Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Katarzyna Dowbor nie żyje?

Czy to prawda że Katarzyna Dowbor nie żyje?

Coraz częściej w sieci możemy znaleźć informacje o niespodziewanych zgonach osób publicznych, celebrytów, aktorów, piosenkarzy czy działaczy. Niedawno podobna kwestia nie ominęła popularnej prowadzącej jeden z najchętniej oglądanych programów w telewizji publicznej. Mowa tu oczywiście o niezrównanej Katarzynie Dowbor, która od lat spełnia marzenia  niezamożnych osób o posiadaniu własnych czterech ścian, które by się nie waliły na głowę. Zapewne to ze względu na jej popularność pojawiły się niedawno wpisy, że Katarzyna Dowbor nie żyje. Czy to prawda, można łatwo zweryfikować.

Bywa również, że szybko podawane informacje, które trafiają w błyskawiczny tempie, są nieprawidłowo interpretowane przez serwisy plotkarskie – czy to celowo, czy jedynie przez przypadek, można osądzić we własnym zakresie. W stosunku do popularnych i lubianych postaci telewizji dość powszechnie spotyka się wzmianki o nieprawdziwych wydarzeniach, jak choćby o tym, że wspomniana postać miała nieprzyjemne zdarzenie – Katarzyna Dowbor – wypadek np. samochodowy czy na planie kręconego programu. Na szczęście takie historie w przeważającej części przypadków okazują się być nieprawdziwe.

Katarzyna Dowbor nie żyje – 2022 to kiepski rok dla programów telewizyjnych

Nie tak dawno do mediów trafiła smutna wiadomość o nagłej śmierci jednego z prowadzących program Złomowisko PL. Niedługo potem pojawiły się pogłoski o tym że  Katarzyna Dowbor nie żyje – w 2022 takie wiadomości, chociaż oczywiście bardzo smucą, dziwią coraz mniej. Zwykle trzeba przejrzeć całą masę lokalnych wiadomości, aby dotrzeć do prawdy. W tym wypadku pytanie dotyczyło tego, czy Katarzyna Dowbor nie żyje i czy to prawda. Śmierć faktycznie zawitała na plan programu, nie dotyczyła jednak samej prowadzącej, a jednej z uczestniczek. Po spotkaniu podczas kręcenia z panią Anną i stworzeniu dla niej i jej córki idealnego lokum okazało się, że niedługo potem kobieta przegrała śmiertelną walkę z nowotworem. Uczestniczka osierociła swoje dziecko. Wszyscy w programie bardzo współczują zaistniałej sytuacji i ciepło wspominają uśmiechniętą i ciepłą panią Annę. W czasie emisji programu podobna sytuacja spotkała jeszcze jedna z uczestniczek.

Katarzyna Dowbor – choroba

A wielu stronach internetowych można było przeczytać również o innych, niepokojących zjawiskach, dotyczących postaci prowadzącej Nasz nowy dom, Katarzyny Dowbor – o chorobie, na jaką rzekomo prezenterka miałaby zapaść, było wiele teorii. Ostateczne kobieta rok temu przyznała się internautom i swoim fanom, że przez lata zmagała się z chorobą, o której nie miała pojęcia. W przypadku Katarzyny Dowbor choroba dotyczyła tarczycy. Długo niezdiagnozowana dawała nieprzyjemne dolegliwości. Ostatecznie, po wykryciu schorzenia i podjęciu kilkuletniego leczenia, zakończonego niewielkim sukcesem, prezenterka podjęła decyzję o usunięciu tego gruczołu.

Jeśli chodzi o pogłoski dotyczące Katarzyny Dowbor i wypadku, warto w tej sprawie wprowadzić wyjaśnienie. Informacja dotyczyła nie samej kobiety, ale jej matki w podeszłym wieku, z którą ostatecznie prezenterka zamieszkała. Dzięki temu starsza pani znalazła odpowiednią opiekę – ciepłej i serdecznej córki.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne