Strona głównaZakupyEnergetyk DZIK od WK - gdzie kupić, w jakich sklepach go znajdziemy?

Energetyk DZIK od WK – gdzie kupić, w jakich sklepach go znajdziemy?

Spadek energii w środku dnia? Wizja wielu godzin za kółkiem? To już nie kłopot. Na rynek wchodzi właśnie energetyk Dzik od WK, który powinien rozwiązać te problemy. Ale chwila, kim lub czym w zasadzie są WK? Spieszymy z odpowiedzią. Jest to internetowa grupa, która nosi nazwę Warszawski Koks. Jest to ekipa założona przez Michała ‘Owcę’ Owczarzaka, który jest znaną osobowością internetową. Oprócz niego do grupy należą również: Michał Sakowski (Saker WK), Robert Orzechowski (Robur), a także Paweł Sikora (Ponczek). Dalej jednak nie wiemy, na czym polega ich twórczość. Wyjaśniamy – tworzą i wrzucają do sieci filmiki o tematyce sportowej. Co natomiast wiemy na temat energola Dzik? (Który jest sygnowanym przez nich produktem). Na pewno to, że nie posiada żadnych kalorii oraz grama cukru. Jest zatem idealnym i świetnym produktem dla osób, które nie mogą go spożywać lub dbają o zdrową i nienaganną sylwetkę. W niniejszym artykule powiemy trochę więcej o napoju Dzik energy i składzie, jaki posiada, a także, gdzie kupić to cacko. 

energetyk Wk na allegro
Energetyk można kupić na Allegro.

WK energetyk – gdzie kupić?

Coraz większa liczba fanów, chce spróbować WK energetyk. Gdzie kupić? Napój dostępny jest w większości sieci większych sklepów, podpowiadamy gdzie dokładnie go kupić. Są następujące sklepy:

  • Lidl
  • Aldi
  • Kaufland
  • Dino
  • Lewiatan
  • EUROSPAR
  • oraz w wybranych sklepach, z produktami dla sportowców. 

Co jeszcze wiemy, na temat WK energetyka i gdzie kupić? Nasze źródło energii do pracy, możemy zakupić również w internecie, na niektórych stronach.

Energetyk Dzik, w jakich sklepach możemy zobaczyć energetyka w przyszłości?

Popularność stale rośnie dla energetyka Dzik. W jakich sklepach można go kupić, wyjaśnione zostało w poprzednim akapicie. Przypuszcza się jednak, że to nie koniec ich ekspansji i już niebawem zobaczymy go w coraz większej liczbie miejsc. Niektórzy fani spekulują nawet, że napój Dzik będzie niebawem dostępny do kupienia w sieci sklepów osiedlowych Żabka, która dba o stałe rozszerzanie swojego asortymentu poprzez dodawanie produktów, wypuszczanych przez znanych Youtuberów. Niektórzy wskazują nawet na sklepy ze zdrową żywnością. Uzasadniają to tym, że energol Dzik energy skład jak na tego typu napój, ma naprawdę nie najgorszy. Tym, co wyróżnia Dzika na tle innych energetyków jest fakt, że nie ma w sobie w ogóle cukru a dodatkowo wzbogacony został witaminami z grupy B: B2, B3, B6 i B12. Dodatkowo, zawiera również całkiem niezłą ilość kofeiny. Jesteście ciekawi, ile dokładnie? My znamy odpowiedź. Dzik energy w składzie ma jej 200 mg na 500 ml. Co zaś tyczy się ich dostępności w sklepach, przypuszczamy, że napoje energetyczne Dzik w niedalekiej przyszłości, będzie można również spotkać na różnych stacjach benzynowych a być może zobaczymy je również w stale rozwijającej się sieci sklepów Netto, czas pokaże co się zadzieje w tej kwestii. Jakie plany rozwoju ma grupa WK, wiedzą tylko oni sami, nam pozostaje bacznie obserwować rozwój wydarzeń.

dzik energy na wk sklep
Czasami można wyłapać promocję na oficjalnym sklepie.

Energetyk Dzik – gdzie kupić? Kup Online!

Energetyk Dzik, gdzie kupić? To pytanie, które zadaje grupie WK wielu fanów. My to sprawdziliśmy, czym nie omieszkaliśmy się z Wami już podzielić. Tego, o czym jeszcze nie wspomnieliśmy to fakt, że energetyk Dzik i gdzie kupić, możemy także na ich specjalnej stronie internetowej. Jest to takie miejsce w sieci, w którym można znaleźć wszystkie produkty od WK. Oprócz ich najnowszego energetyka można zakupić tam wiele niezbędnych do treningu produktów. Są to między innymi: ubrania sportowe dla kobiet i mężczyzn, różne akcesoria, a także suplementy diety. Grupa Warszawski Koks dba również o to, aby na swojej stronie prezentować liczne wyprzedaże dla swoich klientów. Wracając jednak do naszego energetyka Dzik i w jakich sklepach jest dostępny, można wspomnieć również, że dostępny jest w Shopee (jest to platforma do robienia zakupów). 

Energetyk Dzik spotkał się z bardzo dobrym odbiorem wśród fanów grupy WK. Za jego dużą popularnością może przemawiać również fakt, że dostępny jest w wielu wariantach smakowych takich jak: owoce tropikalne czy mango. Myślimy, że za duży sukces produktu, jakim jest energetyk Dzik, gdzie kupić jest również bardzo ważnym składnikiem tego niezaprzeczalnego powodzenia. Czemu? Dlatego, że produkt dostępny jest w większości znanych sklepów oraz wyszukiwarek internetowych. Warto wspomnieć, że cena za napój Dzik, to około 6 zł. Można kupić go zarówno w pojedynczych sztukach, a także w sześcio jak i dwudziestocztero pakach. Nieźle co? Idealny ładunek energii np. na sesje na studiach lub hardcorowy deadline w pracy.

Wiemy na pewno, że grupa WK nie zwalnia tempa. Oprócz licznych filmów produkowanych na Youtube cały czas rozwija swoją markę, poprzez stałe rozszerzanie swojej oferty produktowej. Swoimi działaniami motywuje młodych ludzi (i nie tylko), do nieodkładania marzeń na późniejszy czas. Ich dewizą jest, aby nie zakładać z góry, że coś jest niemożliwe. Jako uzasadnienie swojej myśli, podają swoją historię. Cofają się w niej do 2007 roku, w którym to byli nikomu nieznaną grupą facetów, którzy swoje treningi odbywali w piwnicy,  przy pomocy przedmiotów gospodarstwa domowego. Po pięciu latach takich działań postanowili wyjść ze swoją pasją do ludzi. Grono ich fanów, w tym momencie osiąga już milion osób, które z wypiekami na twarzy śledzą ich poczynania. Czyż nie warto pamiętać takich historii w momencie, w którym zaczynamy marzyć? Kto wie, ile z pozoru bezsensownych pomysłów przepadło już w eterze, z obawy przed porażką? No właśnie.. Odważcie się mieć marzenia i śmiało sięgajcie po nie! 🙂

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne