Strona głównaCelebryciYoutuberzyMikołaj „Mixer” Magdziarz – wiek, wzrost, waga, kto to, dziewczyna, skąd pochodzi,...

Mikołaj „Mixer” Magdziarz – wiek, wzrost, waga, kto to, dziewczyna, skąd pochodzi, Wikipedia

przygodami, podróżami oraz dotyczące życia prywatnego. Jednak influencerzy postanowili także spróbować swoich sił w muzyce. Pierwsza płyta Ekipy zatytułowana „Sezon 3” miała premierę 26 czerwca 2021 roku i zawiera 13 utworów. Mixer wcześniej postanowił odejść z projektu, więc podczas, gdy był w Ekipie, występował wyłącznie w filmikach, pomagał Ekipie od strony kreatywnej i technicznej, ale nie śpiewał w utworach ani nie brał udziału w teledyskach.

Czy Mikołaj żałuje odejścia z Ekipy? W wywiadzie na kanale Unbox powiedział, że pewnych rzeczy mu brakuje, ale trudno określić, czy samodzielna droga będzie dla niego lepsza, czy nie. Na pewno nie celuje w „bycie wyżej” niż inni członkowie Ekipy.

Data urodzenia Mixera to w internecie kwestia sporna. Jedne źródła podają, że urodził się w 1995 roku, inne, że w 1996. Tymczasem najprawdopodobniej data urodzenia Mikołaja to 7 marca 2000 roku. Zatem, jak łatwo policzyć, jego wiek to 22 lata. Jego wzrost wynosi 174 cm, a waga to około 75 kg. Dokładna waga zostanie ujawniona podczas ceremonii ważenia przed FAME 17.

Źródło: Instagram therealmixer

Organizatorzy gali FAME 17 postanowili zaskoczyć swoją widownię. W przeszłości karta walk była w całości znana, podczas gdy organizowane były konferencje. Tym razem było inaczej, postanowiono jedną walkę pozostawić ukrytą. Dopiero wczoraj (23.01.2023) późnym wieczorem ujawniono, kto zmierzy się w tym pojedynku. Okazuje się, że będzie to bohater tego artykułu – Mikołaj „Mixer” Magdziarz oraz Marcin „Rafonix” Krasucki. Kto to jest Rafonix? To jeden z najpopularniejszych polskich streamerów. Zyskał rozgłos już wiele lat temu, dzięki swojemu poczuciu humoru i organizowaniu transmisji na żywo podczas spożywania alkoholu. Mixer ma za sobą jedną walkę w oktagonie. Podczas gali FAME MMA 11 został znokautowany przez Piotra „Popo” Węgrzyna w drugiej rundzie. Rafonix ma większe doświadczenie we freak fightach, jednak przegrał 3 ostatnie walki. Między panami jest mała różnica wzrostu, Marcin jest wyższy o 4 cm.

Zobacz: Paweł Wąsek – wiek, dziewczyna, ile ma lat, wzrost, rodzina, siostra, waga, wypadek, zarobki

Mikołaj „Mixer” Magdziarz – dziewczyna

Mixer przez 4 lata był związany z członkinią Ekipy Friza – Martą „Murcix” Błoch. Mixer i Murcix pochodzą z tego samego miasta. Kiedy się poznali Marta była w trzeciej klasie gimnazjum, a Mikołaj w pierwszej, czyli była między nimi mała różnica wieku. Para rozstała się w czwartą rocznicę związku. Krótko później Mixer odszedł z Ekipy.

Później Mikołaj związał się z Wiktorią (Instagram: @_rong_w), ale ten związek to już przeszłość. Jakiś czas po rozstaniu w sieci zawrzało. Była dziewczyna opublikowała na swoim Instastory poważne zarzuty w stronę Mixera. W pierwszym zdaniu poinformowała, że od ponad miesiąca nie są już razem i poprosiła fanów o niezadawanie pytań na temat tego związku. Jednak większe kontrowersje wzbudziło drugie zdanie. Dziewczyna napisała w nim, że „mimo przemocy psychicznej i fizycznej jego strony było mi bardzo ciężko pogodzić się z tym zerwaniem i dalej czasami mam gorsze momenty. Z tego co wiem Mikołaj świetnie się już bawi po zerwaniu i piszę to po to, żeby dziewczyny, które też myślą, że go zmienią bądź po prostu swojego nieszanującego je partnera się nie łudziły. Uważajmy na siebie i szanujmy ważne dla nas osoby”. Oskarżenia te były szeroko komentowane przez społeczność internetową, niektórzy uwierzyli w słowa dziewczyny bez żadnych dowodów. Mixer postanowił wyjaśnić zaistniałą sytuację. Okazało się, że dziewczyna opublikowała Instastory po kłótni, pod wpływem emocji, aby dopiec Magdziarzowi. Wpis usunęła po 3 godzinach, a następnego dnia go przeprosiła. Należy pamiętać, że łatwo jest kogoś oczernić, jednak nie powinniśmy osądzać, kiedy nie zostały przedstawione żadne dowody.

Źródło: Instagram _rong_w

Mikołaj „Mixer” Magdziarz – co nam powie Wikipedia?

Mixer nie posiada strony poświęconej jego osobie na Wikipedii. Jednak w artykule „Ekipa Friza” zostaje wymieniony jako były członek. Zatem na Wikipedii nie znajdziemy zbyt wielu informacji na jego temat i musimy szukać gdzie indziej.

Mikołaj „Mixer” Magdziarz – skąd pochodzi?

Skąd pochodzi Mixer? Twórca internetowy pochodzi z Czarnkowa, jest to miasto w zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim.

Zobacz: Piotr Popo Węgrzyn – wiek, wzrost, waga, kim jest?

Sprawdź jeszcze

Popularne