Strona głównaOff-topicCzy to prawda, Teresa Lipowska nie żyje?

Czy to prawda, Teresa Lipowska nie żyje?

Miłośnicy znanych telenowel z pewnością śledzą wszystkie najnowsze informacje na temat swoich ulubionych postaci, a tym samym aktorów, którzy w owych serialach grają. Jedna z najbardziej popularnych aktorek starszego pokolenia jest przesympatyczna Teresa Lipowska, która odgrywa rolę seniorki rodu w serialu M jak Miłość. Telenowela jest jedną z najdłużej emitowanych w polskiej telewizji, dlatego też nic dziwnego że ludzie zastanawiają się kiedy obsada ulegnie zmianie. Czy starsza aktorka nie powinna zrobić sobie przerwy od pracy i iść na emeryturę lub dłuższy urlop? Ostatnio pojawiły się również okrutne newsy internetowe, które sugerują jakoby Lipowska… umarła. Czy to prawda? Oczywiście nie, aktorka cieszy się dobrym zdrowiem, na miarę swojego wieku. Jednak dalej mnóstwo osób wpisuje do wyszukiwarki – czy to prawda że Teresa Lipowska nie żyje?

Aktorka oczywiście żyje, ale jak ogłasza wiele gazet w ostatnim czasie, nie tryska energia tak jak wcześniej. Jak sama aktorka twierdzi, coraz częściej nawiedzają ja czarne myśli i ma duży problem, aby wstać rano z łóżka i zająć się codziennymi obowiązkami.

Teresie Lipowskiej choroba nie straszna

Jak się okazuje, problemy Teresy Lipowskiej nie są podyktowane choroba, ale nieustannym zmartwieniem o losy najbliższych oraz samotnością. Niedawno aktorka wróciła z sanatorium, gdzie próbowała podreperować zdrowie, natomiast pandemia bardzo dała jej się we znaki. Czy to prawda, że fraza w wyszukiwarce Teresa Lipowska choroba ma jednak rację bytu? Na szczęście nie, jeśli bierzemy pod uwagę wyłącznie choroby ciała. Aktorka wielokrotnie narzeka, że trapi ją wielką tęsknota za zmarłym mężem i obecność dzieci nie zawsze przynosi ukojenie. Na szczęście nie musimy się zastanawiać czy Teresa Lipowska nie żyje czy to prawda, trzymamy kciuki aby żyła jak najdłużej.

Aktorka zdecydowanie stara się trzymać jak najdalej od wszelkich wypadków i incydentów drogowych, więc fraza Teresa Lipowska wypadek również nie będzie aktualna w jej przypadku. Cały czas możemy oglądać artystkę w serialu M jak Miłość. Jak podkreśla, nie zamierza rezygnować z pracy, poniewaz daje jej to duże poczucie bezpieczeństwa, wie że jest potrzebna społeczeństwu.

Od pewnego czasu niestety na stronach internetowych możemy zaobserwować kłamliwe artykuły na temat śmierci pani Teresy. Wiele osób może nabrać się na ich fałszywa ale przekonująca treść i po kliknięciu ściągnąć na swój sprzęt złośliwego wirusa. Czy to bardzo niebezpieczne? Tak, ponieważ w ten sposób złodziej może włamać się na konto i pozbawić nas wszystkich zgromadzonych tam pieniędzy.

Teresa Lipowska nie żyje – 2022

Aktorzy, którzy razem z Lipowska grają w serialu, w niewybrednych słowach skomentowali okrucieństwo tego typu informacji i fałszywych artykułów, mających na celu kradzież danych naiwnych użytkowników internetu. Niektórzy zapowiedzieli skierowanie pozwu na drogę prawna, jeszcze inni chcą po prostu „znaleźć” winnych i samodzielnie wymierzyć karę. Teresa Lipowska nie komentowała tych rewelacji, jednak z pewnością nie były to dla niej miłe informacje. Nikt przecież nie ma ochoty czytać o własnej śmierci, chociaż przecież każdy się jej prędzej czy później spodziewa. Życzymy starszej artystce jeszcze długich lat spędzonych w zdrowiu i wśród kochających krewnych oraz oczywiście braku szkalujących fake newsów.

Zobacz:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne