Strona głównaRozrywkaMariusz Pudzianowski - żona, dzieci?

Mariusz Pudzianowski – żona, dzieci?

Jedyny dotychczas Polak okrzyknięty tytułem Najsilniejszego Człowieka Świata. O kim mowa? Mowa o Mariuszu Pudzianowskim, polskim strongmanie, rugbiście, a obecnie zawodniku mieszanych sztuk walki. “Pudzian”, bo taki jest jego pseudonim, urodził się 7 lutego 1977 roku w Białej Rawskiej. Jest synem Wojciecha Pudzianowskiego, znanego sztangisty. Karierę zaczął bardzo wcześnie, bo na etapie szkoły podstawowej. Pierwsze wystąpienia miały miejsca w wieku 16 lat. Od 1999 roku był Strongmanem. W 2000 roku został skazany na karę pozbawienia wolności za pobicie na 2,5 roku, jednak po roku i siedmiu miesiącach uzyskał warunkowe przedterminowe zwolnienie. Mariusz Pudzianowski ma wykształcenie wyższe magisterskie, w maju 2008 roku obronił licencjat w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Łodzi, a dwa lata później tytuł magistra w tejże szkole. Oprócz tego, jest właścicielem firmy transportowej Pudzianowski Transport, a także Domu Weselnego w Białej Rawskiej. 

Czy Mariusz Pudzianowski ma żonę?

O karierze Mariusza Pudzianowskiego znajdziemy wiele informacji. Niestety, w przypadku rodziny, a dokładnie o żonie Mariusza Pudzianowskiego i dzieciach Pudziana niewiele, a nawet wcale, ponieważ zawodnik nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Kiedy zapytano Pudzianowskiego o żonę, odpowiedział, że tą sferę zostawia dla siebie i nie chce się z nią dzielić publicznie. Na profilu instagramowym Pudzianowskiego pojawiło się zdjęcie Pudzianowskiego z żoną, które miałoby sugerować, że wziął ślub. Ale jak się okazało, była to stworzona grafika przez fana, która przedstawiała wykreowaną graficznie żonę Mariusza Pudzianowskiego. Zawodnikowi MMA spodobał się taki fanart i powiedział, że w skrzynce ma ich jeszcze wiele, a samą żonę Pudzianowski nazwał “Klarą”. 

W sieci pojawiła się informacja, że Mariusz Pudzianowski żony być może nie ma, ale na pewno nie jest singlem i ma swoją życiową partnerkę. Jednak fani na pewno się nie doczekają, by dowiedzieć się, kim ona jest, ponieważ były Strongman nie chce, aby ingerować w jego sprawy prywatne. Pozostaje jedynie spekulować, kto jest wybranką serca Mariusza Pudzianowskiego oraz czy zostanie ona również przyszłą żoną Pudzianowskiego. W takim razie, skoro jest kobieta w życiu Pudzianowskiego, to czy fani doczekają się potomka “Pudziana”? Tego nie wiadomo, jednak ostatnio rodzina Pudzianowskiego powiększyła się o nowego członka. Bratu Mariusza, Krystianowi Pudzianowskiemu urodziła się córka. Na Instagramie pojawiło się nawet zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego z dzieckiem. Wielu kibiców “Pudziana” zastanawiało się, czy Mariusz Pudzianowski ma dzieci? Jednak zawodnik rozwiał wątpliwości, podpisując zdjęcie i tytułując się wujkiem. Już wiadomo, że gale MMA ogląda Pudzianowski z dziećmi, a dokładnie ze swoją bratanicą, a uderzające podobieństwo do wujka mogło być bardzo mylące dla obserwatorów.  W Internecie można znaleźć wiele zdjęć Mariusza Pudzianowskiego z dziećmi. W 2006 roku Pudzianowski złożył wizytę w “Nasze Dzieci”, Fundacji przy Klinice Onkologii w Instytucie “Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Również w programie “Nasza Klasa”, prowadzonym przez dzieci, Mariusz Pudzianowski był gościem, w którym dzieci zadawały mu pytania te śmieszniejsze, ale nie zabrakło poważnych tematów.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie