Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Wojciech Glanc nie żyje?

Czy to prawda że Wojciech Glanc nie żyje?

Wiele się mówi w obecnych czasach o proroctwach, widzeniach oraz przepowiedniach tego, co jeszcze może się wydarzyć w roku 2022. Dla wszystkich jednakowo ostatnie lata uważane są za trudne i naprawdę ciężkie. W sieci pojawiają się też pytania o to, czy Wojciech Glanc nie żyje – 2022 rok jest dla wielu tak straszny, że takie pytania powoli przestają dziwić. Tymczasem jasnowidz czuje się dobrze, chyba, że mowa tu o samopoczuciu duchowym. W tej kwestii może nie być najlepiej, jeśli wziąć pod uwagę wizje, jakie mężczyzna ostatnimi czasy miewa.

Szczególnie w przypadku jasnowidzów zastanawiają osobiste kwestie losowe, np. czy Wojciech Glanc wypadki z własnym udziałem też jest w stanie przewidzieć, czy może jest to kwestia niemożliwa, bo osoba taka ma wizje dotyczące jedynie kraju czy świata.

Wojciech Glanc – wypadki, które można przewidzieć?

Jeśli chodzi o Wojciecha Glanca i wypadki, nigdzie w sieci ani w wywiadach ani w nagraniach nie ma najmniejszej wzmianki o takich wydarzeniach z udziałem mężczyzny. Jednak Wojciech Glanc wypadki widzi – i to często oraz w dużych ilościach. Szczególnie są one bolesne, że dotyczą niedalekiej przyszłości i ogromnej katastrofy, która ma nadejść. Co więcej, efektem ma być wiele innych szkód, tragedii ludzkich oraz śmierci, na które nikt nie zasłużył. Co ciekawe, jasnowidz przewiduje również wypadek głowy naszego państwa, ponieważ w swoich wizjach widzi prezydenta oraz jego pomocnika w kołnierzach ortopedycznych. Nic więcej ani nic dokładniej mężczyzna nie był w stanie powiedzieć o tym, co zobaczył.

wojciech glanc na youtube
Jak widzimy filmy dodawane są na bieżąco.

Wojciech Glanc – nie żyje w 2022?

Najwięcej emocji zawsze budzą wpisy oraz filmiki związane z przepowiadaniem daty czyjejś śmierci.  Jeśli chodzi o zapytania w stylu: Wojciech Glanc nie żyje, czy to prawda? Odpowiedź jest jedna: na szczęście dla nas wszystkich stwierdzenie to nie jest prawdą. Wiele jednak mówi w swoich nagraniach o śmieci innych, przede wszystkim zaś bardzo ważnych dzisiaj postaci na politycznej scenie tego świata. Między innymi widział Wojciech Glanc chorobę Putina, teraz przepowiada jego rychłą śmierć. Jeśli połączyć to z ostatnimi doniesieniami o schorzeniach naczelnika Rosji, możemy spodziewać się w niedługim czasie różnych wieści.

Wojciech Glanc – choruje czy nie?

Wielu fanów zastanawia się, czy Wojciech Glanc choruje, czy może jest w stanie przewidzieć swoje złe samopoczucie odpowiednio wcześniej i zabezpieczyć się na przyszłość, na przykład zakładając cieplejsze ubranie  lub zostając w domu. Obecnie Wojciech Glanc nie choruje, nie ma też wzmianek o jakichkolwiek planowanych przez niego zabiegach medycznych.

Swego czasu jednak wiele się mówiło o zdrowiu psychicznych mężczyzny. W pewnym momencie zaczął publicznie grozić popełnieniem w ten sposób samobójstwa. Do niczego całe szczęście nie doszło, jednak Glanc trafił ze swojego mieszkania prosto do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Z tego wydarzenia zrobiła się ogromna afera o zasięgu ogólnokrajowym. Dopiero później mężczyzna mógł się wytłumaczyć, że nagranie miało być jedynie rodzaje performance, a nie faktyczną groźbą. Co więcej, umieszczenie go w zakładzie psychiatrycznym było według niego absolutnie bezpodstawne.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne