Strona głównaPoradyCo można kupić na dzień chłopaka za 5 zł? Liczy się gest

Co można kupić na dzień chłopaka za 5 zł? Liczy się gest

O dniu kobiet mówi się zawsze i wszędzie – dzień mężczyzny/chłopaka stoi w cieniu tego święta i my postanowiliśmy to zmienić! W tym artykule znajdziesz kilka pomysłów na super tanie prezenty na dzień chłopaka!

Co można kupić na dzień chłopaka za 5 zł? 

Znalezienie pomysłu na tani prezent wydaje się w czasach galopującej inflacji niemożliwe. Jednak dla nas sky is the limit – mimo że ceny wszystkich produktów wystrzeliły w kosmos, to my trzymaliśmy się przyziemnych pomysłów na prezent, na które nie potrzebujesz fortuny. Co można kupić na dzień chłopaka za 5 zł? Oto 5 propozycji za 5 zł!

  1. Co powiesz na kanapkę? Ale nie byle jaką – taką, która ma w sobie wszystko, co uwielbia obdarowywany przez Ciebie chłopak. Oczywiście w granicach rozsądku – kawioru lub drogiego sera na kanapkę do 5 zł nie położysz. Jednak kto by się nie cieszył z kanapki, nawet tej najzwyklejszej z serem i szynką? Jako że budżet mamy ograniczony, to kanapka zdaje się być super pomysłem. 
  2. Ulubiony batonik – inflacja boli, więc w cenie do 5 zł zmieszczą się maksymalnie 2 ulubione batoniki.
  3. Ulubione piwko – może i 5 zł nie starczy na jakąś kraftową perełkę, ale na pewno coś dobrego w tej cenie kupisz.
  4. Najtańszą z możliwych opcji jest list – napisz w nim coś od serca i podrzuć go chłopakowi, dla którego szukasz prezentu. Nie musi on mieć romantycznego wydźwięku – pusta kartka daje dużo możliwości. 
  5. Cała nadzieja w kawie! Do 16 października wszystkie kawki są w Maku za 5 zł. Jeśli masz go gdzieś w pobliżu, to rozważ wcześniejsze wygrzebanie się z łóżka i pójście po zastrzyk energii dla Twojego chłopaka. 

Obecnie 5 zł to naprawdę mało – kiedyś za tyle obkupilibyśmy się w sklepiku szkolnym w kilka gum kulek, batona, soczek i szyszkę. Niestety, inflacja nas ogranicza – mało kto może przebierać w ofertach prezentów na dzień chłopaka. W dodatku wypada on na koniec miesiąca, więc gorzej być nie mogło. Jednak liczy się gest! Nawet same życzenia powinny wywołać uśmiech na twarzy Twojego przyjaciela, chłopaka, taty, dziadka czy kogokolwiek innego, komu chcesz coś podarować. 

Zobacz: Jak zaskoczyć dziewczynę? Pomysły na udany prezent

Pomysły na prezent na dzień chłopaka do 10 zł

Już wiesz, co można kupić na dzień chłopaka za 5 zł. Jeśli żaden z powyższych pomysłów Ci się nie spodobał, to mamy jeszcze kilka propozycji prezentów, ale do 10 zł. Jest to raz tyle, co założyliśmy, ale myślimy, że nadal jest to akceptowalna cena. A nóż któraś z tych propozycji spodoba Ci się bardziej i postanowisz ograniczyć liczbę obdarowywanych chłopaków na rzecz tego jedynego?

  1. Pierwszy prezent na dzień chłopaka do 10 zł to… Długopis z miarką! Sam długopis kosztuje 3,99 zł, ale trzeba jeszcze zapłacić za przesyłkę. Jak obdarowywany chłopak będzie się przy Tobie wywyższał albo robił coś równie nieprzyjemnego, to zawsze będzie miał czym sprawdzić poziom swojego ego. I przy okazji będzie mógł zapisać w notatniku, czego nie warto mówić. Bardzo edukacyjny prezent!
  1. Drugim pomysłem na prezent na dzień chłopaka jest drapaczka do pleców. Praktyczna i tania – czego więcej chcieć?
  1. Naszą ostatnią propozycją prezentu na dzień chłopaka za 10 zł (no prawie) jest magnes. Taki ze zdjęciem, które sam/a możesz wybrać! Może macie jakąś wspólną fotę? Jeśli nie bardzo, to pomyśl o jakiejś gotowej grafice – może jakaś w stylu „Smacznej Kawusi” by mu się spodobała?

Budżet z jednej strony nas ogranicza, a z drugiej otwiera nieodkryte jak dotąd pokłady kreatywności. Pieniądze są ważne, ale czy najważniejsze? Mimo że frazes „pieniądze szczęścia nie dają” jest jak dla nas daleki od prawdy, to jednak nie są one najważniejsze. Powyższe pomysły na prezent dla chłopaka na pewno wywołają uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby. Kanapka, piwko, słodycz, kawa, magnes ze słynnym tekstem Kizo – kto by nie chciał dostać takiego upominku? 

Skoro już wiesz, co można kupić na dzień chłopaka za 5 zł lub 10 zł, to pozostaje Ci tylko przejść się po prezent albo zamówić go w Internecie. Koniecznie daj znać, czy zdecydowałeś/aś się na którąś z naszych propozycji – jeśli tak, napisz na którą!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne