Strona głównaCelebryciKatarzyna Zdanowicz - mąż, wiek, dzieci, choroba, Wikipedia

Katarzyna Zdanowicz – mąż, wiek, dzieci, choroba, Wikipedia

Moi drodzy czytelnicy. Pewnie zastanawiacie się, czemu do tej pory, było tu cicho na temat Katarzyny Zdanowicz? Spieszę donieść, że byłam mocno zajęta życiorysami innych gwiazd naszej rodzimej sceny show – biznesu (i nie tylko). A jak sami pewnie najlepiej wiecie, dzieje się na tym polu naprawdę sporo. Nie przedłużając jednak mojego wywodu, chciałabym opowiedzieć Wam o tym, kim jest mąż Kasi Zdanowicz? Czy jest lub była w niedalekiej przeszłości na coś chora? Co robiła kiedyś? Czy Wikipedia ma jakiekolwiek dane na jej temat? Jeśli jesteście ciekawi tych, jak i również innych szczegółowych danych z jej życia, zapraszam do niniejszego artykułu.

Katarzyna Zdanowicz – rodzina, mąż, dzieci 

Nadstawcie zatem uszu (albo wyostrzcie wzrok), chciałabym opowiedzieć Wam trochę o tym, kim jest mąż Kasi Zdanowicz. Jednak nim to nastąpi, warto by również zacząć od wyjaśnienia, kim właściwie jest główna bohaterka tego artykułu. Jest to dziennikarka Polsatu, którą widzowie rozpoznawać mogą za sprawą prowadzenia jednego z flagowych programów, jakim są „Wydarzenia”. Nim jednak przeszła do stacji, której motywem przewodnim logo jest słońce, związana była z TVN. 

Mało? Dopiero się rozkręcam. Wspomniany przeze mnie małżonek Kasi Zdanowicz to Marcin. Sakramentalne tak, powiedzieli sobie prawdopodobnie już ponad 10 lat temu. Tak przynajmniej, wskazują wszystkie przesłanki na ten temat. Warto również dodać, że jest on dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. Czy wiadomo, jaka jest data urodzenia Kasi Zdanowicz? Taką informację również posiadam. Ta piękna blondynka, przyszła na świat 25 stycznia 1983 roku, jest zatem zodiakalnym Wodnikiem (ciekawostka dla wszystkich fanów astrologii). I chociaż życiorys dziennikarki, jest raczej spokojny i mało w nim skandali, na pewno zaciekawi Was kwestia tematu jej dzieci. Czy jakiekolwiek posiada? Owszem, ma syna. Ma na imię Maksymilian i dla tych, którzy zastanawiają się teraz, jaki jest jego wiek, również mam odpowiedź. Data urodzenia tego chłopca, to 2011 rok. Więcej dzieci Kasia Zdanowicz, nie posiada. 

Katarzyna Zdanowicz -wiek, wzrost, Instagram, fryzura, Wikipedia 

Jaki jest wiek głównej bohaterki tego artykułu? Stosując podstawowe matematyczne prawidła, obliczyć można, że jest to 39 lat. Podpowiem Wam teraz, moi drodzy czytelnicy, że chcąc wiedzieć wszystko o naszych ulubionych celebrytach i gwiazdach ekranu, warto odwiedzić Instagram. Często, podają nam tam oni jak na tacy, wszystkie szczegółowe a niekiedy również te pikantne informacje, na temat swojego życia. Czy Kasia Zdanowicz ma Instagram? Owszem. Można odnaleźć ją tam, wpisując jej nick: katarzyna_zdanowicz

 Dzięki temu można zobaczyć na przykład, jak wygląda jej aktualna fryzura oraz próbować odgadnąć, jaki jest jej wzrost. Czy Wikipedia powie nam coś na te tematy? Nie ma na tym portalu, żadnych wzmianek na jej temat. Są jedynie te, dotyczące jej imienniczki, która jest… poetką. Jako ciekawostkę powiem Wam, że swego czasu jej fryzura była identyczna, jak ta, którą nosi Magda Mołek. W związku z czym, wiele postronnych osób brało je za bliźniaczki. Wzrost jej jednak nie został podany nigdy do wiadomości publicznej. 

Katarzyna Zdanowicz – choroba, na co chorowała? 

Zbierając dla Was informacje do tego artykułu, mocno zaciekawiła mnie kwestia, jakoby Katarzyna Zdanowicz była chora. Jej rzekoma choroba, miała być podobno powodem jej odejścia z TVN. Przyglądając się jednak tej sprawie dokładniej, nie znalazłam jednak żadnych wiarygodnych źródeł, które potwierdziłyby to, że naprawdę była chora. Tematy takie jak te, że jakaś groźna choroba, trawi znaną osobę, budzą duże zainteresowanie, stąd pewnie taki, a nie inny pomysł, na publiczne wytłumaczenie, czemu już nie ma jej w TVN.

Katarzyna Zdanowicz – życiorys, co robiła kiedyś?

Jak już wspomniałam, życiorys tej dziennikarki, jest spokojny i nie ma w nim żadnych bulwersujących lub skandalicznych wydarzeń. Dla przypomnienia dodam tylko, że data urodzenia Kasi, to styczeń 1983. Krąży na jej temat, rodzinna anegdotka, która mówi, że kiedyś, gdy jej ojciec poszedł zarejestrować ją w Urzędzie Cywilnym, pewnym siebie głosem powiedział, że będzie nazywać się Katarzyna. Jest to na tyle zabawne, że wybranym dla niej imieniem była Natalia. Jeśli natomiast lubicie suche, biograficzne fakty, mam też trochę danych na ten temat. Kiedyś, jak każdy zresztą, Kasia Zdanowicz chodziła do szkół, a potem zaś kontynuowała swoją edukację na uczelni wyższej. Jest absolwentką VI Liceum Ogólnokształcącego, znajdującego się w Bydgoszczy. Następnie, po zdanej maturze, jej wybór dalszego kształcenia się, padł na Politologię na Uniwersytecie Poznańskim. Od początku było jednak widać, że najbardziej pociąga ją dziennikarstwo. Jej debiut na tej płaszczyźnie, miał miejsce w lokalnej telewizji w Solcu. Rok 2012 to z kolei awans i przejście do szeregów wielokrotnie wspomnianego w tym artykule TVN – u. W bardzo wielu wywiadach natomiast Kasia Zdanowicz, mówiła, że osiągnęła to tylko i wyłącznie przez ciężką pracę, upór oraz wytrwałość, twierdząc, że nie miała żadnych koneksji.

Uwielbiam pisać takie artykuły. Okazuje się, że celebryci to wcale nie takie straszne diabły, jak je malują. Kasia Zdanowicz to dziewczyna uparta, pracowita, ale też… normalna. Próżno szukać jakichkolwiek kontrowersyjnych nowinek na jej temat. Cóż, Kasiu, tak trzymaj!

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne