Strona głównaRozrywkaCzy to prawda, że Magda Gessler nie żyje?

Czy to prawda, że Magda Gessler nie żyje?

W Internecie można znaleźć szereg ważnych informacji, są też jednak takie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Jakiś czas temu pojawił się fake news, po którym społeczeństwo zaczęło się zastanawiać, czy to prawda, że Magda Gessler nie żyje? Prawdą jest, że ma się dobrze, nie brała udziału w żadnym wypadku, jest cała i zdrowa. Całkowicie niepoważne jest żartowanie z takich kwestii, wygląda na to, że w tym przypadku chodziło wyłącznie o zwrócenie uwagi na chwytliwy tytuł. Są jednak pewne zasady, których choćby ze względu na szacunek do innych nie powinno się przekraczać. Ale niestety, tak wyglądają niektóre współczesne media, nie ważne, co publikują, ważne aby wzbudzić sensację. Tak też było w tym przypadku, dlatego odpowiedź na pytanie, czy to prawda, że Magda Gessler nie żyje jest przecząca. Znanej restauratorce nic nie jest, nie wiadomo jeszcze, czy taka informacja miała uderzyć w nią samą, czy też po prostu zaciekawić czytelników. Trudno się do tego jednoznacznie odnieść, każdy zapewne ma w myślach swoją wersję tego wydarzenia.

Czy to prawda, że Magda Gessler nie żyje? Walka z fake newsami

Podobne fałszywe informacje dotyczyły również innych gwiazd, celebrytów. Mimo nieprawdy przeczytanie takiej nowiny nie jest niczym przyjemnym. Podobnie było prawdopodobnie z samą zainteresowaną, Magdą Gessler. Czasami cena popularności jest bardzo wysoka, o czym przekonało się wielu znanych ludzi. Z czego znana jest Magda Gessler? To przede wszystkim osobowość telewizyjna i właścicielka kilkunastu restauracji. W wolnych chwilach maluje obrazy i pisze felietony – te dwa ostatnie fakty wielu osobom były wcześniej nieznane. Magda Gessler jest rozpoznawalną osobą, a głównym jej atutem jest burza blond loków. Od 6 marca 2010 roku prowadzi jeden z czołowych programów stacji TVN – „Kuchenne rewolucje”. Widzowie poznali ją tam z surowej strony, nie przebiera w środkach, aby uratować chylące się ku upadkowi polskie restauracje. Jest bardzo stanowcza i jasno mówi, co jej się nie podoba, raczej nie przebiera w słowach. Pełni również rolę jurora w programie „Master Chef”, jest tam w swoim żywiole. Uczestnicy zazwyczaj uznają ją za najbardziej surową, jest w tym dużo prawdy. W trakcie swojej kariery zawodowej zdobyła wiele nagród, w tym Wiktora i 5 Telekamer – w ten sposób widzowie wyrazili dla niej swoje uznanie. 

Magda Gessler nie żyje – 2022

Początek tego roku jest dla nas wszystkich dość trudny, dlatego przyzwyczajeni już nieco do złych informacji, wyłapano jeszcze jedną. Kilka nagłówków brzmiało „Magda Gessler nie żyje 2022”. U wielu ludzi wywołało to niemałą konsternację i natłok myśli. Każdy zaczął się zastanawiać, co takiego się wydarzyło? Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że okazało się to nieprawdą. Smuci jednak fakt, że komukolwiek przyszło do głowy, aby zwiększać zainteresowanie swoimi artykułami kosztem innych ludzi. Magda Gessler nie odniosła się do tej sprawy, jednak można się tylko domyślać, że nie było to nic miłego. Tak naprawdę nie wiadomo, czy kobieta zgłosiła tę sprawę do organów ścigania, ale jeśli tak się stało, to jest to jak najbardziej uzasadnione. Magda Gessler nie żyje – 2022 rok obfitował w podobne informacje dotyczące różnych celebrytów. Jednak opinia publiczna jest zgodna co do tego, że takie fake newsy nie są odpowiednie. Warto wspomnieć, że otwierając taki lub podobny link można nieświadomie pobrać wirusa, który powoduje okradania kont bankowych. Niestety, tak się kończy nieuwaga ludzi, którzy w emocjach otwierają linki z podejrzanych stron.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne