Strona głównaNewsFAME MMA 18 - kiedy gala. Kiedy konferencje?

FAME MMA 18 – kiedy gala. Kiedy konferencje?

Kilka dni temu poznaliśmy szczegóły dotyczące tego, kto i kiedy będzie walczyć na kolejnej gali High League. Dziś sprawdzamy, co z galą FAME MMA 18 i kiedy odbędzie się konferencja FAME MMA 18. Dowiedz się więcej na temat:

  • FAME MMA 18 kiedy gala,
  • kiedy odbędzie się konferencja FAME MMA 18
  • kiedy konferencja FAME MMA 18
  • kiedy druga konferencja FAME MMA 18

Zobacz: Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

FAME MMA 18 – kiedy?

Podczas FAME MMA 17 ogłoszono, że federacja z kolejną galą wraca na Śląsk, do Gliwic. Kolejne starcie zawodników zaplanowano na maj, choć jeszcze nie znamy dokładnej daty. Dziennikarze pytani o FAMME MMA 18 kiedy, odpowiadają, że wszystko wskazuje na to, że 13 maja. 

Michał Jurczyga, rzecznik prasowy federacji, ogłosił po 17. gali, że na 18. spotkanie zaprasza fanów MMA w drugim tygodniu maja. Nie podał jednak więcej szczegółów na temat FAME MMA 18 kiedy. 

Konferencja FAME MMA 18 – kiedy?

W oficjalnych mediach społecznościowych (Instagram, Facebook) nie ma jeszcze żadnych dat. Nie wiadomo, kiedy oficjalnie poznamy nazwiska zawodników i karty walk. Bez wątpienia konferencja FAME MMA 18 to wydarzenie, na które czeka wielu kibiców, zwłaszcza, że High League wystawiła mocnych zawodników na marcowe starcie. 

Choć na sportowe szczegóły ciągle czekamy i potwierdzi je dopiero konferencja FAME MMA 18, już dziś wiadomo, że dojdzie do pojedynku, który nie odbył się podczas 17. gali z powodu kontuzji zawodników.

Źródło: instagran.com/arkadiusz_tancula/

Na pewno obejrzymy starcie Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem Wiewiórką. Było to spowodowane kontuzją uda u Tańculi, która pojawiła się na krótko przed galą. W ekspresowym tempie Wiewiórowi znaleziono jednak innego przeciwnika. Arkadiusza Tańculę zdecydował się zastąpić Alan Kwieciński. Choć decyzja o wejściu na ring zapadła w ostatniej chwili, Kwieciński w drugiej rundzie pokonał Maksymiliana Wiewiórkę, serwując mu nokaut. 

Fani MMA mówią, że podczas FAME MMA 18 Alan Kwieciński spotka się w ringu z Amadeuszem Ferrarim Roślikiem. Konferencja Fame MMA 18 pokaże, czy te przewidywania się sprawdzą. Mówi się też o tym, że Wiewiórka chce ponownie zawalczyć z Kwiecińskim, ale rewanż podczas FAME MMA 18 wydaje się być niemożliwy z uwagi na zakontraktowany pojedynek z Arkadiuszem Tańculą.  

Zobacz: Monika Laskowska – wiek, wzrost, mąż, wyrzucona z FAME MMA?

2 konferencja FAME MMA 18 – kiedy?

Fani MMA w sieci typują, kiedy druga konferencja FAME MMA 18 i czy ujawni się podczas niej jakiś konflikt pomiędzy zawodnikami. Wiemy, że wydarzenie zaplanowane jest kilka dni przed galą. O tym, kiedy druga konferencja FAME MMA 18 poinformujemy, kiedy takie szczegóły już się pojawią. Czekaj razem z nami na więcej szczegółów na temat FAME MMA 18 kiedy gala i prezentacja zawodników.  

Podczas konferencji organizowanych przed galą bardzo często dochodzi do kontrowersji. Zawodnicy wyzywają się, a czasem nawet dochodzi między nimi do fizycznego starcia. Podczas lutowej konferencji przed FAME MMA 17 Michał Boxdel Baron uderzył pięścią w twarz swojego przeciwnika, Pawła Jóźwiaka. Ostatecznie zawodników musiała rozdzielać ochrona. Zaś włodarz freakowej federacji został ukarany finansowo. W czasie pojedynków MMA prywatne konflikty między zawodnikami często są tłem dla sportowych emocji. Wielu na ringu ostatecznie rozstrzyga, kto miał rację w wieloletnim sporze. Jóźwiak i Baron skonfliktowani są od dawna. W wywiadach nie mówią o szczegółach, jedynie obrażają się w niewybrednych słowach. Wszystko wskazuje jednak na to, że chodzi o to, że FEN, którego prezesem jest Jóźwiak, podebrało FAME MMA kluczowego zawodnika, Mateusza Murańskiego. 

Walka włodarzy dwóch federacji odbyła się jako ostatnia na 17. gali. Paweł Jóźwiak nie wyszedł z narożnika do 3. rundy, co dało Boxdelowi zwycięstwo. 

Zobacz: Baton Fame MMA – gdzie kupić? Skład, cena, opinie, czy jest zdrowy?

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne