Strona głównaCelebryciAleksandr “Sasha” Muzheiko z Love Island - kto to, dziewczyna, wiek, pochodzenie

Aleksandr “Sasha” Muzheiko z Love Island – kto to, dziewczyna, wiek, pochodzenie

Kultura celebrycka na dobre zagościła w kraju nad Wisłą. W ostatnich dwóch dekadach Polacy byli świadkami pojawiania się masowej ilości osób znanych z tego, że są znane. Proces ten przyspieszyły najpierw różnego rodzaju reality show, dostęp do Internetu, a później social media Na rozpoznawalność wszystkich tych ludzi wpływa fakt, że odbiorcy są nimi zainteresowani i chcą wiedzieć o nich więcej, czytając różne portale plotkarskie. Kto z nas chociaż raz nigdy nie czytał o skandalach, romansach czy innych aferach, związanych ze znanym celebrytą, którego akurat darzymy sympatią? 

Część z naszych czytelników zapewne słyszała o Aleksandrze Muzheiko, byłym uczestniku popularnego programu TVN Top Model. To właśnie jemu dedykujemy ten artykuł, ponieważ jak się okazuje, wielu internautów chciałoby się o nim dowiedzieć czegoś więcej. Niektórzy zupełnie  mężczyzny nie kojarzą. Kto to jest i jakie jest jego pochodzenie? Czy ma dziewczynę oraz konto na Instagramie? W jakim jest wieku i co z jego wzrostem? Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi na te i inne pytania, koniecznie przeczytajcie dalszą część tekstu. 

Zobacz: Kasjusz Don Kasjo Życiński – majątek, samochód, dziewczyna, więzienie, rekord, wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Aleksandr Sasha Muzheiko – wiek, wzrost, kto to?

Kto to jest Aleksandr Sasha Muzheiko? Częściowo odpowiedź została już udzielona, ale chcemy, żeby była wyczerpująca. Jak już zostało napomknięte, mężczyzna wziął udział w szóstej edycji Top Model, w którym nie gościł zbyt długo. Został wyrzucony z programu z powodu swojego nieodpowiedniego zachowania i tak zwanej afery sutkowej, która była z nim związana. Ponadto można go było zobaczyć także w Warsaw Shore, a od niedawna w programie Love Island, w którym szuka miłości. Rok temu odbył swoją pierwszą walkę w ramach Fame MMA. 

W jakim wieku jest mężczyzna? Sasha urodził się 24 stycznia 1994 roku. Jest więc w wieku 28 lat, a jego znak zodiaku to Wodnik. Wiele osób zastanawia się także nad pochodzeniem Sashy. Cóż, nie jest tajemnicą, że przyjechał z Ukrainy. Nie wiemy natomiast dokładnie, z którego miasta. W Polsce mieszka od 10 lat i większość czasu spędził w Sopocie, a na 3 lata przeniósł się do Warszawy. 

Co z jego wzrostem i wagą? W przypadku Aleksandra jest to istotne, zwłaszcza, że próbował swoich sił w modelingu. Wzrost niedoszłego modela wynosi około 1,87 m, a waga 80 kg. 

Jak każdy szanujący się celebryta, również i Sasha posiada konto na Instagramie – jednej z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Znajdziecie go tam pod nazwą alekandrmuzheiko. Zdziwiło nas jednak to, że na swoim koncie ma założone ustawienia prywatne. Instagram mężczyzny aktualnie śledzi prawie 87 tysięcy followersów i liczba ta wciąż rośnie. 

Aleksandr Sasha Muzheiko – dziewczyna 

Czy Aleksandr ma dziewczynę? To pytanie zapewne zadaje sobie wiele wielbicielek tego przystojnego mężczyzny. W przeszłości był związany z jedną z uczestniczek polsatowskiego reality show Love Island, do którego sam niedawno dołączył. Chodzi oczywiście o Oliwię Miśkiewicz, która brała udział w pierwszej edycji programu. Dziewczyna zerwała z nim, ponieważ uważała, że Sasha nie jest wystarczająco zaradny życiowo i nie dorasta do jej poziomu życia. Teraz Ukrainiec szuka drugiej połówki w szóstej już edycji tego popularnego show. Czy uda mu się znaleźć dziewczynę, z którą zwiąże swoją przyszłość? Okaże się w kolejnych odcinkach. Dotychczas wpadła mu w oko jedna z uczestniczek o białoruskim pochodzeniu. Kto to taki? Ma na imię Angelina Zaichenko i jest tancerką, mieszkającą w Warszawie.

Aleksandr Sasha Muzheiko – przygoda z Fame MMA. Czy będzie jeszcze jego walka?

Oprócz wątpliwej jakości reality show, Aleksandr ma za sobą udział w Fame MMA, podczas którego walczył z bardziej doświadczonym Krystianem Wilczakiem. Niestety, jego debiut nie należał do udanych i jak można się domyślić mężczyzna przegrał. Była to jedyna walka, w której dotychczas brał udział. Nie wiadomo, czy Sasha zdecyduje się w przyszłości powrócić do MMA. Co prawda pojawiały się pogłoski, dotyczące podpisania umowy z organizatorami tego popularnego wydarzenia, ale szybko się okazało, że ich pochodzenie nie jest wiarygodne. Nie można też całkowicie tego wykluczać, ponieważ zdarzały się już sytuacje, kiedy zapomnieni przez świat show-biznesu celebryci decydowali się na podjęcie walki z inną znaną osobą. Później znów było o nich głośno, chociaż przez chwilę. Prawdopodobne jest także to, że ze względu na swój obecny udział w produkcji Polsatu Love Island, nie może pojawiać się w innych wydarzeniach z powodu obowiązującego go kontraktu. 

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Mimo że Aleksandr funkcjonuje w show-biznesie z większym lub mniejszym nasilenie, nie można odmówić mu skromności i normalności. Mamy nadzieję, że nigdy się to w nim nie zmieni. Zainteresowanych śledzeniem dalszej kariery Muzheiki, zachęcamy do zaobserwowania go na Instagramie. A co Wy myślicie o Sashy? Oglądacie Love Island z jego udziałem? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne