Strona głównaOff-topicFajne nazwy na tik tok

Fajne nazwy na tik tok

Swój okres świetności przechodziło wiele aplikacji. We wspomnieniach mamy już mało używany Snapchat, czy Ask. Coraz rzadziej używamy Facebook’a. Najpopularniejszy stał się teraz Instagram, a tuż za nim Tik Tok. Co to za aplikacja?

Tik Tok to miejsce, w którym królują krótkie filmiki. Nie ma możliwości dodawania zdjęć, chyba że łącząc je razem, dobierając muzykę i modyfikując przejścia, uzyskamy filmik. Tik Tok to przede wszystkim dobra zabawa, śmieszne treści, karykaturalne przedstawienie pewnych zachowań, czy postaci, wracać wspomnieniami do dzieciństwa, które jak się okazuje w wielu aspektach, jest podobne do dzieciństwa wielu z nas (wspominane są sztampowe sytuacje w szkole, w domu, dawne gry i zabawy).

Oprócz tego, że Tik Tok ma najwięcej pozytywnych treści, pełni również formę terapii dla osób, które straciły bliską osobę. Niektórzy, dzieląc się z innymi użytkownikami Tik Tok’a swoim żalem, stratą, wspomnieniami, przynoszą sobie w ten sposób ulgę. Inni użytkownicy dzielą się swoimi przeżyciami, często są w tej samej sytuacji, okazują wsparcie i dają wiarę w lepsze jutro. Wiadome jest, że w sieci niestety nie uniknie się hejtu i takie filmiki posiadają też te komentarze o negatywnym zabarwieniu. Wiele Tik Tok’erów sądzi, że jeśli komuś pomaga taki sposób radzenia sobie ze stratą, czy problemem to jest to dobry sposób. Wszystko jest dobre, dopóki nie robi się krzywdy drugiemu człowiekowi. 

Tik Tok to nie tylko śmieszne, czy smutne treści. Możemy znaleźć również treści edukacyjne, sporo fajnych trików, szybkie przepisy na posiłki, fajne ćwiczenia, olśniewający make – up, czy dobrą fryzurę. Jeśli jakiegoś Tik Tok’ era uznasz za tego, którego poczynania chciałbyś śledzić na bieżąco, wcale nie musisz zapamiętywać jego nazwy. Wystarczy, że go zaobserwujesz, a Tik Tok będzie powiadamiał Cię o nowych filmikach tego użytkownika.

 

Fajne nazwy na Tik Tok’a

Co jeśli nie chcesz być tylko biernym użytkownikiem Tik Tok’a? Nie tylko lajkować, komentować poczynania innych? Co jeśli to ty chcesz zacząć aktywnie działać na Tik Tok’u?

Nie ma nic prostszego, jak po prostu założenie tam konta i spróbowania swoich sił. Ważne jest, abyś ustalił przekaz, który chcesz dawać swoim followersom. Jest to istotne, żeby użytkownicy kojarzyli Cię z konkretną tematyką. Takim sposobem zrzeszysz sobie grono osób, które zawsze będą chętnie Cię oglądali. Pozostaje jednak jedna bardzo ważna istotna kwestia – nazwa na Tik Tok’a. Z tym początkowo możesz mieć duży problem. Jednak przychodzimy do Ciebie z pomocą i podsuwamy Ci kilka wskazówek w tworzeniu fajnej nazwy na Tik Tok’a.

Jeśli chcesz, żeby Twoja nazwa na Tik Tok’a była zapamiętana, przede wszystkim musi być charakterystyczna i wyróżniająca się na tle innych. Ważna jest tutaj oryginalność. Jeśli chcesz zwiększyć dzięki Tik Tok’owi zasięgi na Twoich innych social mediach fajną nazwą będzie Twoja nazwa z Instagrama, czy innego portalu, na którym chcesz zyskać nowych odbiorców. Działa to również w odwrotną stronę. Jeśli Twój nick z Instagrama będzie pokrywał się z nazwą na Tik Tok’ to Twoi followersi w łatwiejszy sposób znajdą Cię na Tik Tok’u.

Jeżeli jednak pragniesz, by Twoja nazwa na Tik Tok’u w żaden sposób nie pokrywała się z Twoimi nazwami na innych portalach, to warto chwilę się zastanowić i pomyśleć, z czym chcemy, żeby było, kojarzona nasza fajna nazwa na Tik Tok’u.

Przykładowo, jeśli jeździsz konno i chcesz podzielić się tam głównie taką tematyką, możesz iść w stronę nazw takich jak: horsemaniak, horsemanship, konskadawkaenergii, konskiraj, podkowa, konskiogon. Możesz również połączyć swoje konto z nazwą konia, na którym jeździsz. Jeśli Twój koń ma na imię np. Rita to dobrą nazwą, byłoby – konrita.

Popuść wodze fantazji, uznaj to za zabawę, a gwarantujemy Ci, że znajdziesz tę fajną nazwę na Tik Tok’a. To nie takie trudne, jak Ci się wydaje.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne