Strona głównaCelebryciTomek Olejnik - wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, rodzice, mama, kto to?

Tomek Olejnik – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, rodzice, mama, kto to?

Jeśli słyszysz Olejnik i myślisz o Monice Olejnik, to ten artykuł nie jest dla ciebie. Nie będziemy rozmawiać dzisiaj o dziennikarce znanej z TVP i TVN, a o kimś z zupełnie innego świata.

Powinieneś przeczytać ten artykuł, jeśli uwielbiasz gale freak fight i interesują cię zawodnicy, którzy chętnie rywalizują ze sobą podczas tych wydarzeń. 

Nie jest tajemnicą, że Fame MMA, High League i Prime Show MMA nieustannie szukają perełek w świecie youtuberów, patoinfluencerów i celebrytów, by stworzyć kolejne gwiazdy, które zapewnią im oglądalność. Jak widać, idzie im to wyśmienicie. Co chwilę odbywają się nowe edycje i powstają inne federacje. 

Jedną z osób, które zyskały wzrost popularności dzięki freak fightom, jest właśnie Tomek Olejnik. Jak każdy zawodnik show tego typu, ma on swoich zwolenników i przeciwników, ale mimo wszystko wiele osób chce się dowiedzieć kto to. Fanów interesuje jego wzrost, waga i wiek oraz to, gdzie mieszka i skąd pochodzi. Dziś sprawdzimy dla was, co na jego temat mówi Wikipedia, a także postaramy się dowiedzieć, kim są jego rodzice i dziewczyna. Jesteście gotowi? No to zaczynajmy.

Zobacz: Dominika Rybak – kto to, wzrost, wiek, waga, data urodzenia, Wikipedia

Tomek Olejnik – kto to? Wiek, wzrost, waga

Tomek Olejnik, kto to jest? Takie pytanie pojawia się w głowach wielu osób. Po obejrzeniu konferencji i wywiadów z jego udziałem można stwierdzić, że ma on sporo wrogów. Dlatego też na pytanie kto to, pojawia się w sieci wiele przykrych odpowiedzi. Niektórzy piszą, że Olejnik jest najgorszym zawodnikiem MMA, a inni nazywają go oszustem i dziwią się, że dalej działa w Internecie. 

Prawda jest taka, że Tomek Olejnik to youtuber, który swoją przygodę z tą platformą rozpoczął w 2019 roku, a więc stosunkowo niedawno. Na pewno nie można powiedzieć, że jest on weteranem polskiego YouTuba. Skoro powiedzieliśmy, że Olejnik ma wielu wrogów, to pewnie zastanawiacie się, ile osób śledzi jego poczynania w sieci? Otóż na swoim kanale na YouTubie zrzesza 192 tysiące użytkowników, a na Instagramie obserwuje go 317 tysięcy osób. Czy to dobry wynik? Osoby, które źle mu życzą, uważają, że nie. Mówią też, że z takimi zasięgami nie powinien już działać w sieci.

Oprócz YouTuba Tomek Olejnik zarabia też pieniądze jako zawodnik show typu Fame MMA. Niedługo zawalczy jednak na nieco mniej popularnej gali, czyli Prime Show MMA. Dzięki temu mamy dostęp do takich informacji jak wiek, wzrost i waga Olejnika i możemy się nimi z wami podzielić. 

Wiek Olejnika nie jest dla nikogo zaskoczeniem, choć jego hejterzy mówią, że w tym wieku powinien być już mądrzejszy. Ile ma więc lat chłopak, któremu nie wypada już popełniać młodocianych błędów? Wiek Olejnika to 23 lata. A co z jego wzrostem? Tomek Olejnik jest dość wysoki, mierzy 187 centymetrów wzrostu. Waga chłopaka to 80 kg. Jak myślicie, czy waga i wzrost Olejnika mogą mu pomóc w wygraniu walki?

Tomek pod filmami generuje prawie zawsze ponad 100k wyświetleń, co jest dobrym wynikiem.

Tomek Olejnik – gdzie mieszka, skąd pochodzi, co o nim wiemy?

Internautów interesuje też gdzie mieszka i skąd pochodzi Tomek Olejnik. Szczerze mówiąc, aż boimy się o tym pisać, bo patrząc na to, ilu przeciwników ma Tomek, nie chcemy, żeby ktoś zrobił mu coś złego. Oczywiście jest to żart, a my powiemy wam gdzie mieszka i skąd pochodzi Olejnik. Źródła podają, że Tomek Olejnik mieszka obecnie w Szczecinie i prawdopodobnie Szczecin to również miasto, z którego pochodzi. Wydaje się, że mężczyzna ostatnio bardziej chroni swoją prywatność, a świadczy o tym między innymi to, że zdecydował się ustawić prywatny profil na Instagramie. Ciekawe co skłoniło youtubera do takiego działania.

Czy wiemy coś jeszcze o Olejniku? No pewnie! W tym przypadku również działamy sprawniej niż Wikipedia i chętnie dzielimy się z wami informacjami na temat tych mniej znanych osób i wydarzeń. 

Czego o Olejniku nie powie wam Wikipedia? Wikipedia nie powie na przykład, z kim podczas kolejnej walki zmierzy się Tomek. Rywalem Olejnika jest Vandalek, czyli Mikołaj Rdzanek, o którym również pisaliśmy. Pomiędzy chłopakami nie ma raczej złej krwi, chociaż w niektórych sytuacjach próbują podsycić atmosferę przed walką. Tak robi wielu zawodników.

Tomek Olejnik – mama, tata, rodzice, dziewczyna, życie prywatne

Wikipedia nie powie wam również nic o tym, kim jest mama, rodzice czy dziewczyna Olejnika. Szczerze mówiąc, my również mamy problem ze znalezieniem informacji na temat tego, kim są rodzice Tomka. Mama nie pojawia się w jego filmikach, a kontent, który nagrywa, związany jest głównie z jedzeniem. Widać, że Olejnik nie chce podawać w sieci informacji, które mogłyby sugerować, co robi jego mama czy ogólnie, rodzice.

Wiemy natomiast, kim jest dziewczyna Olejnika. Kto to? Jego wybranka to Julka Olszewska, która również próbuje swoich sił w świecie influencerów. Na Instagramie znajdziecie ją pod nazwą orbitka19, a na YouTubie działa jako Julshi Vlog. Śledzicie jej poczynania w sieci? Dajcie znać!

 Martwiące jest natomiast to, że Olejnik i jego dziewczyna nie dodają już wspólnych zdjęć, a ostatni filmik nagrali razem jakieś 9 miesięcy temu. Ciekawe czy w ich związku pojawiły się burzowe chmury.

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Tomek Olejnik – własna federacja, czy jest jeszcze włodarzem?

Wiele szumu jest wokół tego, czy Royal Division to federacja Olejnika. Te domysły nie pojawiły się oczywiście bez przyczyny. Pięć miesięcy temu Tomek Olejnik ogłosił na swoim YouTubie, że został włodarzem Royal Division, a więc federacja częściowo do niego należy. 

Federacja Royal Division od początku źle wypadła na tle takich gigantów jak Fame MMA czy High League. Kontrowersje i skandale zaczęły się od tego, że Antek Królikowski zrezygnował z bycia włodarzem. Wszystko spowodowane było oskarżeniami, jakie pojawiły się po ogłoszeniu tego, że podczas gali zawalczą ze sobą podobizny Putina i Zełenskiego. Później zaczęto mówić o nieprofesjonalnych warunkach, braku sędziów oraz nieopłacaniu zawodników.

W sierpniu 2022 roku Tomek Olejnik potwierdził, że zakończył już swoją współpracę z Royal Division – federacja nie jest jego własnością, a on nie jest już włodarzem. Jak widać, Royal Division nie przyniosło Olejnikowi szczęścia, a wręcz przeciwnie. Olejnik mówi też, że był jedynie twarzą federacji, a nie osobą decyzyjna.

Olejnik nie poddaje się i nawet kiedy wszyscy stawiają go na straconej pozycji, ten wciąż zachowuje optymizm. Tomek uważa, że nie ma tego złego i nawet jeśli federacja Royal Division od początku budziła kontrowersje, to przynajmniej o nim mówiono. Uważacie, że Olejnik patrzy na świat przez różowe okulary? Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o jego przyszłej walce – czy ma szansę wygrać z Vandalem?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne