Strona głównaRozrywkaRafał Zaorski - mistrz giełdy. Wiek, żona, wykształcenie

Rafał Zaorski – mistrz giełdy. Wiek, żona, wykształcenie

Rafał Zaorski wiek, wykształcenie, żona – to hasła pojawiające się w kontekście najsłynniejszego polskiego mistrza giełdy, a dla wielu osób również spekulanta, który gigantycznego majątku dorobił się korzystając z paniki na rynkach akcyjnych. Sama jego postać, chociaż często pojawia się publicznie, jest dość tajemnicza i niewiele informacji na jego temat znaleźć można w internecie.

Kim jest Rafał Zaorski?

Postaci Rafała Zaorskiego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto chociaż trochę interesuje się tradingiem, czyli obrotem akcjami i obligacjami. Sam siebie określa on również mianem spekulanta, ale tylko czasowego. W giełdzie interesuje go przede wszystkim zysk, co wiele osób mu zarzuca. Jednocześnie jako taki ma na koncie niewyobrażalne sukcesy, łącznie z milionowymi zyskami i niestety także milionowymi stratami. Są one jednak dla niego jedynie nauczką do dalszej pracy.

Chętnie dzieli się w internecie swoim klucze do sukcesu, między innymi pokazując wprost swój stan konta i mówiąc niedoświadczonym osobom, co zrobić, aby osiągnąć porównywalny do niego sukces na giełdzie. Tym właśnie różni się od wielu podobnych osób, zazdrośnie strzegących swoich sekretów. Oczywiście on także ma sporo do ukrycia, na przykład na hasło: Rafał Zaorski żona, nie znajduje się żadnych wyników wyszukiwania. Oficjalna wersja jest taka, że nie ma on żony.

Rafał Zaorski czasami nazywany bywa wręcz jednym z najmłodszych polskich milionerów. Do tej pory jednak tylko w niewielkim stopniu korzystał ze zgromadzonego przez siebie majątku, interesując się przede wszystkim pomnażaniem zysków. Warto wspomnieć, że pierwsze interesy zaczął prowadzić już po osiągnięciu pełnoletności. Pierwotnie były to firmy związane z komputerami i programowaniem. Obecnie jednak stuprocentowo skupia się na inwestowaniu.

Rafał Zaorski – żona  

Rafał Zaorski bardzo pilnuje swojego życia prywatnego. Jednak potwierdzone informacje wskazują, że nie ma on żony ani dzieci. Inwestor chroni ten obszar, dlatego prawda może być zupełnie inna.     

Rafał Zaorski – opinie    

Konkurenci go nie znoszą, ale osoby dopiero zaczynające interesować się giełdą, traktują jako guru. Z tego powodu postanowił on dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem tradingowym w ramach Jam Session Trading. Wiele swoich poczynań transmituje na żywo, w sesjach live. Pokazuje tam między innymi jak w kilka godzin z kwoty 35 tysięcy złotych wyciągnąć ponad milion czystego zysku. 

Rafał Zaorski wykształcenie    

Niewiele wiadomo na ten temat. Z pewnością Rafał Zaorski ma wykształcenie średnie, skończył bowiem technikum. Jednak hasło: “Rafał Zaorski wykształcenie wyższe” pozostaje bez odpowiedzi.

Rafał Zaorski – ile ma lat?

Kolejnym pytaniem, które bardzo interesuje internautów jest to: Rafał Zaorski ile ma lat? W jego oficjalnych wypowiedziach w wywiadach potwierdził on, że urodził się w 1978 roku. To dla wielu osób może być szok, bo inwestor wygląda na zdecydowanie młodszą osobę. Jednak to pozwoliło mu na ponad 20 już letnie doświadczenie na giełdzie i dorobienie się prawdziwej fortuny. Rafał Zaorski już w wieku 36 lat dorobił się na giełdzie pierwszych dużych pieniędzy.

Rafał Zaorski to bankrut?     

Raz po raz pokazują się opinie, że inwestor stracił wszystkie swoje środki. Media, szczególnie podsycane przez konkurentów, chętnie korzystają z nagłówków: Rafał Zaorski bankrut. Czy jest to prawda? Sam zainteresowany nie zaprzestaje swojej internetowej działalności i dalej pokazuje niedowiarkom sposoby na to, jak on wykorzystuje okazje do kupowania tanich akcji i sprzedawania ich drogo.

Rozwija się także cały czas w innych kierunkach, między innymi od kilku lat intensywnie inwestując w kryptowaluty i przygotowując wystąpienia na ten temat. Ma na koncie również publikacje, w których przekazuje osobom początkującym swoją wiedzę w zakresie tradingu. To bardzo wiele sukcesów na różnych polach. Z tego powodu Rafał Zaorski bankrutem z pewnością nie jest, a wręcz odwrotnie, ciągle poszukuje nowych możliwości inwestowania i powiększania swojego majątku. Warto podkreślić także, że często przekazuje spore kwoty ze swoich zysków na cele charytatywne.

Rafał Zaorski – Wikipedia    

Rafał Zaorski na Wikipedii nie ma na razie poświęconego sobie wpisu. Miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy publikację na jego temat. Fani czekają na Rafała Zaorskiego na Wikipedii, szukając odpowiedzi, między innymi na temat jego prywatnego życia.        

Poprzedni artykułCarsmile – opinie
Następny artykułGrecos – opinie
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie