Kasią Cichopek i czy chodziło o romans? Jeśli jesteście ciekawi – zapraszamy!

Zobacz: Ludwiczek Top Top News – wzrost, waga, dziewczyna, kto to?

Marcin Hakiel – wzrost, wiek, kto to?

Marcin Hakiel to tancerz, choreograf i instruktor tańca. Jest posiadaczem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Jako jego największe sukcesy należy wskazać 12. miejsce na mistrzostwach świata w 2001 roku oraz 5. miejsce w Pucharze Europy w 2004 roku.

Największą rozpoznawalność zapewnił mu udział w programie „Taniec z gwiazdami”. W 2005 roku w pierwszej edycji show partnerował aktorce i piosenkarce Katarzynie Skrzyneckiej. Para zajęła wówczas 4. miejsce. W drugiej zaś edycji, która odbyła się w tym samym roku, jego partnerką taneczną została Kasia Cichopek i razem odnieśli zwycięstwo. Rok później wygrali również „Finał Finałów Tańca z gwiazdami”. Razem otworzyli szkołę tańca w Warszawie „Hakiel Akademia Tańca”. Wspólnie 1 września 2007 roku reprezentowali Polskę w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie, gdzie zajęli 4. miejsce. W tym samym roku Marcin Hakiel został choreografem 1. edycji programu „Jak oni śpiewają”, w którym prowadzącą była Kasia Cichopek. W 2009 roku znowu wziął udział w „Tańcu z gwiazdami”, jego partnerką taneczną została aktorka i prezenterka Dorota Deląg.

W jakim wieku jest Marcin Hakiel? Znany tancerz urodził się 6 czerwca 1983 roku, zatem jego wiek to 39 lat. Ile ma wzrostu? Większość mediów podaje, że gwiazdor ma 168 cm wzrostu.

Marcin Hakiel – kiedyś, metamorfoza

Po rozstaniu z żoną Kasią Cichopek, o czym piszemy dokładniej w kolejnym akapicie, Marcin Hakiel przeszedł prawdziwą metamorfozę. Włosy przefarbował na platynowy blond, co nie spodobało się jego córce Helenie, więc szybko zostały ścięte. Zamiast eleganckiego ubioru jak kiedyś, Hakiel postawił na młodzieżowy look. Dodatkowo mężczyzna wyraźnie schudł i poprawił wygląd swoich zębów. To, jak wyglądał kiedyś oraz efekty metamorfozy i nowe zęby możemy prześledzić na Instagramie pod nazwą @marcinhakiel, gdzie tancerz chętnie wrzuca swoje fotki. Zgromadził tam 112 tysięcy obserwujących.

Źródło: instragram.com/marcinhakiel/

Marcin Hakiel – rozstanie, romans, czyli o związku z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel poznał Kasię Cichopek na planie programu „Taniec z gwiazdami”. W 2008 roku wzięli ślub. Mają razem dwójkę dzieci – Adama (ur. w 2009) oraz Helenę (ur. w 2013).

W marcu 2022 roku w mediach społecznościowych wydali oświadczenie o rozstaniu po 17 latach związku. Pod koniec sierpnia tego samego roku rozwiedli się już na pierwszej rozprawie, bez orzekania o winie. Hakiel nie ukrywał, że rozstanie było dla niego trudnym doświadczeniem i zdecydował się na terapię, aby pomogła mu sobie wszystko od nowa poukładać. Czy powodem rozstania był romans? Tancerz nie potwierdził wprost. Powiedział, że jego żona prosiła go o więcej wolności, którą jej dał. Później okazało się, że „ta wolność ma imię”.

Zobacz: Lexy Chaplin – pochodzenie, wiek, chłopak, wzrost, waga, Wikipedia, ojciec, rodzice, imię i nazwisko

Kasia Cichopek obecnie związana jest z dziennikarzem sportowym i prezenterem Maciejem Kurzajewskim. Marcin Hakiel również ułożył sobie życie uczuciowe na nowo i jest w związku z Dominiką, która nie ujawnia twarzy na zdjęciach w mediach społecznościowych.

Marcin Hakiel – rodzice, rodzeństwo, ojciec

Marcin Hakiel niewiele mówi o swoich rodzicach i rodzeństwie w wywiadach i nie pokazuje ich w mediach społecznościowych. Jednak w tamtym roku postanowił zrobić wyjątek i opublikował zdjęcie z ojcem zrobione na korcie do squasha. Obaj mężczyźni są szeroko uśmiechnięci, a fani w komentarzach zwracają uwagę na duże podobieństwo Marcina do ojca. Czym zajmuje się ojciec tancerza? Okazuje się, że jest on finansistą. To pewnie miało wpływ na wybór studiów przez Marcina Hakiela, bowiem w 2008 roku ukończył on kierunek finanse i bankowość na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Gdańsku. Studiował również w Helsinkach. Nawet planował zrobić doktorat w Finlandii. Interesują go analizy giełdowe, jednak oczywiście największą pasją jego życia jest taniec. Czy Marcin Hakiel ma rodzeństwo? Tak, ma o 6 lat młodszego brata.

Źródło: instagram.com/marcinhakiel/

Marcin Hakiel – czy jest gejem?

Po ogłoszeniu rozstania z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel nie tylko zmienił swój wizerunek, lecz także zaczął być bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Zorganizował nawet dla swoich obserwatorów Q&A, w którym odpowiadał na wybrane pytania. Jeden z ciekawskich internautów postanowił zapytać tancerza czy jest gejem. Mężczyzna odpisał krótko – „Nie”. W ten sposób uciął wszelkie spekulacje w tym temacie.

Zobacz: Denis Labryga – wikipedia, wiek, waga, wzrost, gdzie mieszka, kto to

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne