Strona głównaRozrywkaRafał Zaorski - mistrz giełdy. Wiek, żona, wykształcenie

Rafał Zaorski – mistrz giełdy. Wiek, żona, wykształcenie

Rafał Zaorski wiek, wykształcenie, żona – to hasła pojawiające się w kontekście najsłynniejszego polskiego mistrza giełdy, a dla wielu osób również spekulanta, który gigantycznego majątku dorobił się korzystając z paniki na rynkach akcyjnych. Sama jego postać, chociaż często pojawia się publicznie, jest dość tajemnicza i niewiele informacji na jego temat znaleźć można w internecie.

Kim jest Rafał Zaorski? Wiek Rafała zaskakuje! Ile ma lat?

Postaci Rafała Zaorskiego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto chociaż trochę interesuje się tradingiem, czyli obrotem akcjami i obligacjami. Sam siebie określa on również mianem spekulanta, ale tylko czasowego. W giełdzie interesuje go przede wszystkim zysk, co wiele osób mu zarzuca. Jednocześnie jako taki ma na koncie niewyobrażalne sukcesy, łącznie z milionowymi zyskami i niestety także milionowymi stratami. Są one jednak dla niego jedynie nauczką do dalszej pracy.

Chętnie dzieli się w internecie swoim klucze do sukcesu, między innymi pokazując wprost swój stan konta i mówiąc niedoświadczonym osobom, co zrobić, aby osiągnąć porównywalny do niego sukces na giełdzie. Tym właśnie różni się od wielu podobnych osób, zazdrośnie strzegących swoich sekretów. Oczywiście on także ma sporo do ukrycia, na przykład na hasło: Rafał Zaorski żona, nie znajduje się żadnych wyników wyszukiwania. Oficjalna wersja jest taka, że nie ma on żony.

Rafał Zaorski czasami nazywany bywa wręcz jednym z najmłodszych polskich milionerów. Do tej pory jednak tylko w niewielkim stopniu korzystał ze zgromadzonego przez siebie majątku, interesując się przede wszystkim pomnażaniem zysków. Warto wspomnieć, że pierwsze interesy zaczął prowadzić już po osiągnięciu pełnoletności. Pierwotnie były to firmy związane z komputerami i programowaniem. Obecnie jednak stuprocentowo skupia się na inwestowaniu.

mistrz giełdy rafał zaorski zdjęcia

Rafał Zaorski – data urodzenia nie ma znaczenia. 

W jakim wieku jest Rafał Zaorski? Ta informacja, która dotyczy szczegółów jego życia (w przeciwieństwie do innych) jest akurat znana. Popularny w ostatnim czasie trader jest w wieku 44 lat. Można również wspomnieć, że jego znak zodiaku to waga. Wskazuje na to jego data urodzenia, którą jest 22 października. Przedsiębiorca już w młodym wieku miał smykałkę do prowadzenia biznesów. Rozpoczynał jako serwisant laptopów i komputerów, a także jako twórca stron internetowych. Zarobione w ten sposób pieniądze, inwestował na giełdzie. Pierwsze (większe) sukcesy finansowe Rafał Zaorski osiągnął w wieku 35 lat. Coraz więcej osób z zapartym tchem śledzi jego poczynania na giełdzie oraz w ramach posiadanej przez niego fundacji. Wielu z nich myśli, że jest to młody chłopak u progu swej kariery, są zdziwieni, gdy dowiadują się, że Rafał Zaorski urodził się w 1978. Fakt ten pokazuje, że wiek nie ma znaczenia w pogoni za marzeniami oraz w kwestii budowania biznesu i gromadzenia kapitału. Wielu z jego fanów chciałoby dowiedzieć się na jego temat jak najwięcej. Kwestia wieku stanowi jeden z aspektów, które są najczęściej wyszukiwane. Można zatem zastanowić się, z czego to wynika? Być może fakt ten spowodowany jest tym, że wielu ludzi lubi się porównywać, a także zastanawia się czy mają jeszcze czas na osiągnięcie tak spektakularnego sukcesu. Dodatkowo poszukując szczegółów z prywatnego życia, mamy pogląd na to jak duży wpływ ma czas spędzony na pogoń za szczęściem na życie prywatne. Rafał Zaorski niewiele zdradza na temat swojego życia osobistego. W udzielonych przez niego wywiadach, najczęściej można odnaleźć treści dotyczące jego wiedzy na temat giełdy oraz inwestowania. Ciekawostką jest jednak, że ochoczo dzieli się informacjami na temat swoich działań inwestycyjnych oraz tych na giełdzie. Na swoich mediach społecznościowych dzieli się również danymi na temat swoich finansów. Trzeba zatem zadowolić się informacją na temat jego daty urodzenia. Pokazuje to, że wiek nie ma znaczenia i nigdy nie jest za późno na sukces.

W dobre Internetu wiek nie ma znaczenia, można mieć 20 lat i dorobić się dużych pieniędzy. Idealnym przykładem jest Mark Zuckerberg, który w wieku 20 lat założył Facebooka.

Kolejny młody talent to Evan Spiegel, który w wieku 26 lat stał się multimilonerem, zakładając aplikację Snapchat. To już nie te czasy, kiedy fortunę człowiek zdobywał w wieku 40-50 lat, kiedy jego firma rozwinęła produkcję do odpowiedniej skali.

Rafał Zaorski – żona, ma żonę, dziewczynę?

Rafał Zaorski bardzo pilnuje swojego życia prywatnego. Jednak potwierdzone informacje wskazują, że nie ma on żony ani dzieci. Inwestor chroni ten obszar, dlatego prawda może być zupełnie inna. 

Czy Rafał Zaorski ma żonę? Jest to informacja pilnie przez niego strzeżona. Niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Wielu zastanawia się także, czy ma dziewczynę. Nic nie wiadomo również na temat, czy ma dzieci. Próżno jednak znaleźć jakąkolwiek odpowiedź bądź wzmiankę w tej kwestii. Bardzo mało jest także wiarygodnych stron, które powiedziałyby nieco więcej na temat jego życia. Z dostępnych danych możemy się dowiedzieć jedynie, że nie przepada za obecnym w ostatnim czasie stale rosnącym trendem, polegającym na coraz większej ilości szkoleniowców, którzy oferują liczne kursy obiecujące zostanie milionerami w krótkim czasie. Jest to również jeden z powodów dla których inwestor ochoczo dzieli się swoimi wynikami maklerskimi w sieci. Według Rafała Zaorskiego, działania te mogą przyczynić się do zainspirowania coraz większej ilości osób do walki o swoje marzenia, a także zainteresowania się giełdą i inwestowaniem na niej. Z niewielu dostępnych w sieci informacji na temat Rafała Zaorskiego, można dowiedzieć się również, że w młodości oprócz inwestowania i giełdy mocno interesował się informatyką. Stracił do niej jednak zapał w momencie, gdy próbował zbudować biznes z nią związany (było to jednak w młodym wieku, w tym momencie Rafał Zaorski jest właścicielem firm informatycznych). Pasją do inwestowania natomiast, zaraził go nauczyciel z technikum, do którego inwestor uczęszczał. Pierwszymi akcjami, w które Rafał Zaorski zainwestował jako młody chłopak była firma Polifarb Dębica, które sprzedał z 5 procentowym zyskiem. Zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczył natomiast, na zakup kolejnych akcji. Co ciekawe, nigdy nie krył się ze swoimi działaniami przed rodzicami. Rafał Zaorski długo walczył o swój giełdowy sukces. Nie zraził się nawet w 1997 roku, kiedy przyszło mu się zmierzyć z pierwszą, większą porażką, którą była utrata na giełdzie kwoty 100 tysięcy złotych. Trader porażkę tę przeżył mocno. Zaczął porównywać się z nazwiskami takimi jak Gates. Zaorski był przekonany że już nic spektakularnego w sferze biznesu go nie spotka. Informacje tego typu są szeroko dostępne w sieci, jednak te o rodzinie tradera pozostają niewiadome.

Rafał Zaorski – opinie    

Konkurenci go nie znoszą, ale osoby dopiero zaczynające interesować się giełdą, traktują jako guru. Z tego powodu postanowił on dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem tradingowym w ramach Jam Session Trading. Wiele swoich poczynań transmituje na żywo, w sesjach live. Pokazuje tam między innymi jak w kilka godzin z kwoty 35 tysięcy złotych wyciągnąć ponad milion czystego zysku. 

Rafał Zaorski wykształcenie    

Niewiele wiadomo na ten temat. Z pewnością Rafał Zaorski ma wykształcenie średnie, skończył bowiem technikum. Jednak hasło: “Rafał Zaorski wykształcenie wyższe” pozostaje bez odpowiedzi.

Rafał Zaorski – ile ma lat?

Kolejnym pytaniem, które bardzo interesuje internautów jest to: Rafał Zaorski ile ma lat? W jego oficjalnych wypowiedziach w wywiadach potwierdził on, że urodził się w 1978 roku. To dla wielu osób może być szok, bo inwestor wygląda na zdecydowanie młodszą osobę. Jednak to pozwoliło mu na ponad 20 już letnie doświadczenie na giełdzie i dorobienie się prawdziwej fortuny. Rafał Zaorski już w wieku 36 lat dorobił się na giełdzie pierwszych dużych pieniędzy.

Powyżej możemy zobaczyć przykładowy news, który pokazuje nam, że Rafał Zaorski zainwestował swoje pieniądze w nieruchomości. Zarobił w miesiąc 44 miliony złotych, więc mieszkanie za 23 miliony nie wydaję się dużym wydatkiem. Jeszcze raz pokazujemy, że i w Polsce można spełniać finansowe marzenia, nawet jeśli Twój wiek to 20, 40 czy 60 lat.

Rafał Zaorski to bankrut?     

Raz po raz pokazują się opinie, że inwestor stracił wszystkie swoje środki. Media, szczególnie podsycane przez konkurentów, chętnie korzystają z nagłówków: Rafał Zaorski bankrut. Czy jest to prawda? Sam zainteresowany nie zaprzestaje swojej internetowej działalności i dalej pokazuje niedowiarkom sposoby na to, jak on wykorzystuje okazje do kupowania tanich akcji i sprzedawania ich drogo.

Rozwija się także cały czas w innych kierunkach, między innymi od kilku lat intensywnie inwestując w kryptowaluty i przygotowując wystąpienia na ten temat. Ma na koncie również publikacje, w których przekazuje osobom początkującym swoją wiedzę w zakresie tradingu. To bardzo wiele sukcesów na różnych polach. Z tego powodu Rafał Zaorski bankrutem z pewnością nie jest, a wręcz odwrotnie, ciągle poszukuje nowych możliwości inwestowania i powiększania swojego majątku. Warto podkreślić także, że często przekazuje spore kwoty ze swoich zysków na cele charytatywne.

Rafał Zaorski vs XTB

logo XTB

Czym właściwie jest XTB? Skrót ten pochodzi od pełnej nazwy, która brzmi X-Trade Brokers. To polski dom maklerski. W 2018 roku jednak, Komisja Nadzoru Finansowego odkryła nieprawidłowości, które miały tam miejsce. Według nich, usługi tam oferowane odbywały się bez braku poszanowania interesów klientów. Konsekwencją tej kontroli, było nałożenie przez Komisję Nadzoru Finansowego kary, która wynosiła 9,9 miliona złotych. 

Kara ta została przez XTB zapłacona, jednak nie została wyrażona zgoda na wnioski wystawione przez Komisję Nadzoru Finansowego, które powstały w oparciu o postępowanie administracyjne. Dom maklerski XTB, w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym złożył wniosek o odwołanie. W przedstawionym przez siebie wniosku, wykazane zostały dane, które miały zaprzeczać oskarżeniom o działania XTB na niekorzyść interesów klientów. Ciekawym jednak jest, że Wojewódzki Sąd Administracyjny wniosek ten oddalił. XTB pozostało jednak nieugięte i swoją apelację skierowało do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Według Komisji Nadzoru Finansowego, dział maklerski XTB dopuścił się wykroczeń, które polegały na tym, że parametr odchylenia nie był pokazywany w sposób klarowny i uczciwy dla graczy. Miało to wpływ na zaburzenia w transakcjach co przyczyniało się również do gorszej sytuacji klientów XTB. Wykazane nieprawidłowości spotkały się z dużym oburzeniem wśród Trading Jam Session. Kulminacyjnym momentem było zorganizowanie przez nich manifestacji, które miały miejsce przed hotelem w którym odbywało się wydarzenie zorganizowane przez XTB. Domagali się oni oddania pieniędzy klientom. Ponadto, uczestnicy Trade Jam Session domagali się upublicznienia liczby osób, które poniosły straty, a także określenia skali strat z którymi musieli się oni zmierzyć. Trade Jam Session postulowali również o wypłatę odszkodowań dla wszystkich poszkodowanych wskutek nieczystej gry XTB pieniędzy. Ciekawą informacją jest również fakt, że wielu traderów może do dziś nie być świadomymi, że ich finansowe spadki były wynikiem nieczystej gry domu maklerskiego XTB.

Rafał Zaorski – Wikipedia    

Rafał Zaorski na Wikipedii nie ma na razie poświęconego sobie wpisu. Miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy publikację na jego temat. Fani czekają na Rafała Zaorskiego na Wikipedii, szukając odpowiedzi, między innymi na temat jego prywatnego życia.

W takim wieku kupił niedawno ponad 450 metrów kwadratowych w Warszawie, w budynku Złota 44. Z całą pewnością jest to dość ciekawy zakup, bo za mieszkanie zapłacił prawie 23 miliony złotych. Wiele osób wpisuje Rafał Zaorski i samochód. O dziwo, Rafał samochodu nie posiada. Nie ma nawet prawa jazdy – takie mówił na jednym z wywiadów. Jak widzisz, wiek nie ma znaczenia, trzeba ciężko pracować, uczyć się, analizować trendy, aby uzyskać rezultaty.

Nie ma (póki co) artykułu o Rafale Zaorskim na Wikipedii. Jednak dostępne w internecie publikacje na jego temat, dają obraz osoby niezwykle pracowitej oraz wytrwałej na drodze do osiągnięcia swoich celów i marzeń. Niewątpliwie, stanowi on również niezwykłą inspirację oraz wzór dla wielu innych traderów i graczy giełdowych. Z dostępnych na jego temat informacji, można również dowiedzieć się, że wszystko to, co osiągnął w życiu zawdzięcza tylko i wyłącznie ciężkiej pracy i wytrwałości. Pochodzi ze skromnego domu, wychowany został przez mamę i babcię. Rafał Zaorski nie kryje również faktu, że posiadanych pieniędzy nie wydaje w nieprzemyślany sposób. Jako małe dziecko, szukał różnych sposobów zarobku. Należało do nich między innymi sprzedawanie płyt CD (można już w tym momencie jego życia zauważyć dryg do inwestowania, kupował je w hurtowniach za kwotę jednej złotówki a sprzedawał za pięć złotych). W dorosłym życiu główną strategią poczynań Zaorskiego na giełdzie, jest gra na spadki. Sam zainteresowany przyznaje jednak, że wiele jego początkowych sukcesów było wynikiem bardziej szczęścia niż przemyślanych decyzji. Rafał Zaorski jest osobą upartą, czego również nie ukrywa. Być może jest to również jedna z cech, która w dużej mierze przyczyniła się do jego sukcesu. Przedsiębiorca dzieli się  również faktem, że wszystkie zarobione w drodze pieniądze przeznaczał na dalsze inwestowanie. Z trudem przychodziło mu również zakupienie rzeczy dla siebie, jak chociażby ubrania czy obuwie. Będąc w ciągłym pośpiechu i pogonią za sukcesem nie zdał sobie nawet sprawy z momentu, w którym stał się milionerem. Jednak tutaj znowu, jak w wielu wcześniejszych momentach swojego życia, posiadane przez siebie pieniądze przeznaczył na dalsze inwestowanie. W ten sposób założona została firma Etendard. Jest to przedsiębiorstwo informatyczne, którego początkowe usługi dotyczyły tworzenia stron internetowych, które następnie zostały przekształcone w platformy e-learningowe. Rafał Zaorski jest właścicielem wielu firm. Należy do niej również Krajowy Rejestr Adresów Pocztowych. Przedsiębiorca jest osobą z niezwykłą osobowością oraz ogromną odwagą. Nie boi się ryzyka. Może stanowić inspirację dla wielu.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne