Strona głównaRozrywkaMariusz Pudzianowski - żona, dzieci, brat, gdzie mieszka, majątek

Mariusz Pudzianowski – żona, dzieci, brat, gdzie mieszka, majątek

Jak to powiedział Mieszko Minkiewicz, Pudzian to taki Arnold Schwarzenegger z twarzą Jana Pawła II 😀 A tak na serio, to Pudziana przedstawiać chyba nikomu nie muszę. Jednak gdyby ktoś żył po kamieniem to: Mariusz Pudzianowski jest kilkukrotnym mistrzem w zawodach strongmanów (w Polsce i na świecie) oraz zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Jeśli chodzi o mniej znane profesje Pudziana, to sportowiec inwestuje w uprawę owoców i w maszyny rolnicze oraz ma firmę transportową. Czasem pokazuje w swoich social mediach, jak wyglądają zbiory wiśni czy borówek i jakich maszyn do nich używa – uwielbiam te relacje z sadów, dlatego jeśli jesteś ciekawy/wa, jak pięciokrotny Mistrz Świata Strongmanów zbiera owoce, to polecam obserwować jego fejsa. 

Fani zastanawiają się nad tym, kto wchodzi w skład rodziny Pudzianowskich. Mężczyzna mocno chroni swoje życie prywatne i przez to powstało już mnóstwo wątków na forach w stylu: Mariusz Pudzianowski żona i dzieci – kim są?, Mariusz Pudzianowski – żona, Czy Pudzian ma dzieci?, Mariusz Pudzianowski – ślub, Dlaczego Pudzian nie ma dzieci?, Czy Pudzian ma żonę? Mariusz Pudzianowski – związek, Rodzina Pudzianowskich – brat Pudziana... Mogłabym tak w nieskończoność, ale chyba wiadomo już, o co chodzi – wszyscy są ciekawi tego czy Pudzian ma żonę i dzieci. Postanowiłam przejrzeć wszystkie informacje dotyczące życia prywatnego Pudziana. Zebrałam je w poniższym artykule – zapraszam do lektury 🙂

młody pudzian
Młody Pudzian wyglądał konkretnie na tle swoich rówieśników!

Mariusz Pudzianowski, czyli legenda sportu i popkultury

Wszyscy uwielbiamy Pudziana – jest to jeden z głównych bohaterów naszych memów. Poza tym, że wielu z nas zna go ze śmiesznych wypowiedzi czy postów w social mediach, mężczyzna jest przede wszystkim legendą sportu. Mariusz Pudzianowski stał na podium już tyle razy, że wymienianie jego wszystkich osiągnięć zajęłoby mi wieki. Jego siła jest naprawdę imponująca – strongman zwala z nóg szybciej niż niejedna substancja niewiadomego pochodzenia. Na przykład Popka na gali KSW powalił w minutę i dwadzieścia sekund – serio. Fani Pudziana, którzy tę chwilę spędzili na toalecie albo przy lodówce byli bardzo rozczarowani, że ominął ich moment upadku Króla Albanii. W tym roku odbył się roast Pudziana, który prowadził Piotrek Szumowski – ja niestety jeszcze jestem przed seansem całego wydarzenia, ale jeśli Ty roast Pudziana już oglądałeś/aś to daj znać w komentarzu, jakie są Twoje odczucia – było śmiesznie czy raczej cringe’owo?

Mariusz Pudzianowski w więzieniu – o co chodzi? 

Tak, Pudzian siedział w więzieniu rok i siedem miesięcy. W jednym z wywiadów powiedział, że przed skazaniem wpadł w złe towarzystwo i tak to się właśnie potoczyło. Sytuacja miała miejsce już dawno temu, bo w 2000 roku. Pudzian oskarżony został za pobicie z kradzieżą, jednak został on później uniewinniony i w więzieniu spędził 10 miesięcy mniej. 

ciężka praca pudziana
Pudzian to tytan pracy, złoty człowiek. Od lat nauczony do ciężkiej pracy.

Rodzina Pudzianowskich 

Mariusz Pudzianowski – żona i dzieci, czyli temat na topie. Kto jest w rodzinie Pudzianowskich? Czy Pudzian ma dzieci? Kto jest bratem Pudziana, a kto jego rodzicami? Zacznijmy od rodziców. Otóż tata Mariusza Pudzianowskiego ma na imię Wojciech i również był w przeszłości związany ze sportem: mężczyzna był sztangistą i trenerem sportów siłowych. Mama Pudziana ma na imię Maria. Mężczyzna przyznaje, że nie był łatwym nastolatkiem i często ładował się w jakieś kłopoty, przez co mama często musiała go karać. Podejście Mariusza Pudzianowskiego do karania dzieci jest dość nie na czasie. Strongman mocno oberwał za jedną ze swoich wypowiedzi o wychowywaniu dzieci. Została ona usunięta z sieci, a Mariusz Pudzianowski nagrał później jej sprostowanie. Mężczyzna od lat wspiera wiele instytucji i fundacji, które mają pod opieką chore dzieci, dlatego nie wydaje mi się, że miał on złe intencje i że z premedytacją wyśmiał osoby zmagające się z ADHD, o których m.in. była mowa.

Mariusz Pudzianowski ślub

Mariusz Pudzianowski ślubu nie wziął – przynajmniej nic mi ani innym autorom artykułów internetowych na ten temat nie wiadomo. Kiedyś dla żartów wrzucił przerobione przez fana zdjęcie, na którym stoi z kobietą w sukni ślubnej. W poście nazwał ją Klara, pochwalił pomysłowość fanów i napisał, że grunt, że kobieta ma duże ręce, bo będzie robotna. Post Pudziana stał się oczywiście viralem i wypełnił memiarskie stronki.

Mariusz Pudzianowski – związek

Pudzian ma wiele fanek, które na forach czy grupkach systematycznie otwierają wątki pt. Mariusz Pudzianowski w związku? Od kiedy?, Mariusz Pudzianowski – żona i dzieci. Ma?, Mariusz Pudzianowski ma żonę? Jeśli chodzi o Mariusza Pudzianowskiego związek, to w tym temacie nie wiadomo właściwie nic. Strongman nie mówi o swoich relacjach romantycznych – nie wiemy więc, czy Mariusz Pudzianowski żonę/dziewczynę ma, czy nie.

Czy Pudzian ma dzieci?

Jak dla mnie pytania w stylu Dlaczego Pudzian nie ma dzieci?, na które natrafiłam w sieci, są już lekką przesadą. Jasne, interesuje nas życie prywatne naszych idoli – tak było, jest i będzie, bo jesteśmy tylko ludźmi. Jednak ja nie wyobrażam sobie pytać w Internecie, dlaczego obca mi osoba nie ma dzieci. To, dlaczego Pudzian nie ma dzieci, jest tylko i wyłącznie jego sprawą, możemy zastanawiać się, czy sportowiec ja w ogóle ma, czy nie, ale wchodzenie w tak intymne szczegóły z życia strongmana, moim zdaniem, są już jednym krokiem za daleko. Dlaczego? Bo kwestia posiadania dzieci może być dla kogoś drażliwym tematem – i tak x osób ciągle zadaje mu pytania o partnerkę, dzieci, braci i rodziców. Jest to z pewnością uciążliwe. Ludzie z różnych powodów nie mają dzieci – czasem nie mogą i jest to dla nich bardzo przykry temat, przez co lepiej jest po prostu nie zadawać pytań w stylu Kiedy dzieci? czy Dlaczego nie macie dzieci? Niektórzy po prostu nie chcą mieć dzieci i mówi się o tym w Polsce już na szczęście coraz częściej – nie każdy czuje taką potrzebę i nikt nie powinien się z tego musieć tłumaczyć. Pudzian nie ma dzieci, przynajmniej nigdy o nich nie wspominał, a to dlaczego ich nie ma, jest jego sprawą, o której może pogadać z bliską osobą, a nie z randomowym dziennikarzem czy fanem. Wiadomo, są osoby, które mówią o takim czymś w mediach i to też jest okej, bo wnosi nareszcie do Polski inne podejście do życia, jednak z takimi pytaniami zawsze trzeba być ostrożnym.

pudzian w kanale sportowym
Pudzian w kanale sportowym wspominał, że żony nie ma, jest kowalem swojego losu.

Brat Pudziana, czyli Pudzian Band

Mariusz Pudzianowski ma dwóch braci: Krystiania, który związany jest ze sportem i muzyką disco – polo oraz Dominika, o którym w mediach jest raczej cicho. Mariusz i Krystian założyli w 2005 roku zespół o super oryginalnej nazwie – Pudzian Band. Nagrali wspólnie np. Weekend Polaka, Tylko Tobie Dam, Dziewczyno z Gór, Dziewczyno jak wino. Mariusz Pudzianowski poza śpiewaniem umie również tańczyć i pokazał to milionom Polaków w programie Taniec z Gwiazdami w 2008 r. Strongman znów stanął na podium, bo w show zajął 2 miejsce. 

Mariusz Pudzianowski – majątek

Co może interesować ludzi poza życiem miłosnym Mariusza Pudzianowskiego? Majątek oczywiście – wiele osób lubi wiedzieć ile zarabiają jego idole. Mariusz Pudzianowski majętnym człowiekiem jest na pewno – ostatnio sporo zarobił na swoim roaście. Udział w walkach KSW również jest dobrze opłacany. Poza tym ma on firmę transportową oraz zajmuje się uprawą owoców na dużą skalę. Jak widać Pudzian działa na wielu obszarach i nie skupia się tylko na show – biznesie. Mężczyzna jest również biznesmenem, który prowadzi własne firmy, z których zysk czerpać będzie nawet jeśli jego (już całkiem długo trwające) 5 minut sławy się skończy.

Gdzie mieszka Pudzian?

Gdzie mieszka Pudzian? Otóż strongman mieszka w Białej Rawskiej. Jest to małe miasteczko położone między Warszawą i Łodzią. To, gdzie mieszka Pudzian jeszcze, nie jest znane – nie wiem, czy ma on więcej posiadłości, czy nie. Logika podpowiada, że z takim majątkiem na pewno, jednak możliwe, że traktuje on inne mieszkania (jeśli je ma) jako inwestycje, a nie jako swoje inne domy.

mariusz pudzianowski youtube
Często jego filmy na YouTube są podpisane, że były nakręcone w Białej Rawskiej, to właśnie tam mieszka Pudzian.

Pudzian mimo groźnego wyglądu wzbudza wiele sympatii – jego profil na fejsie śledzi aż 1 mln osób. Jest bohaterem wielu naszych memów, jednym z lepszych strongmanów na świecie oraz świetnym biznesmenem. Sportowiec nie dzieli się w sieci swoim życiem prywatnym, co dla wielu fanów jest źródłem utrapienia. Jednak nie jedna osoba publiczna musiała swoje rozstanie czy inne smutne wydarzenia przeżywać na oczach milionów Polek i Polaków, dlatego moim zdaniem odizolowanie swojego życia miłosnego od show – biznesu jest bardzo mądre. Możliwe, że Pudzian jest w związku, ale po prostu bardzo dobrze to ukrywa. Daj znać w komentarzu czy dowiedziałeś/aś się z artykułu jakiejś ciekawostki o Pudzianie i czy należysz do grona jego fanów 🙂

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne