Strona głównaOff-topicPopek - wypadek, choroba, czy to prawda, że nie żyje?

Popek – wypadek, choroba, czy to prawda, że nie żyje?

Miłośnika znanego muzyka Popka z pewnością nie zdziwi fakt, że ciągle pojawiają się pogłoski o jego śmieci. Kontrowersyjny artysta swoim zachowaniem często podsuwa fanom myśli o własnej śmierci, chociażby za sprawą agresywnego sposobu bycia. Również informacje pod hasłem „Popek choroba” pojawiają się bardzo często.

Popek –  wypadek samochodowy?

Z czego znany jest Popek? Z jednej strony ze swojej muzyki, ale także , kontrowersyjnego zachowania oraz wyglądu. Specyficzny wygląd oraz zamiłowanie do różnego typu blizn- przeważnie na twarzy, to znaki szczególne Popka. Wypadek w jego przypadku jak najbardziej mógł mieć miejsce.  Wytatuowane gałki oczne, czy dosyć ostre wypowiedzi głównie pomagają mu zyskać miłośników żadnych wrażeń i kontrowersyjnych działań. Znany jest także jako zawodnik sztuk walki MMA oraz… tancerz, gdyż występował jako gwiazda w jednej z edycji polskiej wersji Tańca z Gwiazdami. Wywołało to skrajne emocje wśród telewidzów, jednak artysta doskonale odnalazł się w tym formacie telewizyjnym. Odpadł dopiero chwilę przed samym wielkim finałem, a jego tańce zyskały wiele pochlebnych opinii i wysokich not od jury.

Popek choroba – czy miała miejsce?

W amerykańskim internecie pojawily się informacje o śmierci mężczyzny, który zginął za sprawą pozłacania jąder. Oczywiście do artykułu było dołączone zdjęcie Popka. Choroba ta w jego przypadku nie miała miejsca, ale naturalnie wszystkie informacje były zmyślone. Nie przeszkodziło im to jednak, aby okrążyły cały świat – dotarła nawet do miejsc, gdzie Popek nigdy nie był popularny. Najprawdopodobniej twórcy tego newsa nawet nie wiedzieli kim jest ten artysta. Informacja o śmierci znanego ale i kontrowersyjnego muzyka Popka zalała internet. Nie jest to jednak prawda, ale zupełne kłamstwo. Skąd wobec tego wzięły się te dziwne plotki?

Popek nie żyje 2022

Czy Popek nie żyje? 2022 rok był rokiem wielu strat wielu cenionych ludzi. W wielu przypadkach Popek wzbudzał skrajne emocje, a co za tym stoi, informacja o jego śmierci mogła bulwersować, lub chociażby zaciekawić czytelników. W ten sposób fałszywe, niesprawdzone przez nikogo wiadomości wzbudzają zainteresowanie i przez to pozyskują tysiące fanów. Następnie twórcy takich stron na Facebooku zmieniają jej tytuł i sprzedają przedsiębiorcom zainteresowanym zakupem dużej ilości fanów. W ten sposób można poniekąd na skróty wejść w posiadanie fanpage posiadającego wielu obserwatorów i tym samym na przykład rozreklamować swoją usługę czy firmę wśród wielu widzów. Sam Facebook często walczy z takimi niemoralnymi zachowaniami, ale nie na wiele się to zdaje, bo nowe farmy fanów powstają jak grzyby po deszczu. Nic dziwnego- sposób jest być może okrutny i wyrachowany, ale bardzo skuteczny, chociaż ostatnio po zmianach algorytmów Facebooka, farmy fanów nie dają już aż tak wielkich możliwości dla biznesmenów i obecnie oszuści próbują często innych sposobów.

Drugim powodem często może być chęć ukradzenia danych osobowych wielu ludzi, którzy powodowani ciekawością wchodzą we frazy „Popek wypadek” i w ten sposób padają ofiarą oszustów. Kliknięcie na link może nawet spowodować włamanie na konto bankowe, a tym samym ogołocenie z oszczędności życia! Nie można do tego dopuścić, dlatego też lepiej nie klikać w żadne podejrzane linki, nawet z najbardziej sensacyjnymi doniesieniami o śmierci naszych ulubieńców. Zanim wpiszemy w wyszukiwarkę Popek nie żyje czy to prawda, upewnijmy się lepiej w wiarygodnych źródłach, które nie chcą oszukać swoich czytelników.

Źródło zdjęcia: POPEK MONSTER – DIRTY DIANA (MATHEO PRODUCTION) (YouTube)

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne