Strona głównaRozrywkaKizzers - opinie, gdzie kupić, skład

Kizzers – opinie, gdzie kupić, skład

Kizzers to baton kokosowy, nowy produkt na rynku słodkich przekąsek, które są zdrowe, a w swoim składzie nie zawierają cukru. Wiele osób pyta o batony Kizzers. Gdzie kupić ten smakołyk? Produkty marki Kizzers dostępne są od 31 marca w wybranych sklepach Biedronka. Istnieje również możliwość zakupienia ich w internecie. 

Baton Kizzers to artykuł spożywczy, na którym widnieje twarz Kizo – twórcy, cieszącego się rozgłosem i rosnącą popularnością na rynku muzycznym. Kizo to tak naprawdę Patryk Woziński, który szturmem zdobywa coraz większą sławę na platformie Youtube. Współpracuje z innymi znanymi w Polsce raperami takimi jak: Tymek, Borixon, Wac Toja, Young Igi, Szpaku czy Malik Montana. Kizo znany jest również z zamiłowania do słodyczy. Oprócz działalności muzycznej raper uczestniczy również w walkach bokserskich i mieszanych, które noszą nazwę FAME MMA.

Kizzers – skład produktu      

Batony Kizzers to owoc współpracy Kizo, jego marki MTS Sukcesfuel, a także przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem suplementów diety o nazwie SFD. W składzie batona Kizzers nie ma cukru, został on zamieniony maltitolem i stewią. Produkt jest odpowiedni dla osób, które przestrzegają zdrowego trybu życia oraz które pracują nad szczupłą i sportową sylwetką. Kizzers w składzie posiada między innymi wysoką ilość białka. Jest to również idealna przekąska, którą można zabrać na uczelnię, do pracy czy na trening. W składzie batona Kizzers znajduje się również duża ilość kokosa, która zapewnia mu wyjątkowy smak, który został doceniony przez klientów.

Batony Kizzers oprócz korzystnego składu posiadają również przystępną cenę, która wynosi 2,99zł. Jeśli chodzi o baton Kizzers skład jest korzystny dla organizmu. 

Jeśli masz ochotę na nieco zdrowsze jedzenie to koniecznie sprawdź nasz artykuł o marce HUEL i jedzeniu w proszku.

Kizzers – opinie klientów

Baton Kizzers w opiniach klientów jest produktem unikatowym, który wyróżnia się wyjątkowym smakiem kokosa. Dzięki łatwej dostępności w sklepach biedronka spotyka się również z dużym zadowoleniem ciekawych produktu konsumentów, którzy ochoczo jedzą batony Kizzers i opiniują go na forach internetowych. Osoby, które sięgnęły już baton Kizzers, doceniają również jego walory energetyczne i składowe, co swoje przełożenie znajduje w pozytywnych opiniach na jego temat. 

Baton Kizzers – ile kcal ma ten produkt?

Wiele osób poleca baton Kizzers. Ile kcal ma ta przekąska? Okazuje się, że słodycz zawiera małą ilością kcalorii, dzięki czemu jest dedykowana dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które dbają o swoje zdrowie, a także idealną i wysportowaną sylwetkę. Jest to również idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy mają mało czasu, a posiłki muszą spożywać w pośpiechu. Batony Kizzers posiadają tylko 189 kcalorii w 37 gramach produktu (jednego batona). Batony Kizzers to również idealny dodatek do kawy. Dzięki niskiej zawartości kcalorii może być również idealną alternatywą dla osób na diecie, które chcą sięgnąć po coś słodkiego.

Nowość na rynku  – baton Kizzers. Gdzie kupić przekąskę? 

Batony Kizzers to nowość na rynku dostępna do kupienia od marca 2022 roku. Baton może sprawdzić się idealnie jako deser, słodka przekąska lub posiłek – nagroda za ciężki i męczący trening. Produkt dostępny jest w wybranych sklepach sieci Biedronka oraz internecie na stronach takich jak: SFD, mytosukces, shopee, allegro czy fitwomen.

Baton Kizzers w Biedronce

Batony Kizzers w Biedronce dostępne są od 31 marca. Sieć dba o stałe poszerzanie swojego asortymentu i produktów. Duże zainteresowanie raperem Kizo znalazło swoje przełożenie we wprowadzeniu do sklepów Biedronka batonów Kizzers. Sklepy dostępne są na terenie całej Polski w wielu miejscach, dzięki czemu wielu klientów ma stały i łatwy dostęp do asortymentu. Warto jednak pospieszyć się z zakupem. Batony Kizzers w Biedronce biją rekordy popularności i wywołują duże zainteresowanie wśród fanów rapu i nie tylko.

Wiemy już jaki skład mają batony Kizzers, gdzie kupić ten produkt oraz ile ma on kcall. Teraz pozostaje tylko spróbować go samemu i ocenić jego walory smakowe. Coraz więcej młodych osób sięga po batony Kizzers, które spotkały się z pozytywnym i szerokim odbiorem konsumentów. Być może po odniesionym przez rapera sukcesie w niedalekiej przyszłości doczekamy się większej ilości produktów spożywczych sygnowanych przez Kizo?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne