Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Jerzy Urban nie żyje?

Czy to prawda że Jerzy Urban nie żyje?

W gronie polityków, satyryków i dziennikarzy nieustannie wrze, szczególnie na linii ich częstych konfrontacji. Z wielu takich dialogów wypływa więcej nieporozumień, niż pożytku. Szczególnie, kiedy padają najmocniejsze słowa, z wypowiedzeniem których warto byłoby się jednak wstrzymać – dla dobra ogółu. Ze względu na wiek często padają pytania o Jerzego Urbana – nie żyje, czy to prawda? Pytają regularnie internauci, czekając na tę jakże istotną informację. Zwłaszcza osoby w zaawansowanym wieku cieszą się zainteresowaniem swoich fanów i odbiorców. Jeśli chodzi o kwestię, że Jerzy Urban nie żyje – 2022 wciąż jest pod tym względem dla mężczyzny łaskawy.

UWAGA: Jerzy Urban nie żyje, umarł 03.10.2022

Skąd pytanie o Jerzego Urbana – nie żyje! 2022 to dziwny rok

Przekręcane i nadinterpretowane wypowiedzi rozmówców dziennikarza powodują spory rozdźwięk między spekulacjami a faktami. Warto jednak przytoczyć fakty – Jerzy Urban nie żyje, czy to prawda? Nie, chociaż jeszcze kilka lat temu w mediach głośno było o sprzeczce, podczas której z ust Leszka Millera padły słowa o tym, że chciałby dziennikarza zobaczyć w trumnie. Ta wypowiedź dla wielu była tak gorsząca, że na dobre pozwoliła zmienić zdanie o jednym z ówcześnie naczelnych polityków naszego kraju.

Chociaż lata lecą, to wciąż stwierdzenie, że Jerzy Urban nie żyje – w 2022 również – jest nieprawdziwe. Niemniej jednak człowiek ten jest już w wieku, w którym kłopoty zdrowotne nierzadko dają o sobie znać.

Jerzy Urban – wypadek z jego udziałem

W prasie pojawiły się swego czasu złośliwe komentarze, odnoszące się do postaci Jerzego Urbana i wypadku samochodowego z jego udziałem. Tak naprawdę jednak chodziło o dość niegroźną kolizję, w której nikt nie ucierpiał. Efektem było jedynie chwilowe zatamowanie ruchu na drodze. W korku w tym czasie miał nieszczęście stać Hoffmann, który nie szczęścił gorzkich słów, kiedy przez ów fakt miał się spóźnić na zebranie. Znacznie ważniejsze jest jednak, że pomimo tego Jerzemu Urbanowi w wypadku nic się nie stało. Pod tym względem mężczyzna nie dał więcej powodów do niepotrzebnych komentarzy kolegów i nie-kolegów ze świata polityki.

Czy Jerzy Urban choruje?

Zważywszy na wiek dziennikarza można przypuszczać, że Jerzego Urbana choroby  nie mogą ominąć. Jeśli spojrzeć pod tym kątem w media, w tym na portale plotkarskie, to można co nieco interesujących informacji wyciągnąć. W sieci i w telewizji oraz w mediach społecznościowych co i rusz pojawiają się spekulacje na temat przebytych chorób, mniejszych i większych dolegliwości oraz poważniejszych zabiegów i operacji, na jakie czeka w niedalekiej przyszłości mężczyzna.

Sam Jerzy Urban z chorób wymyślonych przez media oraz zazdrosną konkurencję zwyczajnie szydzi i to na łamach tych samych programów telewizyjnych i własnych kont społecznościowych. Po takim odzewie można się więc z całą mocą spodziewać, że Urbanowi nic poważnego nie grozi mimo upływu lat i powoli następującego podeszłego wieku. Umysł tego człowieka jednak wciąż jest ostry jak brzytwa, podobnie jak język, czego najbardziej i nieodmiennie obawia się konkurencja.

Podsumowując, jeśli chodzi o Jerzego Urbana, że nie żyje i czy to prawda, odpowiedź jest prosta – z dziennikarzem jest wszystko w porządku.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne