Strona głównaSerialeC'mon C'mon - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

C’mon C’mon – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Jeśli marzysz o otulającym, pełnym ciepła seansie to C’mon C’mon sprawdzi się idealnie w roli takiego kocyka. Mike Mills nawiązuje w nim do najprostszych prawd o życiu. Wiele z nich to oczywistości, które mogłyby całkowicie zrujnować ten film – mogłyby, ale tego nie zrobiły. 

C’mon C’mon, czyli darmowa sesja psychoedukacji 

C’mon C’mon traktuje o relacji dziecka z dorosłymi – mamą i jej bratem, który w wyniku zawirowań życiowych siostry, przejmuje opiekę nad chłopcem. Jesse, grany przez Woody’ego Normana, uczy swojego tymczasowego rodzica, wujka Johnny’ego (w którego rolę wcielił się wybitny Joaquin Phoenix) funkcjonowania w relacjach. 

Nas, dorosłych trzyma za gardło masa ograniczeń – wiara w nieomylność własnego zdania, komplikowanie prostych spraw, problemy w wyrażaniu emocji czy uciekanie od wyrażania swoich prawdziwych myśli i pragnień. Tłem filmu jest relacja rodzeństwa, które przez te właśnie ograniczenia, oddaliło się od siebie po utracie ich jedynego spoiwa – matki, która dla każdego z nich była inną osobą. C’mon C’mon ukazuje również wizje przyszłości setek dzieci z całego kraju, z którymi Johnny przeprowadza w ramach pracy wywiady. Mimo że nie wszystkie z nich wróżą nam, ludziom i naszej planecie świetlaną przyszłość, to film ten w połączeniu z zawiłościami relacji nie przytłacza. Mike Mills niemalże głaszcze nas po głowie swoim czarno – białym obrazem, który zderza tradycyjne, proste prawdy o życiu z przyszłością, czyli dziećmi. 

recenzja na filmweb
Filmweb zachęca do obejrzenia!

C’mon C’mon – gdzie obejrzeć cały film?

Minęło już prawie pół roku od premiery filmu C’mon C’mon w Polsce, dlatego nie obejrzysz go już raczej na dużym ekranie w sali kinowej. Ludzie wyszukują w Internecie: „Gdzie obejrzeć za darmo cały film online – torrenty, CDA?”,  „Cały film C’mon C’mon, gdzie obejrzeć za darmo online?”,  „C’mon C’mon – gdzie obejrzeć za darmo? Na CDA nie ma”.

Nie wszyscy mamy możliwość co tydzień chodzić do kina, jednak oglądanie filmów, które zostały wypuszczone do kin i na płatne platformy streamingowe, na nielegalnych stronach za darmo – nie jest fair. Jest to przecież swego rodzaju kradzieżą – film jest projektem, do którego zrealizowania potrzebna była masa osób i pieniędzy. Rozprzestrzenienie go w sieci bez posiadania do niego praw jest przestępstwem. Twórcy filmów, tak samo jak my wszyscy, chcą być za swoją pracę uczciwie wynagradzani. Wykupienie dostępu do filmu czy to poprzez abonament do Netflixa, HBO MAX czy w formie jednorazowej zapłaty za dany tytuł, na VOD czy Chili, nie jest super obciążające finansowo, zwłaszcza jeśli podzielisz koszta na osoby, które będą go z Tobą oglądać. Czasem zamiast pizzy i butelki wina lepiej jest uczciwie wykupić dostęp do filmu – oczywiście seans w ich towarzystwie jest dużo przyjemniejszy, ale jeśli i Tobie portfel czyszczą poinflacyjne ceny, to pieniądze lepiej przeznacz na legalną kulturę.

C’mon C’mon- za darmo? Torrenty to zły wybór

Tak, torrenty i CDA to zły wybór – ta kwestia już za nami. Mało które głośne filmy można obejrzeć gdzieś etycznie za darmo. Jednym ze źródeł, które uchodzi już trochę za przeżytek, ale które dla starszego pokolenia jest tym, czym dla nas są smartfony, jest telewizja. C’mon C’mon kiedy w TV? Starsze osoby często zastanawiają się, kiedy w TV, będzie film, na który czekają. W mniejszych miejscowościach przeważnie nie ma kin, a wykluczenie komunikacyjne, które utrudnia dojazd do najbliższej miejscowości z salą kinową, jest w Polsce normą. Nie wszyscy mamy luksus oglądania większości filmów na dużym ekranie, a wiele starszych ludzi z obsługą laptopów stoi na bakier. Wtedy pozostaje im jedynie wypatrywać w programie, kiedy w TV pojawi się film, który mają ochotę obejrzeć. Możliwe, że w najbliższym czasie C’mon C’mon będzie puszczane na Canal+, jednak nie jest to potwierdzona informacja. 

C’mon C’mon – online. Czy jest na Netflixie?

Kiedy szukamy filmów online z legalnych źródeł, najczęściej wpisujemy w Google „Kiedy na Netflixie?” – jest to najpopularniejsza platforma z filmami i serialami na świecie. Fajnie jak pojawiają się na niej tytuły, na które czekamy – nie musimy wtedy za nie dodatkowo płacić w kinie czy na innej stronie. C’mon C’mon – kiedy na Netflixie? Tę kwestię poruszymy w dalszej części artykułu. 

C’mon C’mon – kiedy na Netflixie?

Niestety, C’mon C’mon nie obejrzysz na Netflixie. Jednak z racji tego, że film miał swoją premierę już jakiś czas temu, to znajdziesz go na wielu innych portalach, do których możesz wykupić jednorazowy dostęp za ok 15 zł. Jest to całkiem okazyjna cena – na pewno niższa od jednego biletu do kina. Zrzucając się ze znajomymi, możesz go obejrzeć niemal za darmo. C’mon C’mon znajdziesz na: Vod, Player, Nowe Horyzonty Wypożczalnia czy Premiery Canal+.

C’mon C’mon – opinie

Ciężko jest wystawić negatywną opinię tak otulającej produkcji. Oczywiście, dla wielu będzie to zbyt banalny film, który nie spełni ich oczekiwań. Jednak w większości opinii jest to przyjemna uczta wizualna i intelektualna. Piękne, czarno – białe kadry z Nowego Jorku czy Los Angeles w połączeniu ze świetnie napisanymi postaciami (w które wcielili się znakomici aktorzy) tworzą wzruszającą historię, która mimo wagi podejmowanych zagadnień – nie przytłacza. 

Czekamy na Twoją opinię C’mon C’mon – podziel się nią w komentarzu! 

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne