Strona głównaOff-topicLech Dyblik - nie żyje? Żona, życie prywatne, filmy, córka, płyta, wiek,...

Lech Dyblik – nie żyje? Żona, życie prywatne, filmy, córka, płyta, wiek, wzrost

Lech Dyblik to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów, który grał w wielu polskich produkcjach znanych w całym kraju. Życie jednak go nie rozpieszczało i niejednokrotnie pojawiały się pytania dotyczące tego czy Lech Dyblik zmarł. W istocie, w życiu aktora następowały okresy, w których zmagał się z myślami samobójczymi. Czy jednak żyje? Jeśli tak, to jak wygląda jego obecna kariera oraz życie prywatne? Przekonajmy się. 

Artykuł w skrócie:

  • Lech Dyblik nie żyje, o tym jak inne portale plotkarskie pisały clickbaitowe tytuły o tym, że zmarł
  • Życie prywatne aktora, czyli alkoholizm, żona, córka, wiek
  • Jego życie muzyczne, czyli Lech Dyblik i jego płyta

Lech dyblik zmarł? Czy nie żyje?

Przeglądając internet możemy natknąć się na informacje, że Lech Dyblik zmarł oraz zapytania dotyczące tego kiedy zmarł Lech Dyblik. Pragniemy jednak uspokoić wszystkich, którzy zastanawiają się czy Lech Dyblik żyje. Aktor ma się dobrze, zaczął nowe, trzeźwe życie i ma jeszcze wiele planów w tym również filmowych. Skąd więc pojawiające się pytania dotyczące tego czy Lech Dyblik żyje oraz kiedy Lech Dyblik zmarł? P

o części wynika to z problemów osobistych i uzależnienia, z jakim się zmagał. W swoich wywiadach Lech Dyblik często porusza życie prywatne, nie boi się mówić o tym, że miewał myśli samobójcze. Na szczęście, nie zrealizował on swoich zamiarów. Co więcej, w obecnych czasach aktywnie walczy na rzecz osób w podobnej sytuacji, biorąc udział chociażby w kampanii “Żyję, nie piję”.

Lech Dyblik – żona 

Wymieniając ważne dla aktora osoby nie sposób nie wspomnieć o relacji jaką ma Lech Dyblik z żoną. Mężczyzna już od wielu lat pozostaje w udanym związku małżeńskim. Co więcej, Lech Dyblik z żoną doczekali się również trzech córek. To co warto zauważyć to fakt, że choć życie prywatne Leszka Dyblika było przepełnione nie tylko pracą przy coraz to nowszych produkcjach filmowych ale również imprezami, jego żona twardo stała przy nim starając się pomóc mu wyzwolić się ze szponów nałogu.

Jak widać udało jej się to i obecnie aktor radzi sobie naprawdę dobrze i mimo wieku nie powiedział jeszcze ostatniego słowa na wielkim i małym ekranie. 

Lech Dyblik, kiedy był młody 

Wiele osób zainteresowanych karierą aktora często poszukuje o nim informacji takich jak: Lech dyblik gdzie mieszka, płyta, córka, życie prywatne, wzrost, wiek, alkoholizm. Zanim jednak przejdziemy do tych kwestii warto wspomnieć o czasach, w których Lech Dyblik był młody i znajdował się u szczytu swojej kariery.

W młodości grał w wielu kultowych obecnie filmach, wśród których wymienić możemy między innymi „Ogniem i mieczem”, „Pierwsza miłość”, „Przedwiośnie”, „Londyńczycy”, „Zemsta”, „Wesele”, „Wiedźmin”, „Blondynka” czy “Świat według Kiepskich”. Urodził się 30 sierpnia 1956 r. w Złocieńcu. Posiada wykształcenie wyższe, ukończył bowiem PWST w Krakowie. Po ukończeniu studiów występował na deskach warszawskiego Teatru Narodowego. Pierwszym filmem w jego karierze była zaś „Noc poślubna w biały dzień” w reżyserii Jerzego Gruzy.

Lech Dyblik – życie prywatne, filmy, płyta, alkoholizm 

Przejdźmy jednak do tego, co najbardziej interesuje miłośników talentu Lecha Dyblika oraz tych, którzy interesują się jego losami po dziś dzień. W zapytaniach Google bardzo często pojawiają się pytania: Lech Dyblik gdzie mieszka, płyta, córka, życie prywatne, wzrost, wiek, alkoholizm. Sprawdźmy więc.

Jeśli chodzi o wzrost Lecha Dyblika jest on naprawdę imponujący – wynosi aż 192 centymetry. Jak wspominaliśmy aktor posiada nie jedną, lecz aż trzy córki, z którymi pozostaje w dobrych kontaktach. W ostatnich czasach podstawą jego kariery były nie tylko wyżej wspomniane filmy, ale również liczne seriale w tym serial komediowy “Świat według Kiepskich”. Aktor zmagał się z alkoholizmem, na szczęście udało mu się wygrać walkę z nałogiem i pozostaje trzeźwy od ponad 3 lat aktywnie biorąc udział w akcjach mających pomóc osobom uzależnionym. Na uwagę zasługuje również płyta Lecha Dyblika, na której znajdziemy między innymi piosenkę do filmu “Pod Mocnym Aniołem” Wojciecha Smarzowskiego.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne