Strona głównaCelebryciYoutuberzyParamaxil i afera lodowa - o co chodzi?

Paramaxil i afera lodowa – o co chodzi?

Wszyscy, którzy regularnie oglądają w internecie różne streamy na portalu Twitch zapewne doskonale wiedzą, kim jest Paramaxil. Przy czym, zdają sobie oczywiście sprawę, że już od roku ma on tam permanentny zakaz na publikowanie czegokolwiek. Ja natomiast, człowiek pokolenia Y, przyznam Wam się szczerze, że jest tych twórców tak wielu, że za każdym razem, gdy piszę jakiś artykuł, dotyczący jednego z nich, muszę dokładnie się przygotować, żeby nie napisać nic nieprawdziwego.

Afera lodowa, o co chodzi? Zadałam sobie pytanie, gdy natknęłam się na ten termin, przygotowując tę publikację. Jeśli również jesteście ciekawi lub też wiecie, co to i zastanawiacie się, czy jest jakiś link, ukazujący film z tej sytuacji, zapraszam do lektury.

Paramaxil – afera lodowa 

Paramaxil, afera lodowa. Nie ukrywam, że mocno zaintrygował mnie ten nagłówek. Zaciekawiona, zaczęłam więc poszukiwania na ten temat. Nie trwały one jednak długo. Niemal od razu, znalazłam odpowiedź na kwestię: afera lodowa, o co chodzi? Okazało się bowiem, że swego czasu, pojawił się w internecie link a po jego kliknięciu, okazywało się, że jest to film, na którym streamer, uprawia miłość ze starszym mężczyzną. Co na to wszystko powiedział Paramaxil? Afera lodowa, był to temat, który przez dłuższy czas nie schodził z głównych nagłówków w sieci. Kuba Frączek (bo takie jest prawdziwe imię i nazwisko streamera), przyznał z otwartą szczerością, że jego życie łóżkowe jest pełne przygód i brak w nim nudy. Jest on osobą, która preferuje w tej kwestii zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Jego najbliżsi, wiedzą o tym.

Film, który wyciekł, nie jest w najlepszej jakości, jednak mimo to, fani od razu rozpoznali Frączka.

Paramaxil i afera lodowa – czy można zobaczyć film, co piszą na wykop? 

Link do tej publikacji zniknął dość szybko. Jednak jak to w życiu bywa, raz coś wrzucone do internetu, nigdy nie ginie. Spora liczba osób zaczęła więc wpisywać: Paramaxil – afera lodowa. Wykop, okazał się w tej kwestii (jak zwykle zresztą), prawdziwą kopalnią informacji. Szybko odnaleźli tam odpowiedź na to, co to jest afera lodowa i o co chodzi w całej tej sytuacji. O czym jeszcze mogli dowiedzieć się, szukając po frazie Paramaxil, afera lodowa? Wykop to specyficzne miejsce w sieci, w której ludzie dzielą się materiałami na najbardziej kontrowersyjne i niesamowite tematy, jakie tylko można sobie wyobrazić. Nie dziwi więc zatem, że jest tam również wątek pod tytułem Paramaxil i afera lodowa. Wykop i jego użytkownicy, bardzo mocno omawiali tam swego czasu, tę sytuację. Zazwyczaj jednak ich opinie, nie są zbyt przychylne. Wielu z nich, nie pochwala tak częstego zmieniania partnerów łóżkowych, tym bardziej że Paramaxilowi chyba zdarza się zapominać o stosowaniu zabezpieczenia przeciw groźnym chorobom, przenoszonym w ten sposób. A przynajmniej tak, wynika z jego niektórych wypowiedzi na te tematy.

Jak to jednak jest z dostępnością tego filmu, czy łatwo jest go zdobyć? Z informacji, które przeczytałam na ten temat, udało mi się dowiedzieć, że nie jest to proste. Jest on trudny do zdobycia, a w sieci znajdują się tylko jego urywki. Co poniektórzy, wyczuli w tym również niezły pomysł na biznes. Oferują oni, w serwisie Wykop sprzedaż tego „dzieła” za odpowiednią opłatą, często za całkiem sporą kwotę. 

Środowisko streamerów nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Nie wiem, ile z ich „kontrowersyjnych” zachowań lub tak jak w przypadku Paramaxila „wycieków” różnych filmów z niewygodną dla nich treścią, nie jest zrobione przez nich z premedytacją, byle tylko zyskać jeszcze większy rozgłos i wzrost popularności. Jak to zwykło się mawiać, wszystkie chwyty są przecież dozwolone. Moim zdaniem te zachowania, nie prowadzą jednak do niczego dobrego, a już na pewno, nie do długo trwającej kariery. Historia pokazuje nam przecież, że największy sukces odnieśli ci, którzy sumiennie i wytrwale wykonywali swoją pracę, której często towarzyszyło stałe podnoszenie kompetencji oraz zdobywanie wiedzy. Myślę, że ta metoda sprawdzi się w każdej dziedzinie zawodowej. Czyż nie mam racji?

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne