Strona głównaCelebryciFreak FightyPaweł LEH Lehmann - kto to? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna, Wikipedia

Paweł LEH Lehmann – kto to? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna, Wikipedia

Wraz ze zbliżającą się galą High League 5, możemy zaobserwować wzrost popularności oraz wzrost zainteresowania osobami, które mają na niej wystąpić. Klawiatury całej redakcji rozpalone są do czerwoności, aby dostarczyć naszym czytelnikom najistotniejsze informacje o zawodnikach.

Ja na ściankę biorę Pawła Leha Lehmanna. Powiem Ci kto to, jakie są jego wzrost, wiek i waga. Zdradzę Ci też co nieco z jego życia prywatnego (np. czy ma dziewczynę). Czyli dowiesz się wszystkiego, co mogłaby powiedzieć Ci Wikipedia, gdyby pracujący w niej ludzie interesowali się freak fightami.

Zobacz: Maciej Zoniuk Zony — kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzina, dziecko, Wikipedia

Paweł LEH Lehmann – kto to? Wikipedia

Jeśli nie przeczytałeś wstępu, powiem to tu jeszcze raz. Wikipedia standardowo nie ma się czym pochwalić, jeżeli chodzi o zawodników freak fightów. Tego, kto to Paweł Leh Lehmann, dowiesz się ode mnie. Ok, skoro wystarczająco podkreśliłam swoją wyższość, możemy przejść dalej.

Paweł Leh Lehmann jest przede wszystkim gamerem. Swoją popularność zawdzięcza kanałowi na YouTube (Leh_TV) oraz streamom (na Facebooku Lehuuu). Mężczyzna nagrywa głównie jak gra w Call of Duty: Warzone, Fortnite oraz CS:GO.

Zanim jednak rozkręcił swoją własną, internetową działalność na dobre, grał w drużynie e-sportowej. Ta przygoda skończyła się w 2015 roku, gdy jego drużyna rozpadła się. Stąd zaczął się YouTube, zaczął się Twitch, a później Facebook Gaming.

Dlaczego teraz walczy w oktagonie? Jak wspominał, bardzo długo myślał o występie na ringu i że chciałby się sprawdzić. Tym bardziej, że sztuki walki od zawsze w jakimś stopniu go interesowały. Przygotowania do występu, treningi dodatkowo pomagają mu w walce o lepszy stan zdrowia. Nie jest to oczywiście rozwiązanie problemu, ale mały dodatek w drodze do lepszego samopoczucia.

Skoro już o stanie zdrowia mowa, warto powiedzieć, o co chodzi. Leh zmaga się z depresją oraz wypaleniem zawodowym. 6 miesięcy temu pojawił się film na jego kanale, wyjaśniający, dlaczego materiały nie pojawiają się regularnie i dlaczego przez najbliższy czas nie będą pojawiały się w ogóle.

Źródło: Facebook

Jak opowiadał, depresja uprzykrza mu życie już przez 4 lata, a swój punkt kulminacyjny miała w czasie przeprowadzki do Warszawy. Paweł nie miał siły wyjść z łóżka, spał po 22 godziny dziennie i wciąż był zmęczony. Ogólnie było słabo.

Na początku nikt nie wiedział, o jego zmaganiach, nawet najbliżsi członkowie rodziny, czy przyjaciele. Obecnie mężczyzna nie wstydzi się tego, że choruje i mówi o tym jawnie. Głównie dlatego, że pojawiało się wokół jego osoby wiele podejrzeń np. że jest alkoholikiem i cały swój czas spędza na imprezach. Co jest nieprawdą, choć faktycznie Paweł miał taki czas, że od depresji uciekał w alkohol.

Zobacz: Masza Graczykowska – wiek, wzrost, skąd pochodzi? Prawdziwe nazwisko, Wikipedia

Paweł LEH Lehmann – wiek, wzrost, waga

Jedne z najważniejszych informacji przy dobieraniu przeciwników w sztukach walki są wiek, wzrost i waga. Dlatego nie dziwi, że chcesz to wiedzieć.

Paweł Leh Lehmann w tę sobotę zaliczy swój debiut i zawalczy z Dawidem Diablesem Porowisiakiem. Kto to? Inny internetowy twórca, który również zajmuje się streamowaniem gier. Jego działalność skupia się głównie na Twitchu.

Ich parametry są całkiem zbliżone. Wzrost obu panów wynosi ok. 180 cm. Leh jest wyższy o 1 cm, ale jest lżejszy o 10 kg. Waga Pawła to 81 kg, a Dawida 91 kg. Panów dzielą 2 lata różnicy – wiek Leha to 29 lat, a Diablesa 27.

Zważając na wymiary obu streamerów, walka może okazać się dość wyrównana. Natomiast Paweł może mieć przewagę ze względu na czas poświęcony treningom. Leh swoje zaczął w czerwcu/lipcu, a Diables mniej więcej na koniec października lub początek listopada.

Tu jeszcze tabelka, która ładnie zestawia Leha oraz Diablesa:

Paweł Leh LehmannDawid Diables Porowisiak
wiek2729
wzrost180 cm181 cm
waga91 kg81 kg

Warto podkreślić, że Leh i Diables nie mają między sobą żadnej dramy, jak to zwykle bywa wśród innych zawodników gal freak fightowych. Lepiej, do czasu pierwszej konferencji w ogóle się nie znali. Łączą ich jedynie wiek, wzrost i waga oraz chęć sprawdzenia się w rzeczywistym boju – i tyle.

Paweł LEH Lehmann – dziewczyna

Paweł Leh Lehmann nie ma w zwyczaju dzielić się swoim prywatnym życiem. Niemniej jednak jego widzowie, w tym ja, mieli okazję zobaczyć partnerkę gamera. Jego dziewczyna pojawiła się kilkukrotnie na kanale oraz streamach. Ma na imię Hania. Żadnych innych informacji o niej nie znalazłam.

Wiadomo tylko, że dziewczyna Leha była (i z pewnością nadal jest, bo nic nie wskazuje na to, żeby się rozstali) ogromnym wsparciem w trudnych chwilach oraz w walce z depresją.

Paweł Leh Lehmann jest znany, ale tylko w wąskim gronie ludzi zainteresowanych grami, więc jeśli nie wiedziałeś kto to, nie byłeś jedyny. Pół czatu na transmisji konferencji też go nie znało. Poza tym właśnie nadrobiłeś informacje o streamerze – wiesz, ile ma lat, znasz wzrost i wagę jego oraz jego przeciwnika i wiesz też, że ma dziewczynę. Przyznasz, że NaFakcie robi lepszą robotę, niż Wikipedia, co nie?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne