Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Tomasz Komenda nie żyje?

Czy to prawda że Tomasz Komenda nie żyje?

Bardzo słynna nawet na świecie sprawa Tomasza Komendy odbijała się przez długie miesiące echem w mediach – również zagranicznych. Sprawa była tak nagłośniona, że w toku postępowania i procesu sądowego prawie 90% Polaków znało tę historię. Tym więcej emocji wzbudzały pojawiające się co jakiś czas w sieci nagłówki, że Tomasz Komenda nie żyje. Czy to prawda, łatwo się przekonać, zaglądając na więcej, niż jedną stronę internetową, szukającą taniej sensacji.

Trudno również doszukać się dzisiaj sensu w informacji, że Tomasz Komenda nie żyje – 2022 rok jest dla tego człowieka znacznie lepszy pod każdym względem niż poprzednie. Szczególnie te omawiane z perspektywy niesłusznie wydanego wyroku sądu.

Postać Tomasza Komendy – wypadek i choroba to również bzdury?

Echo skandalu z udziałem sądu i postaci Komendy cichnie. Niektórzy złośliwi mówili w kontekście Tomasza Komendy o wypadku, nie do końca wierząc w niewinność i niesłuszny wyrok. Można by się również spodziewać po Tomaszu Komendzie choroby –  wszystkie lata z zasądzonego wyroku 25 lat pozbawienia wolności, spędzonych w więziennej celi, mogły odcisnąć na tym człowieku takie piętno. Jak jednak później się okazało, mężczyzna nie załamał się. Co więcej, jego przypadek stał się temat szeroko dyskutowanym nie tylko w mediach, ale przede wszystkim w świecie kultury. Do tego stopnia, że historia skazanego niesłusznie człowieka stała się podstawą do napisania scenariusza filmowego i nakręcenia dobrego filmu sensacyjnego.

Skąd pogłoski, że Tomasz Komenda nie żyje? Czy to prawda i komu wierzyć?

Najpewniej informacje o tym, że mógłby Tomasz Komenda wypadek mieć w ostatnim czasie służą temu, by znów wyciągnąć na światło dzienne historię, która ostatecznie znalazła szczęśliwe zakończenie, a wolność zupełnie niewinnie skazanej osobie. Sprawa jednak była na tyle głośna, a część ludzi z pewnością nadal nie dowierza przedstawionym dowodom, że informacje o Tomaszu Komendzie – chorobie, pogrzebie, ślubie czy czymkolwiek innym będzie się co jakiś czas pojawiać w prasie brukowej.

Jeśli chodzi o to, czy Tomasz Komenda nie żyje – 2022 rok jest dla niego dość spokojny, jeśli chodzi o sprawy sądowe. Podczas premiery filmu nakręconego na podstawie jego własnej historii oświadczył się swojej ówczesnej ciężarnej partnerce, która to przyjęła oświadczyny. Informacje o Tomaszu Komendzie i wypadku mogą brać się również z zawiści – mężczyzna ostatecznie za osiemnaście lat niesłusznej odsiadki za gwałt i morderstwo otrzymał prawie 13 milionów złotych.

Tomasz Komenda – choroba z miłości?

Po latach temat mężczyzny powrócił jak bumerang, chociaż z zupełnie innej przyczyny. Na światło dzienne wyszedł fakt, że mimo najszczerszych chęci oraz wspólnie wychowywanego syna, para się rozstała. PO latach dopiero wychodzą kolejne fakty na temat tego, czy Tomasz Komenda nie żyje – w 2022 wiemy już, że ze względu na prześladowania w więzieniu i katowanie przez samych policjantów aż trzykrotnie próbował popełnić samobójstwo. Na szczęście bez skutku, dzięki czemu dzisiaj możemy nadal obserwować losy tej postaci. Panu Tomaszowi oczywiście życzymy wszystkiego dobrego i ostatecznego uspokojenia swoich prywatnych spraw oraz osiągnięcia zapewne upragnionego spokoju.

Zobacz również:

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne